Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Otwarta Śląska Liga Kickboxingu_11.03.2018 - Katowice

11.03.2018
WYNIKI OTWARTEJ ŚLĄSKIEJ LIGI KICKBOXINGU
KATOWICE 11.03.2018

kick-light / senior [m] / +94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)

kick-light / senior [m] / -94kg
1. Michał Gryboś(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Maciej Hejduk(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

kick-light / senior [m] / -89kg
1.Mateusz Piwowarczyk(Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime)
2. Mateusz Kasprzyk(KS Sparta Jaworzno)

kick-light / senior [m] / -79kg
1. Michał Kośmider(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Paweł Sitarz(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)

kick-light / senior [m] / -74kg
1. Dawid Rychter(UKS Rędziny)
2. Kacper Kadłubicki(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Sebastian Grabski(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Mateusz Goj(Shogun Mysłowice)

kick-light / senior [m] / -69kg
1. Jakub Strzyżewski(KSW Łuków)
2. Piotr Stolecki(Shogun Mysłowice)
3. Denis Gierat(KSS Smok Kraków)
3. Dawid Wala(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
4. Marcin Maciejewski(CSW Hodana)
4. Sławomir Dąbek(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
4. Dariusz Nowak(CSW Hodana)

kick-light / junior [m] / +94kg
1.Artur Pachołek(CSW Hodana)

kick-light / Junior [m] / -84kg
1. Rafał Zdebik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Adrian Piesiur(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Kacper Lipiński(KS Sparta Jaworzno)

kick-light / Junior [m] / -74kg
1. Sebastian Girek(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
2. Kacper Sacher(SKB Beskid Dragon)
3. Piotr Bębnik(KSW Bushido Bieruń)

kick-light / Junior [m] / -69kg
1. Michał Rejdych(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Hubert Marcisz(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
3. Kamil Szczygielski(KSW Łuków)
3. Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)

kick-light / Junior [m] / -63kg
1. Dawid Kleinert(Sparta Czajków)
2. Daniel Ciućka(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Konrad Wysota(Sparta Czajków)
3. Daniel Losoń(KSW Bushido Bieruń)

kick-light / Junior [m] / -57kg
1. Konrad Gibki(KSW START Częstochowa)
2. Kacper Sacher(SKB Beskid Dragon)
3. Piotr Bębnik(KSW Bushido Bieruń

kick-light / junior [k] / +70kg
1.Justyna Ciborska(GSWW Najemnik Gliwice)

kick-light / junior [k] / -50kg
1.Marta Skuza(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

kick-light / kadet starszy [m] /+ 74kg
1.Gabriel Biernacki(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)

kick-light / kadet starszy [m] / -69kg
1. Patryk Lech(Paco Team Katowice)
2. Igor Szkodny(GSWW Najemnik Gliwice)
3. Dawid Hali(KSW Bushido Bieruń)

kick-light / kadet starszy [m] / -63kg
1.Patryk Bodzek(SKB Beskid Dragon)
2. Miłosz Bednarowicz(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Marcel Ekielski(CSW Hodana)

kick-light / kadet starszy [m] / -52kg
1. Szymon Lichota(GSWW Najemnik Gliwice)

kick-light / kadet starszy [m] / -47kg
1. Julian Graboś(SKB Beskid Dragon)
2. Kacper Szulc(Gold Fight Club)
3. Dawid Szczurek(Shogun Mysłowice)

kick-light / kadet starszy [k] / -65kg
1. Wiktoria Ziober(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Amelia Rachwalik(UKS Evan Nowy Sącz)

kick-light / kadet starszy [k] / -55kg
1. Agata Witomska(GSWW Najemnik Gliwice)

kick-light / kadet starszy [k] / -50kg
1. Anna Legień(SKB Beskid Dragon)
2. Karolina Wójcik(Polska Organizacja Jiujutsu Jaworzno)

kick-light / kadet starszy [k] / -46kg
1.Natalia Zarzycka(KSW Łuków)
2. Gabriela Migda(UKS Evan Nowy Sącz)

kick-light / kadet młodszy[m] / +47kg
1. Patryk Ficoń(Polska Organizacja Jiujitsu Jaworzno)

kick-light / kadet młodszy[m] / -42kg
1. Paweł Witomski(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Wojciech Legień(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

kick-light / kadet młodszy[m] / -32kg
1. Oskar Lech(Paco Team Katowice)
2. Kamil Tracz(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

kick-light / kadet młodszy [k] / -47kg
1. Oliwia Czader(SKB Beskid Dragon)
2. Maja Lebek(GSWW Najemnik Gliwice)

kick-light / kadet młodszy [k] / -37kg
1. Wiktoria Czader(SKB Beskid Dragon)
2. Agata Pniak(KS FUX Zabrze)

light-contact/ senior [m] / +94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)

light-contact/ senior [m] / -94kg
1. Maciej Hejduk(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Michał Gryboś(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Piotr Paszczak(KSS Smok Kraków)

light-contact/ senior [m] / -89kg
1. Mateusz Piwowarczyk(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
2. Oskar Trzupek(Shogun Mysłowice)

light-contact/ senior [m] / -79kg
1. Michał Bartosik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Michał Kośmider(GSWWNajemnik Gliwice)
3. Wojciech Wadowski(KSS Smok Kraków)
3. Paweł Sitarz(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ senior [m] / -74kg
1. Sebastian Grabski(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Dawid Rychter(UKS Rędziny)

light-contact/ senior [m] / -69kg
1. Jakub Strzyżewski(KSW Łuków)
2. Przemysław Brzózka(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Denis Gierat(KSS Smok Kraków)
3. Dawid Wala(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
4. Adrian Mierzwa(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ senior [m] / -63kg
1. Krzysztof Sypka(KSS Smok Kraków)
2. Adrian Ryś(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ senior [k] / -65kg
1. Maria Herzyk(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Aleksandra Ciężka(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Monika Puzio(KSS Smok Kraków)

light-contact/ senior [k] / -50kg
1. Arleta Oleksy(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ junior [m] / -84kg
1. Rafał Zdebik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ junior [m] / -84kg
1. Rafał Zdebik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ junior[m] / -74kg
1. Sebastian Girek(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
2. Piotr Bębnik(KSW Bushodi Bieruń)
3. Damian Zięba(Iron Dragon MMA Mielec)

light-contact/ junior[m] / -69kg
1. Mikołaj Maciaszek(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)
3. Jakub Jarawka(KSW STARA Częstochowa)
3. Hubert Marcisz(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
4. Kamil Szczygielski(KSW Łuków)
4. Michał Rejdych(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

light-contact/ junior[m] / -63 kg
1. Daniel Losoń(KSW Bushido Bieruń)

light-contact/ junior[m] / -57kg
1. Konrad Gibki(KSW START Częstochowa)
2. Dominik Kocznur(KSW START Częstochowa)

light-contact/ junior[k] / -50kg
1. Nikola Kaleta(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Marta Skuza(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Alicja Radwańska(KSS Smok Kraków)

light-contact/ kadet starszy[m] / +69kg
1. Maciej Mościcki(KSW Łuków)
2. Dawid Miąso(Iron Dragon MMA Mielec)

light-contact/ kadet starszy[m] / -69kg
1. Igor Szkodny(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Nicolas Nowakowski(Shogun Mysłowice)
3. Wojciech Pędziwiatr(Shogun Mysłowice)
3. Aleksander Tendera(KSS Smok Kraków)
4. Patryk Lech(Paco Team Katowice)
4. Dawid Hali(KSW Bushido Bieruń)

light-contact/ kadet starszy[m] / -57kg
1. Patryk Bodzek(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Antoni Chrostowski(KSW MIX TEAM Wręczyca Wielka)
3. Michał Podborski(Wielicko-Gdowska SW Prime Wielczka)
3. Oskar Korzym(UKS Evan Nowy Sącz)

light-contact/ kadet starszy[m] / -47kg
1. Bartosz Prusinowski(KSW Łuków)
2. Dorian Siekieżyński(KSW Łuków)
3. Julian Graboś(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Kacper Szulc(Gold Fight Club)
4. Szymon Lichota(GSWW Najemnik Gliwice)

light-contact/ kadet starszy[k] / -65kg
1. Wiktoria Ziober(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Martyna Czerepińska(KSW Łuków)
3. Amelia Rachwalik(UKS Evan Nowy Sącz)

light-contact/ kadet starszy[k]/ -55kg
1. Agata Witomska(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Anita Rodak(KSW Łuków)
3. Weronika Kuc(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

light-contact/ kadet starszy[k]/ -50kg
1. Anna Legień(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Amelia Koc(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Kinga Konieczny(Wielcko-Gdowska SW Prime Wielczka)
3. Emilia Wójcik(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)

light-contact/ kadet starszy[k]/ -46kg
1. Marta Pawlikowska(KSW Łuków)
2. Gabriela Migda(UKS Evan Nowy Sącz)
3. Natalia Zarzycka(KSW Łuków)

light-contact/ kadet młodszy[m]/+47kg
1. Filip Suder(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
2. Szymon Gałach(KSW Łuków)
3. Patryk Ficoń(Polska Organizacja Jiujitsu Jaworzno)

light-contact/ kadet młodszy[m]/-42kg
1. Wojciech Legień(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Konrad Czeszejko(KSW Łuków)

light-contact/ kadet młodszy[m]/-37kg
1. Paweł Witomski(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Wiktor Grabski(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
3. Kamil Salamończyk(KSW Łuków)

light-contact/ kadet młodszy[m]/-32kg
1. Oskar Lech(Paco Team Katowice)
2. Oskar Dudziński(KSW Łuków)
3. Kamil Tracz(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

light-contact/ kadet młodszy[k]/-42kg
1. Maja Lebek(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Wiktoria Skrobas(KSW Łuków)
3. Patrycja Pawlikowska(KSW Łuków)

light-contact/ kadet młodszy[k]-37kg
1. Julia Sikora(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
2. Dominika Niemiec(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)

light-contact/ kadet młodszy[k]-32kg
1. Amelia Wasilewska(KSW Łuków)
2. Zofia Urbaniec(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
3. Agata Pniak(KS Fux Zabrze)

pointfighting/senior[m]/+94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)
2. Łukasz Morżoł(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

pointfighting/senior[m]/-84kg
1. Dariusz Szczerbiński(KS Orient Częstochowa)
2. Damian Krzywoń(Fighting Jaworzno)

pointfighting/senior[m]/-74kg
1. Michał Gąsiorczyk(Instytut Rozwoju Sportu Kraków)

pointfighting/senior[m]/-69kg
1. Jakub Jarawka(KSW START Częstochowa)
2. Przemysław Jelonek(Fighting Jaworzno)
3. Aleksander Augustyn(Iron Dragon MMA Mielec)

pointfighting/senior[m]/-63kg
1. Dominik Wróbel(Iron Dragon MMA Mielec)

pointfighting/senior[m]/-57kg
1. Dominik Kocznur(KSW START Częstochowa)

pointfighting/junior[k]/-50kg
1. (Nikola Kaleta(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

pointfighting/kadet starszy[m]/-47kg
1. Dorian Siekieżyński(KSW Łuków)
2. Bartosz Prusinowski(KSW Łuków)

pointfighting/kadet starszy[k]/-55kg
1. Agata Witomska(GSWW Najemnik Gliwice)

pointfighting/kadet starszy[k]/-50kg
1. Marta Pawlikowska(KSW Łuków)
2. Kinga Konieczny(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
3. Emilia Wójcik(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)

pointfighting/kadet młodszy[m]/+47kg
1. Filip Suder(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)
2. Szymon Gałach(KSW Łuków)

pointfighting/kadet młodszy[m]/-42kg
1. Maciej Wierzchowski(KSW Łuków)
2. Konrad Czeszejko(KSW Łuków)

pointfighting/kadet młodszy[m]/-37kg
1. Kamil Salamończyk(KSW Łuków)
2. Oskar Dudziński(KSW Łuków)
3. Paweł Witomski(GSWW Najemnik Gliwice)
3.Wiktor Grabski(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)

pointfighting/kadet młodszy[k]/+47kg
1. Maja Lebek(GSWW Najemnik Gliwice)
2. Oliwia Niechaj(Fighting Jaworzno)

pointfighting/kadet młodszy[k]/-42kg
1. Wiktoria Skrobas(KSW Łuków)
2. Patrycja Pawlikowska(KSW Łuków)

pointfighting/kadet młodszy[k]/-37kg
1. Julia Sikora(Kick Boxing Małpka Zawiercie)
2. Dominika Niemiec(Wielicko-Gdowska SW Prime Wielczka)

pointfighting/kadet młodszy[k]/-32kg
1. Amelia Wasilewska(KSW Łuków)
2. Zofia Urbaniec(Wielicko-Gdowska SW Prime Wieliczka)

pointfighting/dzieci[m]/-28kg
1. Igor Piskorz(Polska Organizacja Jiujitsu Jaworzno)
2. Dominik Ryński(Fighting Jaworzno)
3. Konrad Wiśniewski(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

pointfighting/dzieci[k]/+47kg
1. Maria Zyznarska(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Wiktoria Sacher(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

pointfighting/dzieci[k]/-37kg
1. Martyna Wiśniewska(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Natalia Sobieska(Fighting Jaworzno)
3. Aleksandra Bernisz(Fighting Jaworzno)

pointfighting/dzieci[k]/-28kg
1. Emily Wojtyła(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Nikola Kozłowska(KSW Łuków)
3. Julia Niechaj(Fighting Jaworzno)

NAJLEPSZE KLUBY:
1.SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA
2.KSW ŁUKÓW
3. KS C.S.E. SPARTA CHRZANÓW

ILOŚĆ KLUBÓW:25
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW:211

SĘDZIOWIE:
Agnieszka Turchan-sędzia główny
Józef Mazurek-kierownik planszy
Mirosław Kutyła-kierownik planszy
Jarosław Sułkowski-sędzia punktowy
Dominik Marek-sędzia punktowy
Arleta Oleksy-sędzia punktowy
Łukasz Biernacki-sędzia punktowy
Kamila Kalek-sędzia punktowy
Łukasz Morżoł-sędzia punktowy
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL