Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule Light Contact i Low Kick_15 - 18.05.2018 - Lublin

17.05.2018
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Arkadiusz Wrzosek (Uczelnia Łazarskiego)
  2. Przemysław Wojcieszak (Viktoria Szydłowiec)
  3. Kamil Laskowski (Palestra Warszawa)
    Krzysztof Kędzior (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Kacper Rząsa (KU AZS Politechnika Lubelska)
  5. Daniel Kania (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Radosław Paczuski (Uczelnia Łazarskiego)
  2. Sebastian Dziama (Akademia Wojsk Lądowych)
  3. Wojciech Godlewski (AZS Politechnika Warszawska)
    Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Ryszard Żechałko (KS AZS Wratislavia Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  2. Michał Krasnostawski (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Przemysław Walków (Checkmat Wrocław)
    Cezary Miklas (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Daniel Piszcz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Piotr Golon (KU AZS WAT)
  2. Kamil Daniec (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Michał Białek (KU AZS Politechnika Lubelska)
    Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Maciej Sawicki (KU AZS Politechnika Lubelska)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Artur Baradyn (Human Białystok)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (AWF Warszawa)
  3. Andrzej Pękała (KU AZS Politechnika Lubelska)
    Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Grzegorz Sikora (KU AZS WAT)
  5. Vladyslav Bilorus (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Igor Jarczyński (PWSZ KALISZ)
  2. Krystian Markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Paweł Dawidziuk (Human Białystok)
    Wojtek Winiarski (AZS Politechnika Warszawska)
  4. Rafał Sitek (Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej)
  5. Bartosz Golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  6. Ryszard Rogalski (KU AZS Politechnika Lubelska)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Jędrzej Pacak (KT Legia Warszawa)
  2. Jakub Lewandowski (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Konrad Jędrys (KU AZS Politechnika Lubelska)
    Mateusz Dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Mariusz Przewłocki (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Robert Ułasiuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Magda Nowak (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Marta Lipka (Collegium Medicum UMK Bydgoszcz)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Kuprianowicz (KU AZS Politechnika Lubelska)
  2. Kamila Hermanowska (X Fight Piaseczno)
  3. Ewa Sobiło (Uniwersytet Rzeszowski)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Sylwia Kaliś (AWF Warszawa)
  2. Paulina Szewczuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
  3. Olena Shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
    Sandra Bartkowska (Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk)
  4. Kinga Mikołajczuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Martyna Sobkowiak (AZS Uniwersytet Gdański)
  2. Karolina Jakowiecka (KU AZS Politechnika Lubelska)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (Akademia Morska w Gdyni)
  2. Daniel Kania (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Krzysztof Kędzior (UKS Diament Pstrągowa)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Adrian Płonka (WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Szymczak (KU AZS WAT)
  2. Mateusz Piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Daniel Piszcz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Sebastian Dziama (Akademia Wojsk Lądowych)
  4. Łukasz Rydzik (Uniwersytet Rzeszowski)
  5. Rafał Janczewski (Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowi)
  6. Przemysław Walków (Checkmat Wrocław)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Kacper Zaręba (KU AZS WAT)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Michał Białek (KU AZS Politechnika Lubelska)
    Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Rafał Sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  5. Kamil Daniec (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Vladyslav Bilorus (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  2. Krystian Markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Jan Marcinkiewicz (Alien Kick Łódź)
    Paweł Dawidziuk (Human Białystok)
  4. Andrzej Pękała (KU AZS Politechnika Lubelska)
  5. Aleksander Jagiełło (KU AZS Politechnika Lubelska)
  6. Dominik Bogacz (Uniwersytet Rzeszowski)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
  2. Mateusz Parat (PWSZ KALISZ)
  3. Bartosz Golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Robert Ułasiuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
  2. Mariusz Przewłocki (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  3. Mateusz Mazurek (Alkon Szczecin)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (Collegium Medicum UMK Bydgoszcz)
  2. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Ewa Sobiło (Uniwersytet Rzeszowski)
  2. Sandra Bartkowska (Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Paulina Szewczuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
  2. Olena Shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
  3. Martyna Sobkowiak (AZS Uniwersytet Gdański)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Jakowiecka (KU AZS Politechnika Lubelska)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Light-contact: Ewa Sobiło - Uniwersytet Rzeszowski, Najlepszy zawodnik Light-contact: Barłomiej Mienciuk - KSW Szczecinek, Najlepszy zawodnik Low-kick: Piotr Golon (KU AZS WAT), Najlepsza zawodniczka Low-kick: Sylwia Kaliś (AWF Warszawa), Zawodnicy z low-kicku zostali również najlepszymi zawodnikami Mistrzostw Polski AZS
Najlepszy klub
KU AZS Politechnika Lubelska [punktów: 22 (4 - 3 - 4)], Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie [punktów: 12 (1 - 4 - 1)] , KU AZS WAT [punktów: 7 (2 - - 1)], Waleczna Lubelszczyzna Lublin [punktów: 7 ( - 2 - 3)]
Skład sędziowski
Poljański Tadeusz - Sędzia Główny, Turchan Agnieszka,, Kuca Krzysztof, Bassa Jerzy, Matysik Dariusz, Puchacz Jacek, Dzięcioł Mieczysław, Wrzosek Marcin, Sroka Tomasz, Żołędź Piotr, Kaproń Krzysztof - Delegat PZKb,
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL