Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarta Śląska Liga Kickboxingu_20.05.2018 - Mysłowice

20.05.2018
WYNIKI ŚLĄSKIEJ LIGI KICKBOXINGU - MYSŁOWICE 20.05.2018 R.

Kick-Light/Senior [mężczyźni]/+94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)
2. Patryk Kałuża(CSiR Agatsu)

Kick-Light/Senior [mężczyźni]/-84kg
1. Sebastian Głownia(Oświęcimski Klub Karate)
2. Igor Osmenda(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
3. Mateusz Kasprzyk(KS Sparta Jaworzno)

Kick-Light/Senior [mężczyźni]/-79kg
1. Rafał Sztark(KSW START Częstochowa)
2. Dawid Pawlus(Oświęcimski Klub Karate)
3. Mateusz Słota(Oświęcimski Klub Karate)
3. Michał Bartosik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Kick-Light/Senior [mężczyźni]/-74kg
1. Konrad Tarabuła(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Łukasz Nowak(Oświęcimski Klub Karate)

Kick-Light/Senior [mężczyźni]/-69kg
1. Denis Gierat(FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
2. Piotr Stolecki(Shogun Mysłowice)

Kick-Light/Senior [kobiety]/-60kg
1. Ewa Sobiło(KS OYAMA Rzeszów)

Kick-Light/Junior [mężczyźni]/-84kg
1. Gabriel Biernacki(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Marcel Połjanauskas(KS Fux Zabrze)

Kick-Light/Junior [mężczyźni]/-74kg
1. Sebastian Girek(Kick Boxing Małpka)
2. Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)
3. Michał Nowak(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Kick-Light/Junior [mężczyźni]/-69kg
1. Dawid Kleinert(Sparta Czajków)
2. Przemysław Jelonek(KS FIGHTING Jaworzno)
3. Hubert Marcisz(Kick Boxing Małpka)
3. Patryk Hutyra(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Kick-Light/Junior [kobiety]/-60kg
1. Katarzyna Kowal(CSiR Agatsu)

Kick-Light/Kadet starszy [mężczyźni]/-79kg
1. Patryk Lech(Paco Team Katowice)
2. Nikolas Nowakowski(Shogun Mysłowice)

Kick-Light/Kadet starszy [kobiety]/-65kg
1. Maja Popczyk(KS ORIENT Częstochowa)
2. Wiktoria Ziober(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Kick-Light/Kadet młodszy [mężczyźni]/-37kg
1. Marcel Brzeźniak(Oświęcimski Klub Karate)
2. Wojciech Legień(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Oskar Lech(Paco Team Katowice)

Kick-Light/Kadet młodszy [kobiety]/-37kg
1. Julia Sikora(Kick Boxing Małpka)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)
2. Piotr Paszczak(Krakowska Szkoła Sportowa Smok)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-84kg
1. Sebastian Głownia(Oświęcimski Klub Karate)
2. Igor Osmenda(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-79kg
1. Rafał Sztark(KSW START Częstochowa)
2. Jacek Kowalczyk(KSW START Częstochowa)
3. Michał Bartosik(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-74kg
1. Konrad Tarabuła(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Tymoteusz Szczuka(CSiR Agatsu)
3. Dominik Bogacz(KS OYAMA Rzeszów)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-69kg
1. Cyprian Brzeźniak(Oświęcimski Klub Karate)
2. Piotr Stolecki(Shogun Mysłowice)
3. Denis Gierat(FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
3. Tomasz Byczek(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Light-contact/Senior [mężczyźni]/-63kg
1. Adrian Ryś(KS C.S.E. Sparta Chrzanów)
2. Krzysztof Sypka(Kraskowska Szkoła Sportowa SMOK)

Light-contact/Junior [mężczyźni]/-94kg
1. Adam Piegoński(Sparta Czajków)
2. Patryk Kałuża(CSiR Agatsu)

Light-contact/Junior [mężczyźni]/-84kg
1. Gabriel Biernacki(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Marcel Paułjanauskas(KS Fux Zabrze)

Light-contact/Junior [mężczyźni]/-74kg
1. Marcin Wągrowski(Sparta Czajków)
2. Sebastian Girek(Kick Boxing Małpka)

Light-contact/Junior [mężczyźni]/-69kg
1. Michał Rejdych(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)
2. Mikołaj Maciaszek(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Dawid Kleinert(Sparta Czajków)
3. Hubert Marcisz(Kick Boxing Małpka)

Light-contact/Junior [mężczyźni]/-63kg
1. Konrad Gibki(KSW START Częstochowa)
2. Daniel Orlikowski(KSW START Częstochowa)
3. Dominik Kocznur(KSW START Częstochowa)

Light-contact/Junior [kobiety]/-60kg
1. Katarzyna Kowal(CSiR Agatsu)

Light-contact/Kadet starszy [mężczyźni]/-69kg
1. Kacper Gidek(CSiR Agatsu)
2. Wojciech Pędziwiatr(Shogun Mysłowice)
3. Błażej Ślęzak(CSiR Agatsu)

Light-contact/Kadet starszy [mężczyźni]/-57kg
1. Patryk Bodzek(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Antoni Chrostowski(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
3. Jakub Wiechec(Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)

Light-contact/Kadet starszy [mężczyźni]/-52kg
1. Sebastian Duda(KS ORIENT Częstochowa)
2. Tymoteusz Kopa(KS ORIENT Częstochowa)

Light-contact/Kadet starszy [kobiety]/-65kg
1. Maja Popczyk(KS ORIENT Częstochowa)
2. Wiktoria Ziober(KS C.S.E.Sparta Chrzanów)

Light-contact/Kadet młodszy [mężczyźni]/-42kg
1. Bartosz Kozioł(KS ORIENT Częstochowa)
2. Wojciech Legień(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Light-contact/Kadet młodszy [mężczyźni]/-32kg
1. Oskar Lech(Paco Team Katowice)
2. Adrian Duda(KS ORIENT Częstochowa)

Light-contact/Kadet młodszy [kobiety]/-37kg
1. Emilia Kozioł(KS ORIENT Częstochowa)
2. Natalia Zawalska(KS ORIENT Częstochowa)
3. Julia Sikora(Kick Boxing Małpka)

Light-contact/Kadet młodszy [kobiety]/-32kg
1. Weronika Zawalska(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Senior [mężczyźni]/+94kg
1. Krzysztof Majcher(KS Fux Zabrze)
2. Łukasz Morżoł(SKB Beskid Dragon Bieslko-Biała)

Poinfighting/Senior [mężczyźni]/-89kg
1. Łukasz Rydzik(KS OYAMA Rzeszów)

Poinfighting/Senior [mężczyźni]/-69kg
1. Tymoteusz Szczuka(CSiR Agatsu)
2. Krystian Czekański(KS OYAMA Rzeszów)

Poinfighting/Junior [mężczyźni]/-63kg
1. Konrad Gibki(KSW START Częstochowa)
2. Dominik Kocznur(KS START Częstochowa)
3. Daniel Orlikowski(KSW START Częstochowa)

Poinfighting/Junior [kobiety]/-60kg
1. Julia Setla(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Katarzyna Kowal(CSiR Agatsu)

Poinfighting/Kadet starszy [mężczyźni]/-69kg
1. Kacper Gidek(CSiR Agatsu)
2. Błażej Ślęzak(CSiR Agatsu)

Poinfighting/Kadet starszy [mężczyźni]/-57kg
1. Antoni Chrostowski(KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
2. Sebastian Duda(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Kadet starszy [mężczyźni]/-52kg
1. Tymoteusz Kopa(KS ORIENT Częstochowa)
2. Sebastian Duda(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Kadet starszy [kobiety]/-55kg
1. Maja Popczyk(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Kadet młodszy [mężczyźni]/-47kg
1. Bartosz Zegan(KS ORIENT Częstochowa)
2. Kacper Milka(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Kadet młodszy [mężczyźni]/-42kg
1. Bartosz Kozioł(KS ORIENT Częstochowa)
2. Arkadiusz Gurdek(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Poinfighting/Kadet młodszy [mężczyźni]/-32kg
1. Kacper Lasa(KS ORIENT Częstochowa)
2. Adrian Duda(KS ORIENTCzęstochowa)
3. Oskar Lech(Paco Team Katowice)

Poinfighting/Kadet młodszy [kobiety]/-37kg
1. Emilia Kozioł(KS ORIENT Częstochowa)
2. Natalia Zawalska(KS ORIENT Częstochowa)
3. Julia Sikora(Kick Boxing Małpka)

Poinfighting/Kadet młodszy [kobiety]/-28kg
1. Julia Bajek(KS ORIENT Częstochowa)
2. Weronika Zawalska(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Dzeci [mężczyźni]/-32kg
1. Juliusz Kopa(KS ORIENT Częstochowa)
2. Konrad Wiśniewski(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Juliusz Dobrowolski(CSiR Agatsu)

Poinfighting/Dzieci [mężczyźni]/-25kg
1. Jakub Wątor(CSiR Agatsu)
2. Olaf Swoboda(CSiR Agatsu)
3. Denis Nowak(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)

Poinfighting/Dzieci [kobiety]/-32kg
1. Martyna Wiśniewska(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Daria Ściślicka(KS ORIENT Częstochowa)

Poinfighting/Dzieci [kobiety]/-28kg
1. Emily Wojtyła(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Jagoda Pudzianowska(KS ORIENT Częstochowa)

KLUBY: 17
STARTY: 102
ZAWODNICY: 79

NAJLEPSZE KLUBY:
1. KLUB SPORTOWY ORIENT CZĘSTOCHOWA
2. CENTRUM SPORTU I REKREACJI AGATSU
3. KLUB SPORTÓW WALKI START CZĘSTOCHOWA

SĘDZIOWIE:
  1. Agnieszka Turchan
  2. Józef Mazurek
  3. Mirosław Kutyła
  4. Łukasz Biernacki
  5. Szymon Salachna
  6. Łukasz Morżoł
  7. Aleksandra Ciężka
  8. Natalia Turchan
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL