Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarta Śląska Liga Kickboxingu_06.10.2018 - Mysłowice

06.10.2018
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Bartosz Bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Jakub Wojnar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Piotr Stolecki (Shogun Mysłowice)
  2. Krystian Miodoński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Marceli Drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Lelito (UKS FENIX Krzyżówka)
  2. Kamil Pasieka (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Piotr Bebnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  3. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Klaudiusz Utrata (SIAM TEAM)
  2. Daniel Losoń (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  3. Michał Bratek (SIAM TEAM)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Bartłomiej Nawrocki (Dąbrowski klub bokserski superkick)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Gracjan Wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Robert Ddrozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Katowice)
  2. Citak Adrian (UKS FENIX Krzyżówka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Bartosz Bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Wojnar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Aleksander Zdankowski (Spartan Chorzów)
  2. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Tymon Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Krystian Mmiodoński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  2. Piotr Stolecki (Shogun Mysłowice)
  3. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Kacper Gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Dominik Kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Bartłomiej Gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wojciech Pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
    Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Bartłomiej Gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Piotr Kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Olaf Puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Bartosz Szewczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  2. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oskar Lech (Paco Team Katowice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Citak Adrian (UKS FENIX Krzyżówka)
  2. Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Izabela Mika (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
    Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Krzywoń (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  2. Łukasz Morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Michał Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  2. Tymon Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  2. Piotr Bebnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  3. Kacper Gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Domik Kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
    Daniel Loson (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  4. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Justyna Motyka (UKS FENIX Krzyżówka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Daniel Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Kacper Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Piotr Kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Bartosz Szewczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  3. Daniel Kostyra (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Igor Wójcik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Dominik Ryński (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Aleksandra Tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
    Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)

Najlepsi zawodnicy
Kategoria dzieci: +47 kg(chłopcy) 1. Pilarczyk Jan(CSiIR AGATSU Będzin) 2. Dobrowolski Juliusz(CSiR AGATSU Będzin) 3. Zeman Alexander(SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) -42 kg(chłopcy) 1. Wieprzycki Bartosz(CSiR AGATSU Będzin) 2. Wątor Jakub(CSiR AGATSU Będzin) -28 kg(chłopcy) 1. Swoboda Olaf(CSiR AGATSU Będzin) 2. Żemła Adam(CSiR AGATSU Będzin) -37 kg(dziewczęta) 1. Bernisz Aleksandra( Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno) -28 kg(dziewczęta) 1. Niechaj Julia(Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Najlepszy klub
Najlepszy klub: 1. KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa 2. Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin 3. SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała
Skład sędziowski
Sędzia główny-Agnieszka Turchan Kierownik maty- Józef Mazurek Kierownik Maty- Jarosław Sułkowski Sędziowie punktowi - Mirosław Kutyła, Łukasz Biernacki, Łukasz Morżoł, Aleksandra Ciężka, Kacper Sacher
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL