Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu (Kick Light, k-1, PF)_12-13.10.2018 - Wrocław

12.10.2018
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna - Łódź)
  2. Paweł Wachsman (Muay-Thai Jarocin)
  3. Denis Gawrysiuk (Straż Ochrony Kolei)
    GRZEGORZ KORDEK (Oddział Specjalny ŻANDARMERII WOJSKOWEJ w MIŃSKU MAZOWIECKIM)
  4. Rafał Czernicki (8 Baza Lotnictwa Transportowego)
  5. Wacław Burzyński (Wojskowa Sekcja Walki w Bliskim Kontakcie WSWBK ,,PODHALAŃCZYK)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. GRZEGORZ LENART (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
    Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg)
  4. Dawid Surmiak (Klub Sportów Walki KARIM Przeworsk)
  5. Maciej Bobrowski (JW Agat)
  6. Szymon Adamczyk (Straż Ochrony Kolei)
  7. Arkadiusz Kupiec (bez klubu)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Alan Biały (Gracie Barra Rzeszów)
  2. Arkadiusz Mruk (KP PSP Ostrów Wlkp.)
  3. Przemysław Walkòw (Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław)
    Mateusz Pawlik (Agoga Gym)
  4. Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
  5. Arkadiusz Tomasiewicz (Jednostka wojskowa 4408 Sulechów)
  6. DARIUSZ Bieńkowski (jw 2568 WĘGORZEWO)
  7. Jan Bernat (Warmińsko Mazurski Oddział SG)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Michał Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Kamil Lamczyk (Wojskowa Sekcja Walki w Bliskim Kontakcie WSWBK ,,PODHALAŃCZYK)
    Karol Miąsko (Puncher Wrocław)
  4. Cyprian Miedziocha (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu)
  5. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  6. Kamil Trześniak (Komenda Stołeczna Policji)
  7. MARCIN KRUPA (Oddział Specjalny ŻANDARMERII WOJSKOWEJ w MIŃSKU MAZOWIECKIM)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Grzegorz Sikora (KU AZS WAT)
  2. Mateusz Sieńko (Wojskowa Sekcja Walki w Bliskim Kontakcie WSWBK ,,PODHALAŃCZYK)
  3. Rafał Bobowicz (Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej w Warszawie)
    Przemysław Zdziebko (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/UKS Diament Pstrągowa)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Piotr Jasnoch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  2. Rafał Budzyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Ariel Neumann (Muaythai Legion Bydgoszcz)
    Bartłomiej Kuźniar (JW 3940)
  4. Tomasz Kliś (Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej Rzeszów)
  5. Grzegorz Wozowicz (Wojskowa Sekcja Walki w Bliskim Kontakcie WSWBK ,,PODHALAŃCZYK)
  6. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  7. Adam Kawka (IBWOT Suwałki)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Aleksander Adamiak (RWT Poznań)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Rafał Cyrankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Rafal Dawid (Dowództwo Garnizonu Warszawa)
  3. Damian Gospodarczyk (Komenda Stołeczna Policji)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Ludviček (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Justyna Haba (Gracie Barra Rzeszów)
  2. Katarzyna Borowska (Batalion Dowodzenia Wojsk Lądowych)
  3. Marta Mysur (KWP Łódź)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Marek Urban (WŻW Poznań)
  3. Daniel Huchrak (Stp Fighter Wroclaw)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Andrzej Sieczkowski (Jw 1517 Czerwieńsk)
  3. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
    Łukasz Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jakub Dąbrowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia)
  2. Łukasz Jarząbek (Straż Graniczna - Łódź)
  3. Cezary Cholewa (Komenda Stołeczna Policji)
    Damian Jóźwiak (Straż Ochrony Kolei)
  4. Krzysztof Korpal (Batalion Dowodzenia Wojsk Ladowych)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Bartosz Kołecki (KWP Poznań)
  3. Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
    Igor Abrusiewicz (Elbląski Klub Karate)
  4. Mateusz Grochowski (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Paweł Mikołajczak (OSP Witankowo)
  2. Kacper Remiszewski (Alkon Szczecin)
  3. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Mateusz Michalski (KPP Zduńska Wola)
  4. Andrzej Kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
  5. Krystian Szymczyk (22 batalion piechoty gorskiej)
  6. Tomasz Lubert (Gwardia Zielona Góra)
  7. Piotr Bułajewski (Bez klubu)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Konrad Furmanek (KP PSP Międzychód)
  2. Dawid Bogusław (100 Batalion Łączności)
  3. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
    Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Tomasz Skarus (22 batalion piechoty gorskiej)
  5. Mateusz Jacek (Bez klubu)
  6. Adrian Rohde (22 batalion piechoty gorskiej)
  7. Grzegorz Mielnik (22 batalion piechoty gorskiej)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Odważny (KWP Poznań)
  2. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Michał Mądry (KT Legia Warszawa)
    Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Tomasz Karczewski (22 batalion piechoty gorskiej)
  5. Dawid Kotara (22 batalion piechoty gorskiej)
  6. Adrian Kramarczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Andrzej Szewczyk (CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN)
  3. Damian Gospodarczyk (Komenda Stołeczna Policji)
    Krystian Biś (KSW POLICE)
  4. Adrian Jabłoński (Jw 1517 Czerwieńsk)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (WŻW Poznań)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  2. Anna Szymańska (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Marzena Szacoń (Nadbużański Oddział Straży Granicznej)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Krzysztof Zdancewicz (OSP)
  2. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Rafał Soja (Komenda Stołeczna Policji)
    Marek Urban (WŻW Poznań)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Łukasz Mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Andrzej Sieczkowski (Jw 1517 Czerwieńsk)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Piotr Maślanka (STRAŻ RYBACKA PŁOCK)
  2. Aleksander Adamiak (RWT Poznań)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Cezary Cholewa (Komenda Stołeczna Policji)
  2. Kamil Panek (Oddział Specjalny ŻANDARMERII WOJSKOWEJ w MIŃSKU MAZOWIECKIM)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Dominik Szymczak (KU AZS WAT)
  2. Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
  3. Michał Nowicki (WŻW Poznań)
    Adam Chrzanowski (Komenda Stołeczna Policji)
  4. Dawid Gostomski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  5. Mariusz Kalinowski (15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Bartosz Kołecki (KWP Poznań)
  2. Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  3. Igor Abrusiewicz (Elbląski Klub Karate)
    Michał Borzęcki (KSW POLICE)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Kacper Remiszewski (Alkon Szczecin)
  2. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  3. Andrzej Kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
    Dariusz Szczerbiński (KPP Będzin)
  4. Piotr Bułajewski (Bez klubu)
  5. Andrzej Sieczkowski (Jw 1517 Czerwieńsk)
  6. Tomasz Lubert (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Przemysław Miśkiw (KSW POLICE)
  2. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Kamil Trześniak (Komenda Stołeczna Policji)
    Maciej Wróblewki (KU AZS WAT)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Daniel Grzyb (Komenda Stołeczna Policji)
  2. Mateusz Jacek (Bez klubu)
  3. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Piotr Odważny (KWP Poznań)
  3. Adrian Kramarczyk (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Damian Gospodarczyk (Komenda Stołeczna Policji)
  3. Adrian Jabłoński (Jw 1517 Czerwieńsk)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Magdalena Nowicka (WŻW Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Najlepsza jednostka: Komenda Stołeczna Policji
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Krzysztof Kacperski - kierownik ringu, Cecylia Pudlicka, Urszula Bassa, Waldemar Hajducki, Albin Pudlicki, Maciej Bajtel, Krzysztof Żychliński - kierownik planszy, Agnieszka Turchan, Mirosław Kutyła, Jarosław Sułkowski, Przemysław Sułkowski, Sylwester Protas
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL