Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu Baltic CUP 2 Seniorów i Juniorów (k-1, kl)_02-04.11.2018 - Sejny

02.11.2018
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Adam Dubin (Suwałki-Niez.)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Wiktor Makowski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  3. Mariusz radosław Lewoń (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
    Adrian Rzatkowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  4. Paulius Mitkus (Tounusas/Litwa)
  5. Tomas Vestartas (Iron Sky /Litwa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Damian Knap (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Armin Pawlak (Human Białystok)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Piotr Leszczyński (Paco Team Katowice)
    Adrian Paszkiewicz (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  4. Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
  5. Adrian Kowalczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)
  2. Dominik Kowalski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Sebastian Kołakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Robertas Kotas (Vilkas /Litwa)
  4. Kestutis Skredenas (FF Saulius Fight Team-Litwa)
  5. Jacek Rutkowski (Palestra Warszawa)
  6. Marius Pavidis (Tounusas/Litwa)
  7. Mikołaj Nazaruk (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Mikołaj Kopaniszyn (Palestra Warszawa)
  3. Nikolae Pirutski (Team Moldova)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  2. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  3. Denis Pagu (Team Moldova)
    Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Eigintas Shlekys (Iron Sky /Litwa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Lukas Banevicius (FF Saulius Fight Team-Litwa)
  2. Oleksandr Pohrebnyi (Team Bulgaria)
  3. Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Adrian Ciobanu (Team Moldova)
  2. Marcel Kopaniszyn (Gdańsk Niez.)
  3. Aleks Ładniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Dawid Szwagierek (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Paweł Grzebieniewski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Ernestas Perednikas (Vilkas /Litwa)
  2. Darius Warnas (Vilkas /Litwa)
  3. Filip Lis (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Iza Wołos (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Gabriela Makowska (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  2. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  3. Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Ieva Mitkute (Tounusas/Litwa)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Giedroić (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
  2. Mikołaj Kielczyk (KS Pogoń Mogilno)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Arkadiusz Rudziewicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Damian Knap (Palestra Warszawa)
  3. Kamil Kaminski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Rafał Sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  4. Adam Pawłowski (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Kowalczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Mikołaj Nazaruk (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  3. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
    Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Szymon Dembowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
    Karol Jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Igors Afjutinovs (Łotwa)
  3. Karolis Mitasiunas (Vilkas /Litwa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Mykolas Arlavichus (Vilkas /Litwa)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Edgars Tuminś (Łotwa)
  2. Erik Savciuk (Warriors Team Status /Litwa)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Darek Volodkovic (Warriors Team Status /Litwa)
  2. Dmitri Zveaghintev (Team Bulgaria)
  3. Krystian Todczyk (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Michał Macianis (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  4. Bartłomiej Grygo (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Devids Jericjans (Łotwa)
  2. Arturas Miliusas (Warriors Team Status /Litwa)
  3. Miłosz Wojcieszko (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Mateusz Jarzębowicz (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
  4. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  5. Dominik Drzewiecki (Polonia Pasłęk)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Vladislavs Śatovs (Łotwa)
  2. Miłosz Hruświcki (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Danylo Semenenko (Ukraina)
    Łukasz Pydynkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  4. Jakub Jakubowski (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Daniels Likors (Łotwa)
  2. Danylo Semenenko (Ukraina)
  3. Alexandr Cotets (Team Bulgaria)
    Anton Colesnic (Team Bulgaria)
  4. Gintaras Stankievicius (Warriors Team Status /Litwa)
  5. Andris Grybis (Latvian Kickboxing Federation)
  6. Paulius Urbanavicius (WARRIORS TEAM-STATUS-LITWA)
  7. Piotr Staszkiewicz (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Daniel Lisovskij (Warriors Team Status /Litwa)
  2. Mateusz Pietruszewski (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
  3. Antoni Żyliński (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
    Tristan Rusilowski (CSA Team Lipsk)
  4. Adrian Ołowicz (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
  5. Kirils Verboveckis (Łotwa)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Dawid Chmielewski (Polonia Pasłęk)
  2. Maikls Gasanovs (Łotwa)
  3. Artemij Aksiunov (WARRIORS TEAM-STATUS-LITWA)
    Danils Galkins (Łotwa)
  4. Mateusz Kuklewicz (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
  5. Marcel Ostrokołowicz (Stowarzyszenie Panzer Suwalki)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Julia Jakubowska (PANZER TEAM SEJNY SEJNY)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Sandra Karłowicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Wiktoria Wiśniewska (Polonia Pasłęk)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka K-1- Gabriela Makowska, Najlepszy zawodnik K-1 Adrian Ciobanu-Mołdawia Najlepsza Zawodniczka Kick-light -Wiktoria Szerszeń, Najlepszy zawodnik Kick-light- Wiktoria Szerszeń.
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Krzysztof Kacperski, Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń,Sędziowie: Janusz Wielgosz, Tomasz Bałdyga, Waldemar Hajducki, Marta Zdziarska, Eduard Spakov-Litwa, Igor Baybara-Bułgaria, Ryszard Zawistowski, Krzysztof Żychliński, Agnieszka Turchan, Dariusz Matusik, Maksim Akusin-Litwa, Jury Bradczenko-Łotwa
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL