Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Liga Kickboxingu South Battle Kick Light_17.11.2018 - Gorlice

17.11.2018
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Michał Marczak (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Jakub Fudała (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  3. Ireneusz Kmiecik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Dawid Świerczyński (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Przemysław Zdziebko (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Mateusz Bracik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  3. Wiktor Pogwizd (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Dawid Piecuch (Gorlicki Klub Sportów Walki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Marcin Kociołek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Tomasz Rura (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  3. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Denis Gierat (RAGNAROK Limanowa)
  2. Daniel Czeluśniak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  3. Wojciech Spólnik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
    Mateusz Lompart (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jędrzej Skok (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  2. Tomasz Groń (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. krzysztof Lelito (UKS FENIX Krzyżówka)
  2. Mateusz Kozioł (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Maciej Mikowski (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  2. Dawid Żelazko (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Natalia Dulian (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Krystian Tybińkowski (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Karol Grygiel (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Daniel Szczygieł (GORLICKI Klub Sportów Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Dawid Tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Diana Kołodziejczyk (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  4. Zuzanna Święs (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Norbert Tybińkowski (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  2. Hubert Myjkowski (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Nikodem Hamiga (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Citak (UKS FENIX Krzyżówka)
  2. Maks Tajak (GORLICKI Klub Sportów Walki)
  3. Oskar Konar (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Weronika Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. natalia Kubacka (UKS FENIX Krzyżówka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Nina Kiełbasa (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Oliwia Myjkowska (Gladiator Binczarowa)
    Małgorzata Mikulska (UKS FENIX Krzyżówka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Sylwia Plebankiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Wiktoria Gruca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Wiktoria Gruca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Anna Baran Evan Nowy Sącz. Najlepszy zawodnik: Denis Gierat Ragnarok Limanowa
Najlepszy klub
1. UKS EVAN Nowy Sącz 2. Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz 3. Jasielski Klub Sportów Walki Jasło
Skład sędziowski
Józef Mazurek - sędzia główny, Maciej Bajtel, Urszula Bassa, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL