Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Liga Kickboxingu mamut PRO fighters w K-1 i Kick-Light_02.12.2018 - Brzeszcze

02.12.2018
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Mateusz Janu (Paco Team Mysłowice)
  2. Łukasz Buda (Klub Karate MAWASHI)
  3. Robert Szczypka (Veto Team Boelsko=Biala)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Jakub Fudała (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Maciej Bator (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Mateusz Bracik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Szymon Klimowicz (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Piotr Kóska (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Bartoszek (Paco Team Mysłowice)
  2. Daniel Drabik (GOLD FIGHT CLUB)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
  2. Kamil Hadz (Veto Team Bielsko Biała)
  3. Damian Linder (UKS Black Dragon Andrychów)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Jakub Czempas (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Filip Brzeziński (Veto Team Bielsko Biała)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Jakub Wójcik (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Aleksander Biernacki (KS FUX Zabrze)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Marcin Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Bartłomiej Biesok (Veto Team Bielsko Biała)
  3. Mateusz Biela (KS FUX Zabrze)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Filip Grzegorczyk (GOLD FIGHT CLUB)
  2. Daniel Janku (KS FUX Zabrze)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  2. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Oktawia Ambroziak (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Król (Java Fight Club)
  2. Jakub Fudała (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
  3. sławomir gryzełko (Madafaka team)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Dominik Michalski (Java Fight Club)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Radosław Wajdzik (Madafakateam)
  2. Bartosz Jaworski (Java Fight Club)
  3. Mateusz Bracik (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
    Łukasz Nowak (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Bartoszek (Paco Team Mysłowice)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Jakub Czempas (Paco Team Mysłowice)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Rafał Chrostek (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Jakub Kozak (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Tomasz Groń (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Kamil Pasieka (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Bartłomiej Kawczak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Dawid Kolniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Damian Kotlarz (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Marcin Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Mateusz Kumik (KS OYAMA Rzeszów)
  3. Konrad Kozłowski (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  2. Bartosz Nowak (GOLD FIGHT CLUB)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Oktawia Ambroziak (Paco Team Mysłowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dorian Pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gabriel Fordynacki (GOLD FIGHT CLUB)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Olaf Puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Weronika Podres (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Nina Kiełbasa (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Sylwia Plebankiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Józef Mazurek - sędzia główny, Urszula Bassa, Maciej Bajtel, Krzysztof Bulanda, Krzysztof Mika
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL