Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Otwarta Śląska Liga Kickboxingu_02.12.2018 - Mysłowice

02.12.2018
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Krystian Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Bartosz Bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Michał Malczyk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Piotr Stolecki (Shogun Mysłowice)
  3. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
    Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  4. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Paweł Walkowiak (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Jakub Rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Monika Magiera (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
  2. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Daniel Loson (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
  2. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Eryk Malec (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Zuzanna Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
  2. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Filip Majorowski (WroX Gym)
  3. Radosław Trejster (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  3. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Hanna Piechulska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia Fornal (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Damian Jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Mateusz Fąfara (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Michał Bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  4. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Stolecki (Shogun Mysłowice)
  2. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Jakub Rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Monika Magiera (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Eryk Malec (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
  2. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kamil Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Łukasz Morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Czubacki (MKS Kalina Lublin)
  2. Jakub Rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Przemysław Jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  2. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Eryk Malec (MKS Kalina Lublin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
  3. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Konrad Potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Kamil Chramega (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Dominik Ryński (Klub Sportowy Wojownik Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Natalia Sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Najlepszy klub: Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka [punktów: 60 (14 - 7 - 4)] Beskid Dragon Bielsko-Biała [punktów: 33 (6 - 6 - 3)] Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów [punktów: 32 (6 - 5 - 4)] Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź [punktów: 26 (6 - 3 - 2)] POINTFIGHTING - DZIECI: -28 KG 1. Wiktor Socha(UKS RELAKS SKARŻYSKO KAMIENNA) 2. Denis Nowak(SKB BESKID DRAGON) 3. Michał Goliński(ŁKS ŁÓDŹ) -32 KG 1. Alan Sulima(UKS RELAKS SKARŻYSKO KAMIENNA) 2. Konrad Wiśniewski(SKB BESKID DRAGON) 3. Dominik Bar(WIELICKO-GDOWSKA SW PRIME) 4. Bartosz Ślusarczyk(KS WOJOWNIK JAWORZNO) -42 KG 1. Martyna Wiśniewska(SKB BESKID DRAGON) 2. Oliwia Sacher(SKB BESKID DRAGON) 3. Julia Wilkołek(WIELICKO-GDROWSKA SW PRIME)
Skład sędziowski
Agnieszka Turchan, Mirosław Kutyła, Jarosław Sułkowski, Arleta Oleksy, Łukasz Morżoł, Aleksandra Ciężka, Kacper Sacher
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL