Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

24 Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz OPEN w Kickboxingu PF, LC i kl_08.12.2018 - Sulechów

08.12.2018
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Paweł Pegza (Gwardia Zielona Góra)
  2. Adam Bernaciak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Bogumił Wiśniewski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Bartosz Żuk (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Hubert Kielaszewski (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Łukasz Bajgot (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  3. Michał Nowek (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Paulina Żółkiewicz (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Konrad Goździk (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Maciej Tatarynowicz (Kickboxing Międzyrzecz)
  3. Adam Szczepanik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Artur GARSZIN (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Cyryl Sadurski (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Krzysztof Geburek (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  2. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  3. Adam Brodzik (Gwardia Zielona Góra)
    Iwo Suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)
  4. Marcel Nowak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  3. Kacper Pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Dominik Pawlak (Fight Club Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Adrian Czyż (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jacek Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Aleksander Piasecki (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  2. Samir Huczko (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Paweł Pegza (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Władysław Malianow (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Łukasz Bajgot (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Ernest Szymański (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Marcin Knychała (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Alan Szymyślik (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Dominik Kaszubski (SKKK Sulechów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  2. Dominik Bednarski (SKKK Sulechów)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Marta Ławniczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Anna Rusiecka (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Julia Arojan (KKS Sporty Walki Poznań)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
KKS Sporty Walki Poznań [punktów: 25 (6 - 3 - 1)] Klub Sportowy Pretorium Poznań [punktów: 15 (4 - 1 - 1)] Fight Club Zielona Góra [punktów: 11 (2 - 1 - 3)] Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica [punktów: 10 (2 - 2 - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Dominik Szymczak. Sędziowie: Rafał Bałachowski, Adrian Kramarczyk, Adam Sadura
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL