Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule Kick Light_08-10.03.2019 - Mysiadło

08.03.2019

kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)

  4. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  6. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  7. Kamil Sobiecki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  2. Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
  3. Marcel Nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)

  4. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  5. Leon Mamczarek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
  7. Miłosz Czapski (MLKS Spider Złotów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
  2. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Olaf Radoch (SKF Boksing Zielona Góra)

  4. Jakub Duszyński (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Oskar Korzym (UKS EVAN Nowy Sącz)
  6. Piotr Jank (Champion Gdańsk)
  7. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Maciej Zalcfedel (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)

  4. Kacper Zięba (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Kacper Śleszyński (PCNP Rebelia Kartuzy)
  6. Radosław Popielarz (KS Pogoń Mogilno)
  7. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
    Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)

  4. Artur Guber (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Edwin Gronowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  6. Dominik Kozak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  7. Oskar Sobański (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

  4. Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek)
  5. Nikolas Szczepaniak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  6. Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
  7. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Michał Borowski (CSW Champion Lubawa)
    Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)

  4. Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek)
  5. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  7. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)

kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  2. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
  3. Anna Rusiecka (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
    Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)

  4. Wiktoria Regucka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Oliwia Orzechowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)

  4. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  5. Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Kinga Kotarba (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
    Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)

  4. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  5. Patrycja Musiał (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  6. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Sandra Biegalewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)

  4. Karina Pioch (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Marta Rybska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Natalia Żukowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  7. Weronika PODRES (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Nikola Zaborowska (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
    Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)

  4. Simona Dejnowska (MLKS Spider Złotów)
  5. Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Aleksandra Zalewska (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)

  4. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  5. Julia Bednarek (SKF Boksing Zielona Góra)

kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Szymon Sośnicki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Maciej Waszkiewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)

kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  3. Norbert Tybińkowski (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
    Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)

  4. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  5. Krystian Firaza (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Norbert Bożym (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Adam Miłosz (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Dawid Matysiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)

  4. Kacper korcz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  5. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Robert Kwiatkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Samir Huczko (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Rafał Wojnowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Wiktor Michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)

  4. Dawid Wyszyński (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Marcin Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Filip Dynda (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  7. Dima Drandalush (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  2. Jan Welens (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)

  4. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Adrian Grochowski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  7. Mykyta Vertsinskyi (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  3. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
    Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)

  4. Mateusz Dworakowski (Ragnarok Białystok)
  5. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  6. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
  7. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kacper Olech (Gladiator Binczarowa)
  3. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
    Damian Czaja (PCNP Rebelia Kartuzy)

  4. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  5. Antoni Miesiąc (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Konrad Redestowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  7. Błażej Dmochewicz (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Shamil Sataev (Ragnarok Białystok)
  2. Adam Gzara (KSW Łuków)
  3. Karol Morzywołek (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Gabriel Daraszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)

  4. Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)
  5. Jakub Mikulski (Gladiator Binczarowa)

kick-light / Kadet mlodszy [k] / +57kg
  1. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  2. Julka Grześ (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)

kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
  1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  2. Nadia Czarnecka (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Amelia Proch (NINJA ACADEMY WARSZAWA)

kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Cichosz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Weronika Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)

kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
  3. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)

  4. Wiktoria Piotrowska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
  3. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)

  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
    Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)

  4. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Marika Szczepaniak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  7. Maja Kłosowska (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
  2. Sylwia Plebankiewicz (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Nikola Giszter (SKF Boksing Zielona Góra)
    Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)

  4. Natalia Deka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)

Najlepsi zawodnicy
Kadet Starszy "M" - Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy) Kadet Starszy "K" - Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) Kadet Młodszy "M" - Tobiasz Oziebski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda) Kadet Młodszy "K" - Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT Opoczno)

Najlepszy klub
Najlepszy klub: 1 Zamek Kurzętnik 2 KS Sporty Walki Piła 3 X-Fight Piaseczno

Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia główny Jerzy Bassa - Kierownik planszy Waldemar Hajducki - Kierownik planszy Albin Pudlicki - Kierownik planszy Sułkowski Jarosław Kutyła Mirosław Bassa Urszula Matusik Dariusz Zdziarska Marta Stachera Andrzej Sękowska Beata Różalski Zygmunt Wielądek Przemysław Oleksy Arleta Bocheński Michał Szymczak Dominik
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL