Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Seniorów_5-7.04.2019 - Nowy Targ

05.04.2019
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Remigiusz Smoliński (KS FUX Zabrze)
  2. Adam Abood-al-hassani (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
    Rafał Jaszczuk (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Mateusz Urbaś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  7. Marcin Kawalec (Hunter Gym Bydgoszcz)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Kacper Kotłowski (KKT Bałtyk Koszalin)
    Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Tomasz Waluś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  6. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Mateusz Janu (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Janur (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Michał Krasnostawski (KKT Bałtyk Koszalin)
    Patryk Szyszko (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  4. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
  6. Kamil Kołtan (KS Gym Fight Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)
  5. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  7. Karol Miąsko (Puncher Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Adam Kryszewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Armin Pawlak (Human Białystok)
    Patryk Kocaj (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  4. Konrad Olszewski (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Rafał Kosiarski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Michał Rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  6. Dominik Lachcik (KS OYAMA Rzeszów)
  7. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  3. Krystian Cierbikowski (Paco Team Mysłowice)
    Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Aleks Ładniak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Szymon Dembowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  7. Dorian Dziuba (KS Gym Fight Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Michał Królik (Paco Team Mysłowice)
  2. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
    Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  4. Artur Gabryelski (KO GYM Świebodzice)
  5. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  7. Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
  3. Dawid Gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Paweł Grzebieniewski (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  4. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Kasper Batra (Scorpion Krępice)
    Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Ludviček (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Weronika Wysoczyńska (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Angelika Sobala (Puncher Wrocław)
  3. Anna Koralewska (Puncher Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
  3. Zuzanna Radoń (Puncher Wrocław)
    Joanna Pawlik (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  3. Agnieszka Tomczak (Center Team Odolanów)
    Paulina Matusiak (Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
    Katarzyna Kiszewska (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Mateusz Kaczanowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Filip Drywa (Agoga Gym Lębork)
  3. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
    Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Szymon Piątek (Viktoria Szydłowiec)
  3. Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Bartłomiej Pitala (ASW Fighter Mogilany)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Bartosz Dołoto (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Patryk Czyżewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Patryk Augustyn (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  3. Michał Macianis (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Kamil Sip (Sparta Czajków)
  4. Mikołaj Snopek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Bartosz Gocel (Viktoria Szydłowiec)
  6. Michał Dymkowski (KS Sporty Walki Piła)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Denis Dąbkowski (Paco Team Mysłowice)
  2. Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Piotr Wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
    Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  4. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Artur Maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Maciej Sroka (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Tomasz Lasota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
    Maciej Michalski (Viktoria Szydłowiec)
  4. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Patryk Glinka (X Fight Piaseczno)
  6. Jakub Wójcik (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  7. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  3. Marcin Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
    Sylwester Piętakiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Dominik Kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  7. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
    Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Klaudiusz Cechowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Norbert Olejniczak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
  3. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
    Kamil Dobrzyński (Fight Gym Lublin)
  4. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Michał Haiwka (KS Sporty Walki Piła)
  2. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  3. Filip Lis (Palestra Warszawa)
    Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  3. Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
    Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Studzińska (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Sandra Karłowicz (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
    Aleksandra Kamer (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  4. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Sandra maria Sidorowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Natalia Dulian (Gladiator Binczarowa)
    Aleksandra Białek (Legion Głogów)
  4. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Karolina Rozyn (Fight Gym Lublin)
  2. Natalia Wajman (Legion Głogów)
  3. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Bartłomiej Grygo (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Jan Ociesa (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Krystian Todczyk (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  4. Kamil Sobiecki (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  5. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Hubert Tarka (Viktoria Szydłowiec)
    Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Mikołaj Skwarkowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Miłosz Hruświcki (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  4. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  5. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
  2. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  3. Norbert Kiełek (Viktoria Szydłowiec)
    Paweł Laskowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
  2. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork)
    Dawid WOŹNIAK (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Piotr Durczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Michał Sudacki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Kacper Pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Mateusz Pietruszewski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Cezary Nowak (SMOK Toruń)
  6. Dawid Trepczyński (ASW Fighter Mogilany)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Oskar Korzym (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Borys Butrykowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Szymon Figarski (Viktoria Szydłowiec)
    Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)
  2. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  3. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Oskar Sobański (A&W Team Obrowo)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Weronika Barańska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Julia Jakubowska (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Julia Okoń (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  4. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)
  6. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  7. Daria Kępniak (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Nicole Wilczewska (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Patrycja Musiał (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Nikola Zaborowska (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Jagoda Ślusarska (Viktoria Szydłowiec)

Najlepsi zawodnicy
Seniorka- Iwona Nieroda -UKS Diament Pstrągowa. Senior -Maksymilian Bratkowicz- KS Gym Fight Wrocław. Juniorka St.-Karolina Rozyn- Fight Gym Lublin. Junior St.-Dawid Siek-KSSW Piła. Juniorka Mł.-Martyna Kierczyńska- Legion Głogów. Junior Mł.-Adam Tutak Samuraj Sanok
Najlepszy klub
1.KS Gym Fight Wrocław 2.Klub Sportowy DRAGON Starachowice 3.Paco Team Mysłowice
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Jerzy Bassa. Kierownik Ringu A -Waldemar Hajducki. Kierownik Ringu B-Maciej Bajtel.Sędziowie: Józef Mazurek,Urszula Bassa , Mirosław Kutyła , Jarosław Sułkowski , Cecylia Pudlicka , Albin Pudlicki , Marta Zdziarska , Tomasz Bałdyga , Waldemar Kaczmarczyk , Tomasz Sroka Delegat PZKB -Krzysztof Kaproń -
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL