Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule PF, LC i K-1_24-25.05.2019 - Lublin

24.05.2019
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. adrian smolak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Konrad Delekta (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Sebastian Skóra (AZS WSPiA Kickboxing)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Tomasz Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Piotr Biela (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Gabriel Borowiak (Fight Gym Lublin)
  2. Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)
  3. DAWID KALIŃSKI (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    michał czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Piotr Golon (KU AZS WAT)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Maciej Guz (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Armin Pawlak (Human Białystok)
    Maciej Karpiński (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Artur Dylewski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Artur Setlak (AZS WSPiA Kickboxing)
    Maciej Rybczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Patryk Rutkowski (Human Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  2. Dorian Dziuba (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
    Sebastian Kołakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Maciej Ważny (KU AZS Uniwersytet Rzeszowski)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Paweł Białas (AWF Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Mychlewicz (Wyższa Szkoła Bankowa Toruń)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Katarzyna Kuprianowicz (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Dagmara Hojnowska (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)
  3. Anna Wójcik (KU AZS UP Lublin)
    Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Gabriela Kusz (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Kinga Mikołajczuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Martyna Sobkowiak (Uniwersytet Gdański)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Dagmara Tchorek (AWF Warszawa)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Szymon Czerski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Gerard Miłoszewski (KU AZS WAT)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Janczewski (AZS WSKFiT)
  2. Mateusz Krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Mateusz Piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Szymczak (KU AZS WAT)
  2. Tomasz Stachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Paweł Fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
    Yurii Olenchuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  4. Maciej Wróblewski (KU AZS WAT)
  5. Marcin Turowski (KU AZS WAT)
  6. Bartłomiej Wardęga (KS OYAMA Rzeszów)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Grzegorz Sikora (KU AZS WAT)
  3. Bartosz Libicki (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
    Bartłomiej Wajda (Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszowska)
  4. Michał Zimoń (KU AZS WAT)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Dominik Pływacz (KT Legia Warszawa)
  3. Krystian Markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
    Andrzej Pękała (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Paweł Zdun (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Mateusz Dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
  3. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
    bartosz golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Michał Mądry (KT Legia Warszawa)
  5. Łukasz Filipek (AZS WSKFiT)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Mateusz Mazurek (Alkon Szczecin)
  3. Marcin Łyjak (KU AZS UMCS)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Magda Nowak (AZS Politechnika Warszawska)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Olimpia Grela (KU AZS WAT)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Aleksandra Pietrzak (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Weronika Stoń (KT Legia Warszawa)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Olena Shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
  2. Anna Kozanecka (PWSZ KALISZ)
  3. Karolina Płocharczyk (AZS Politechnika Warszawska)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Tomasz Bąk (AZS WSKFiT)
  2. Szymon Czerski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Janczewski (AZS WSKFiT)
  2. Mateusz Krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Dominik Szymczak (KU AZS WAT)
  2. Łukasz Rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Paweł Fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  3. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Rafał Sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Michał Zimoń (KU AZS WAT)
    Bartosz Libicki (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Filip Mijalski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Krystian Markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
  3. Filip Matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Paweł Zdun (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
  2. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
  3. Mateusz Dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
    Łukasz Filipek (AZS WSKFiT)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Mateusz Mazurek (Alkon Szczecin)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (CM UMK Bydgoszcz)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Olimpia Grela (KU AZS WAT)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Olena Shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
  2. Anna Kozanecka (PWSZ KALISZ)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka: Olena Shydlovska -Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Mienciuk - KSW Szczecinek
Najlepszy klub
Najlepszy klub: KU AZS Politechniki Lubelskiej [punktów: 25 (4 - 5 - 3)] KU AZS WAT [punktów: 16 (4 - 1 - 2)] AZS AWF Warszawa, Warszawa [punktów: 11 (3 - 1 - )] AZS WSKFiT [punktów: 10 (3 - - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia główny: Poljański Tadeusz, Kierownik ringu: Sułkowski Jarosław, Puchacz Jacek, Sroka Tomasz, Sękowska Beata, Furman Robert, Kierownik planszy: Kutyła Mirosław, Kowalewski Zbigniew,Stefaniak Kamil, Żołędź Piotr, Bogucki Piotr. Delegat PZKb: Krzysztof Kaproń.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL