Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych Light Contact i Pointfighting_04-06-.09.2020 - Krynica Zdrój

04.09.2020
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  3. Igor Kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Alan Szajczyk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  5. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  6. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  7. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
    Wiktor Karpiński (Alien Kick Łódź)
  4. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  5. Bartosz Grążewski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Cristian Fidanin Weryszko (Gwardia Zielona Góra)
  7. Mateusz Kiełbaska (Sparta Czajków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Karol Grygiel (UKS EVAN Nowy Sącz)
  5. Michał Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  6. Jakub Bober (KSW Łuków)
  7. Szymon Romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
    Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Michał Kasprowicz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  7. Maksymilian Kędzia (Alien Kick Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  3. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Wiktor Dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Sebastian Purzycki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Michał Holoszczapow (Alien Kick Łódź)
  6. Kamil Golanowski (Sparta Czajków)
  7. Mateusz Grześków (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  2. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
  3. Mateusz Pędziwiatr (KS Ziętek Team Kalisz)
    Kacper Szymczakiewicz (KSW Sokół Jarosław)
  4. Nikita Datsko (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  5. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  6. Bartosz Pawłowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  2. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
    Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Marcel Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Iga Leboda (KS Ziętek Team Kalisz)
    Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Laura Szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Natalia Parzuchowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Nadia Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Amanda Zubek (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  5. Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Martyna Osial (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  2. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  3. Kamila Kryszak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
    Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
  4. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  5. Alicja Popiela (UKS EVAN Nowy Sącz)
  6. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Zuzanna Bujakiewicz (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Marina Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Kaja Kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  7. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
    Anna Baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  6. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Małgorzata Opioła (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Wiśniewska (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  2. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Weronika Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
  5. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
  6. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Julia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Gabriela Lizoń (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Beata Fyda (Gladiator Binczarowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  3. Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
    Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Patryk Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  6. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
    Cristian Fidanin Weryszko (Gwardia Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  3. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Maksymilian Kędzia (Alien Kick Łódź)
    Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Kamil Krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
  5. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  7. Wiktor Drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Pawłowski (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Marcel Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
    Laura Szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
  2. Natalia Jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
  3. Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Zuzanna Bujakiewicz (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
    Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Kaja Kucharczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Anna Dudek-Dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Gabriela Lizoń (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka LC Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo, Najlepszy zawodnik LC Łukasz Gumiński Zamek Kurzetnik Najlepsza zawodniczka PF Wiktoria Lendzion Najlepszy Zawodnik PF Patryk Andrzejewski KSW Police
Najlepszy klub
Najlepszy klub LC 1. Zamek Kurzętnik, 2. SKF Boksing Zielona Góra, 3. A&W Team Obrowo Najlepszy klub PF 1. X Fight Piaseczno 2. NINJA ACADEMY WARSZAWA 3. Tęcza Stanisławów
Skład sędziowski
J. Bassa - sędzia główny, A. Turchan, U. Bassa, A. Pudlicki, M. Kutyła, A. Groń, W. Kaczmarczyk, C. Pudlicka, J. Sułkowski, A. Oleksy, I. Szegda, K. Bulanda, D. Szymczyk
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL