Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w kickboxingu formuła Low Kick (Junior, Senior)_18-20.09.2020 - Starachowice

18.09.2020
low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Andrzej Jaroszuk (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
    Mateusz Urbaś (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Łukasz Badocha (Paco Team Mysłowice)
  5. Patryk Rosiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Karol Ciemny (Fight Club Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Kamil Jenel (Paco Team Mysłowice)
  4. Kacper Kotłowski (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Dominik Szynkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Piotr de-Ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Tomasz Konieczny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Łukasz Bieńkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Mateusz Kopeć (Paco Team Mysłowice)
  4. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Maciej Baczkowski (Fight Gym Lublin)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
    Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
  4. Alan Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  5. Mateusz Vincent (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Dawid Masiarz (Viktoria Szydłowiec)
  7. Szymon Maj (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Adam Kryszewski (Rebelia Kartuzy)
    Konrad Olszewski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Marcel GIELEZY (Iron Gym Wrocław)
  5. Denis Dąbkowski (Paco Team Mysłowice)
  6. Adrian Paszkiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  7. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
  2. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Dominik Lachcik (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
    Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  4. Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Jakub Wilowski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Norbert Flis (Fight Gym Lublin)
  7. Krzysztof Bruliński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  2. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  4. Dariusz Fedor (Legion Głogów)
  5. Daniel Fabiszewski (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  7. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Bartosz Hassa (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Dominik Doniec (Legion Głogów)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
  2. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Robert Gosz (Rebelia Kartuzy)
    Dominik Tomporowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Sebastian Dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Patryk Babula (Paco Team Mysłowice)
  3. Paweł Grzebieniewski (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  3. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  2. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Aleksandra Górka (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Adrianna Kubaszek (Paco Team Mysłowice)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
    Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  6. Justyna Kulińska (Knockout Fight Club - Gdańsk)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Marta Kasperska (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Anna Płusa (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
    Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Klaudia Suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Aleksandra Białek (Legion Głogów)
  6. Kamila Szymankiewicz (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  2. Magdalena Kaczor (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
    Weronika Niedziałek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Olimpia Podolska (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Paulina ILNICKA (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
    Katarzyna Kiszewska (Paco Team Mysłowice)
  4. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
    Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
    Grzegorz Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Maciej Mortka (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  5. Jakub Szczepański (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Wojciech Strzemieczny (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Alex Rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Mateusz Konopka (KS Gym Fight Wrocław)
    Paweł Laskowski (Rebelia Kartuzy)
  4. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
  5. Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła)
  6. Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka)
  7. Dominik Dwurczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Michał Borowski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
  3. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
    Jakub Żochowski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Krystian Ostrowski (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  5. Łukasz Kupras (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  6. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Marceli Polubiec (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  2. Krystian Czarnecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Michał Firut (Legion Głogów)
  4. Kacper Bury (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Piotr Urbaniak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. Jakub Pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  7. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Wosiński (Legion Głogów)
  2. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Bartłomiej Olszewski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
  4. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Patryk Szulc (Striker Turek)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
    Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  4. Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Piotr Dybus (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  6. Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  2. Jakub Posłowski (Legion Głogów)
  3. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
    Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
  4. Oliwier Głowacki (KS Sporty Walki Piła)
  5. Natan Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Wiktoria Świątkiewicz (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  3. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
    Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Marcelina Balcerak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  2. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  3. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
    Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Aleksandra Sierocińska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  5. Joanna Gliniak (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  6. Laura Derej (Żarski Klub Sportów Walki - Żary)
  7. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Wiktoria Woźniak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Oliwia Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
    Julia Tomczyńska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Małgorzata Chojak (KS Ziętek Team Kalisz)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Oliwia Stańczyk (Alien Kick Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Paweł Lisiecki (Legion Głogów)
  3. Konrad Pawul (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
  2. Marcel Sadowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Oliwier Gara (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Igor Suszkowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  5. Jakub Łyszkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Bartosz Jagła (Alien Kick Łódź)
    Maciej Rachelski (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  4. Igor Nowak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Jan Gertchen (Champion Gdańsk)
  6. Miłosz Czapski (MLKS Spider Złotów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  3. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Damian Dąbrowski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Szymon Rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Kacper Nowak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Piotr Dzięga (Fight Gym Lublin)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  2. Ignacy Sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Dominik Garczarek (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
    Paweł Konieczny (Legion Głogów)
  4. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Damian Ścieżka (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  6. Denis Rychlik (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Jakub Kuźniar (Nowotarski Klub Sportow Walki)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  2. Patryk Kubarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Patryk OBERDA (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  4. Damian Smaka (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)
  3. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
    Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  2. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  3. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Jenny Jackowska (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
    Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
    Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Wiktoria Chmiel (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Martyna Zyskowska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Aleksandra Bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)

Najlepsi zawodnicy
Kat. Senior: Natalia Panas -Palestra Warszawa, Eliasz Jankowski- Polkom Legnica. Kat. Junior Starszy: Martyna Kierczyńska-Legion Głogów, Adam Tutak- Samuraj Sanok. Kat. Junior Młodszy: Julia Wojtan- Dragon Starachowice, Jakub Bilski- Relax Skarżysko-Kamienna
Najlepszy klub
1.Legion Głogów [punktów: 18 (3 - 3 - 3)] 2.Klub Sportowy DRAGON Starachowice [punktów: 16 (3 - 3 - 1)] 3.Paco Team Mysłowice [punktów: 15 (3 - 1 - 4)]
Skład sędziowski
Sędzia gł.- Krzysztof Kacperski. Sędziowie punktowi:Ryszard Zawistowski, Jerzy Bassa, Krzysztof Żychliński, Janusz Wielgosz, Albin Pudlicki, Waldemar Hajducki, Cecylia Pudlicka, Tomasz Bałdyga, Marta Zdziarska, Mirosław Kutyła, Jarosław Sułkowski, Urszula Bassa, Arleta Oleksy, Ireneusz Szegda. Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL