Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule Full Contact_02-04.10.2020 - Drezdenko

02.10.2020
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  2. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Karol Ciemny (Fight Club Zielona Góra)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Piotr Skrobisz (Fight Club Zielona Góra)
  3. Marcin Witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Piotr de-Ramer (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Mateusz Korban (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
    Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Wiktor Szadkowski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  3. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
    Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
  5. Mateusz Vincent (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Jakub Dańko (DAN Świdnik)
  7. Bogdan Pniewski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Bartosz Wiktorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Marcin Wągrowski (Sparta Czajków)
  5. Michał Piekart (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Dariusz Bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Karol Jarzynka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Kamil Małota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  4. Bartosz Golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Mateusz Jędrzejczak (Fight Club Zielona Góra)
  7. Wojciech Pietrzak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  3. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
    Kamil Szczygielski (KSW Łuków)
  4. Konrad Nuciński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
  2. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  3. Michał Głogowski (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Sebastian Dusza (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Kamil Książkiewicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Anna Kołodziejska (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Maja Staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
    Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Milena Dwórznik (KS START Działdowo)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Maciej Mościcki (KSW Łuków)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
  2. Alex Rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Norbert Kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Dominik Dwurczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
    Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Wojciech Fronczak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  2. Dominik Głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Radosław Biel (Gladiator Binczarowa)
    Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Filip Matyśkiewicz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  5. Jakub Pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Tomasz Dobosiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
  3. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Dominik Krzemiński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Aleksandra Michalak (KSW Łuków)
  3. Kinga Komorowska (KSW Łuków)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Monika Olszewska (KSW Łuków)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Aleksandra Sierocińska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Wiktoria Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Emilia Pietras (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Weronika Grabowska (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  3. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  2. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  3. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Szymon Rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Eryk Połeć (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  2. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Denis Rychlik (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
    Szymon Romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
    Łukasz Benisz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  5. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
    Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Igor Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  2. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Maksymilian Puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  2. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Karina Witczak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
    Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  3. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Aleksandra Bladowska (UKS EVAN Nowy Sącz)

Najlepsi zawodnicy
Junior młodszy :Joanna Mucha, Patryk Bodzek. Junior starszy:Laura Zgolińska Oskar Dąbrowski. Senior: Paulina Saczuk, Wiktor Szadkowski
Najlepszy klub
KS Ziętek Team Kalisz
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Krzysztof Kacperski. Kierownik Ringu- Krzysztof Żychliński. Sędziowie Punktowi: Waldemar Hajducki, Tomasz Bałdyga, Beata Sękowska, Rafał Bałachowski, Tomasz Sroka, Damian Cieśielka, Anna Kozanecka Delegat PZKB -Krzysztof Kaproń. Przedstawiciel Komisji Rewizyjnej- Jerzy Radomski.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL