Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light_23-25.10.2020 - Płock

23.10.2020
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Artur Koliński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Mariusz Kurach (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Piotr Mazurek (Polonia Pasłęk)
  4. Maciej Wenta (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  5. Kamil Łukaszewski (UKS Sanda Płock)
  6. Karol Ciemny (Fight Club Zielona Góra)
  7. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
    Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Piotr Stenka (Rebelia Kartuzy)
  4. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  5. Adrian Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Dominik Szynkiewicz (Uniq Fight Club Warszawa)
  7. Przemysław Łukasiak (Olsztyński Klub Kyokushin Karate. Olsztyn)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Puczyński (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  2. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
    Aleksander Farnik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Mateusz Pisarek (Olsztyński Klub Kyokushin Karate. Olsztyn)
  5. Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
  6. Samandar Gulmaliyev (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  7. Jarosław Stoń (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (LKS Puncher Płock)
  2. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  3. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  5. Dominik Parol (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Artur Bednarczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adam Kryszewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Nikodem Bigus (Rebelia Kartuzy)
    Adrian Podolski (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  4. Mateusz Ziębiński (LKS Puncher Płock)
  5. Błażej Lewna (Rebelia Kartuzy)
  6. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  7. Konrad Wiśniewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
    Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  4. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  5. Bartłomiej Salak (KT Legia Warszawa)
  6. Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
  7. Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Kacper Glinicki (Legia Fight Club Warszawa)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Norbert Cierpka (Center Team Odolanów)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dawid Mańkowski (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Weronika Stoń (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Natalia Wlizło (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  2. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Agata Białek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Aneta Święch (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Olimpia Podolska (Wataha Pruszcz Gdański)
    Weronika Niedziałek (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  4. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Jan Warsicki (X Fight Piaseczno)
  3. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
    Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  4. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Maciej Koczorowski (KT Legia Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Jakub Szczepański (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Maksymilian Penger (Olsztyński Klub Kyokushin Karate. Olsztyn)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Radosław DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Grzegorz Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Jakub Wójcicki (Husaria Wałcz)
  5. Oskar Turzeniecki (Knockout Fight Club - Gdańsk)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  4. Bartosz Jagła (Alien Kick Łódź)
  5. Alex Rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  7. Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Maksym Szymczak (Fight Club Zielona Góra)
  3. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Iwo Suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)
  4. Kamil Fin (LKS Puncher Płock)
  5. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Olaf Truszczyński (Olsztyński Klub Kyokushin Karate. Olsztyn)
  7. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
    Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  4. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
  5. Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Jakub Pawelec (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Denis Rychlik (KS Ziętek Team Kalisz)
    Radosław Biel (Gladiator Binczarowa)
  4. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Wincent Mil (Husaria Wałcz)
  6. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
  7. Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
  2. Dawid Zaraś (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
    Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)
  4. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Kinga Wartalska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
    Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
  4. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Emilia Urbaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Zuzanna Sadaj (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Aleksandra Oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Karolina Sekuła (Gladiator Binczarowa)
  6. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
  7. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Wiktoria Woźniak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
  5. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Małgorzata Chojak (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
    Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Oliwia Stańczyk (Alien Kick Łódź)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Senior – Adam Kryszewski Rebelia Kartuzy Najlepsza Seniorka- Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk Najlepszy Junior- Armin Wilczewski Rebelia Kartuzy Najlepsza Juniorka- Natalia Maćkiewicz A&W Oborowo Najlepszy zawodnik Płocka- Adrian Durma Najlepsza zawodniczka Płocka- Agata Fijałkowska
Najlepszy klub
Nasjlepsza Druzyna Junior- Duet Gdańsk Najlepsza Drużyna Senior-SKF Boksing Zielona Gra
Skład sędziowski
Sędzia Główny –Krzysztof Kacperski. Kierownik Tatami A –Janusz Wielgosz. Kierownik Tatami B- Cecylia Pudlicka. Kierownik Tatami C- Waldemar Hajducki. Sędziowie punktowi: Agnieszka Turchan, Albin Pudlicki, Zygmunt Różalski, Rafał Bałachowski, Mirosław Kutyła, Tomasz Sroka, Dominik Szymczak, Cyprian Grzęda, Rafał Karcz, Dariusz Matusik, Tomasz Biernacki, Anna Kozanecka, Robert Furman. Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL