Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

22 Kurpiowska Kuźnia Mistrzów - Ostrołęka 21.11.2020

21.11.2020
22 Kurpiowska Kuźnia Mistrzów



















Miejsce: Ostrołęka









Termin: 21.11.2020









Rezultaty stoczonych walk: zwycięzca



















Lp. Formuła Kat.wag. Grupa wiekowa Nazwisko Imię Klub Nazwisko Imię Klub Wynik
1 kick light -49,0 Junior Komorzycki Mikołaj Walhalla Fight Club
Dębowski Kornel Fight Academy Ostrołęka 3:0
2 MMA -69,0 Senior Prusik Adrian Victoria Ostrołęka/Berserkes Team Ostrołęka
Zapadka Piotr Przasnysz Fight Club 3:0
3 boks -75,0 Senior Stanek Filip LUCZEK BOKS Giżycko
Pozniak Jegor Academia Gorilla Żyrardów 0:3
4 kick light -57,0 Junior Cielemęcki Jakub Kaliniak Team Mrągowo
Cybulski Piotr Kaiser Sports Olsztyn 3:0
5 kick light -61,0 Junior Dybaś Antoni Walhalla Fight Club
Kurkowski Oliwier Makarewicz Team 3:0
6 low -72,0 Senior Grabowska Bożena Victoria Ostrołęka
Iwaniuk Wiktoria Fight Academy Ostrołęka 0:3
7 boks -81,0 Senior Lewandowski Dawid Przasnysz Fight Club
Duszak Norbert Victoria Ostrołęka 3:0
8 K-1 -86,0 Senior Miłek Łukasz Fight Academy Ostrołęka
Purzycki Grzegorz Przasnysz Fight Club 3:0
9 K-1 -71,0 Senior Dmochowski Wiktor Fight Academy Ostrołęka
Wdowiński Bartosz Przasnysz Fight Club 3:0
10 K-1 -75,0 Senior Raczkowski Arkadiusz Makarewicz Team
Kuciński Krystian Walhalla Fight Club 0:3
11 K-1 -71,0 Junior Makal Wiktor Makarewicz Team
Ostrowski Paweł Fight Academy Ostrołęka 0:3
12 K-1 -70,0 Junior Rykaczewski Bartłomiej Kuźnia Mistrzów Wyszków
Szczuczyński Przemysław Academia Gorilla Ostrów Mazowiecka 2:1
13 K-1 -76,0 Junior Marcinkiewicz Miłosz Panzer Suwałki
Bukowski Alan Academia Gorilla Ostrów Mazowiecka 3:0
14 K-1 -67,0 Junior Orzoł Szymon Fight Academy Ostrołęka
Zalewski Radosław Walhalla Fight Club TKO/2
15 boks -91,0 Senior Fabisiak Paweł Kuźnia Mistrzów Wyszków
Garlicki Daniel Makarewicz Team 3:0
16 boks -72,0 Senior Zalewski Rafał Gimnazjon Wyszków
Łopiałło Adam LUCZEK BOKS GIŻYCKO 1:2
17 boks -81,0 Senior Kita Piotr Victoria Ostrołęka
Rubin Karol Makarewicz Team 1:2
18 K-1 -76,0 Senior Kozak Paweł Knockout Gym Bielany
Orzoł Tomasz Fight Academy Ostrołęka 3:0
19 K-1 -81,0 Senior Komuda Cezary Walhalla Fight Club
Modzel Rafał Fight Academy Ostrołęka TKO/2
20 K-1 -81,0 Senior Nalazek Paweł Walhalla Fight Club
Kaszuba Kacper Panzer Suwałki KO/1
21 boks -75,0 Senior Zalewski Rafał Gimnazjon Wyszków
Tymiński Bartosz Victoria Ostrołęka 1:2
22 boks -78,0 Senior Zienkiewicz Aleksy Fight Academy Ostrołęka
Kubeł Mateusz Gladiator Ostrołęka 3:0
23 K-1 -91,0 Senior Berk Sebastian Fight Academy Ostrołęka
Deptuła Bartosz Fight Academy Ostrołęka 1:2
24 boks -81,0 Senior Kita Piotr Victoria Ostrołęka
Duszak Norbert Victoria Ostrołęka 3:0
25 K-1 -71,0 Senior Dmochowski Wiktor Fight Academy Ostrołęka
Borkowski Maciej Makarewicz Team 3:0
26 boks -69,0 Senior Mrozek Wiktor Victoria Ostrołęka
Ceberek Łukasz Victoria Ostrołęka/Berserkes Team Ostrołęka 0:3
27 boks -85,0 Junior Nurczyk Grzegorz Victoria Ostrołęka/Berserkes Team Ostrołęka
Gręda Dominik Victoria Ostrołęka/Berserkes Team Ostrołęka 0:3
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL