Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Pro-Am_25-27.03.2021r. - Nowa Sól

25.03.2021
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Dawid Czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Dawid Szybowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Adam Kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
    Kryspin Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Tomasz Konieczny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Michał Kuleta (Fighter Wrocław)
    Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka)
  4. Maciej Kubicki (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Przemysław Walków (Fighter Wrocław)
  6. Michał Gołojuch (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Bartosz Dołbień (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
    Artur Rawski (SMOK Toruń)
  4. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
    Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  4. Bartosz Wiktorski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Różak (Klub Sportowy Thai Gym Tarnów)
  2. Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  3. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
    Maciej Markowski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  4. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Mikołaj Kopaniszyn (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  6. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  7. Daniel Jędrzejewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Oskar Siegert (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
    Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Michał Królik (Paco Team Mysłowice)
  2. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Mariusz Lach (Legion Głogów)
  4. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  3. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Michał Gołębiowski (MAX BOXING KLUB)
  4. Szymon Obroślak (Legia Fight Club Warszawa)
  5. Dominik Tomica (Paco Team Mysłowice)
  6. Jakub Syc (Legion Głogów)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
    Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dominika Filec (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
  3. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  2. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  3. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  2. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
  3. Aleksandra Białek (Legion Głogów)
    Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Zawodnik: Kacper Frątczak ASW Knockout Zielona Góra Najlepsza Zawodniczka: Emilia Czerwińska: SKF Boksing Zielona Góra
Najlepszy klub
1.Hunter Gym Bydgoszcz [punktów: 10 (2 - 1 - 2)] 2.Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa [punktów: 7 (2 - - 1)] 3.Fighter Wrocław [punktów: 6 (1 - 1 - 1)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Cecylia Pudlicka. Kierownik Ringu: Albin Pudlicki. Sędziowie: Tomasz Bałdyga, Rafał Bałachowski, Beata Sękowska, Krzysztof Kacperski, Maciej Bajtel
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL