Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych PF i LC oraz Dzieci PF_04-06.06.2021 - Bałtów

04.06.2021
point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg
  1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Róża Zaniewicz (KSW Łuków)
  3. Dominika Skomorowska (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
  1. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksandra Karwowska (KSW Łuków)
  3. Natasza Szczotka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Amelia Ciszewska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Maria Kulińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Zofia Przybylska (X Fight Piaseczno)
  2. Helena Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Natalia Adamczyk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
    Natalia Szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Karolina Chuda (X Fight Piaseczno)
  3. Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Zuzanna Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  4. Maria Kaźmierczak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Zuzanna Tempska (GOSRiT Luzino)
  6. Blanka Stachurska (KSW Łuków)
  7. Nikola Puchała (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Antoni Domański (KSW Łuków)
  2. Szymon Sieniuć (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Bartosz Daniluk (KSW Łuków)
    Stanisław Wieliczko (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Wiktor Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Michał Goliński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Kornel Domański (KSW Łuków)
    Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Olgierd Kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Kacper Kopeć (KSW Łuków)
    Maksymilian Kondracki (KSW Łuków)
  4. Marwin Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
    Jakub Oponowicz (KSW Łuków)
  4. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Antoni Jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Brunon Mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Hawrysz (DAN Świdnik)
  3. Wiktor Gajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Alan Rosa (KSW Łuków)
  5. Franciszek Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Alex Siekierzyński (KSW Łuków)
  7. Marcin Jandik (KSW Łuków)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. Borys Kaczorowski (KSW Łuków)
  2. Filip Cygan (KSW Łuków)
  3. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
  4. Nikodem Stodulski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Mateusz Kasperkiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Nikodem Surdy (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  3. Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
    Bartosz Brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Kacper Misiak (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  6. Fabian Kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Alan Szajczyk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  3. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
    Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
  5. Patryk Szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
  7. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Fryderyk Polubiec (KSW Alien Łódź)
    Maksymilian Kędzia (KSW Alien Łódź)
  4. Szymon Frączek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  6. Jakub Bober (KSW Łuków)
  7. Jakub Masternak (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Stępień Igor (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
    Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  6. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  7. Maksym Bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Aleksander Piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
    Maciek Szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Jakub Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Mikołaj Zięba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  7. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kamil Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Mączkowski Dawid (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Jakub Napierała (Striker Turek)
  4. Aleksander Marciniak (X Fight Piaseczno)
  5. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  6. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Olaf Laskowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  5. Igor Stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Tymon Kałuża (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Jacek Jóźwik (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Iwo Adamek (Striker Turek)
  2. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  4. Julia Oszust (MKS Mechanik Włodawa)
  5. Weronika Błażejewicz (X Fight Piaseczno)
  6. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Maja Mołodecka (Legion Głogów)
  2. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
  3. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
    Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Urszula Kacperska (Husaria Wałcz)
  7. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  3. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
    Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  5. Beata Bartos (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  7. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Jagoda Stachaczek (Legion Głogów)
    Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Zuzanna Chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)
  3. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
    Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  4. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  5. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Jagoda Snopek (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
    Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  6. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Oliwia Natoniewska (KS Sporty Walki Piła)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Wiktoria Strefner (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Klaudia Mikołajewska (KS Sporty Walki Piła)
  4. Milena Miller (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Stanisław Nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Oliwier Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Mikołaj Michalik (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
    Jakub Siekiera (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  4. Norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Bartosz Ryś (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Kacper Kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
    Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  4. Alan Szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Piotr Gardeła (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  6. Oskar Bochyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Marcin Życiński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Bartosz Wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
    Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Jan Pastuszka (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Kasjan Tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Maksymilian Kuświk (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Antoni Krężel (Legion Głogów)
  3. Adam Gębarowski (UKS Sanda Płock)
    Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  4. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Dawid Sura (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
    Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  3. Antonii Witkowski (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Michał Borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Bartosz Jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  7. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Tymon Dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Kamil Skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
  2. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Melania Piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Lena Chrzanowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Dorota Maczuga (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
    Oliwia Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Hanna Kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Zuzanna Godlewska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Nadia Moździoch (Legion Głogów)
  2. Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
    Natalia Morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Agata Krzebietke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  6. Zofia Bandura (Legion Głogów)
  7. Nikola Ermanowicz (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Zuzanna Kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Maja Mazurkiewicz (Husaria Wałcz)
    Maria Skiba (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Maria Laurentowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Nadia Wojciechowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Natasza Sobierajska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Aleksandra Roszak (Husaria Wałcz)
  4. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Sandra Wiśniewska (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
    Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  6. Jessica Baran (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Daria Dziedzic (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Bartosz Brydziński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Michał Błaziak (DAN Świdnik)
  4. Bartosz Bajor (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  2. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
    Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Szymon Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Bartosz Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Wiktor Drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Maksymilian Kędzia (KSW Alien Łódź)
  6. Oskar Kolorus (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Kacper Lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Mateusz Dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Jakub Lewandowski (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  4. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Paweł Harupa (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  6. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
    Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Filip Machaj (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
  7. Krispin Brzeski (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Filip Daniel (DAN Świdnik)
  3. Paweł Wojciechowski (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
    Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Tymon Kałuża (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Filip Winnicki (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
  2. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Jan Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Iwo Adamek (Striker Turek)
  4. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  5. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Weronika Błażejewicz (X Fight Piaseczno)
  3. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Anna Klas (GOSRiT Luzino)
  3. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Laura Szarzała (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  3. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Emilia Kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Olga Krawczyk (DAN Świdnik)
  5. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  6. Wiktoria Klanczkowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
    Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
  4. Natalia Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Zuzanna Chłopaś (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Zofia Romanowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Wiktoria Bigos-Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Jagoda Snopek (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  2. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  3. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Krystyna Jaworska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  5. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Honorata Kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  7. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -37kg
  1. Kinga Matysiak (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Kacper Kosiorowski (SKF Boksing Zielona Góra)
    Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Lis (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Mikołaj Frączyk (DAN Świdnik)
  6. Kacper Łoniewski (KSW Łuków)
  7. Piotr Gardeła (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
  2. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
    Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Bartosz Dorobisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan HAWRYSZ (DAN Świdnik)
  2. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
  4. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Sebastian Tempski (GOSRiT Luzino)
  7. Marcel Domański (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  3. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Szymon Klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Jerzy Dudek- Dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  4. Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  5. Tomasz Olczyk (KSW Alien Łódź)
  6. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Tymon Dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Kamil Skoczylas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Adam Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Michał Kruczek (KSW Łuków)
  4. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Wojciech Markowski (DAN Świdnik)
  6. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Agata Krzebietke (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Dorota Maczuga (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  5. Hanna Kobylińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Natalia Zielińska (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
  7. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  3. Maria Skiba (DAN Świdnik)
    Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
  5. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Stefania Kotowicz (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  2. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Barbara Styczek (X Fight Piaseczno)
  4. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Maria Laurentowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Agata Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Emila Krasuska (KSW Łuków)
    Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Zuzanna Pomorska (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
  6. Pola Maluga (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
  7. Liliana Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Daria Dziedzic (KS Ziętek Team Kalisz)
    Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Jessica Baran (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Maja Kowalczyk (Młodzieżowy Klub Sportowy Lubartów Lubartów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Karolina Bruchacka (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)
    Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik PF: dziewczynki Lena Krystianik Ninja Academy chłopcy Jan Kamiński Ninja Academy, kadetka młodsza Agata Drewa GOSRiT Luzino, kadet młodszy Jakub Ślązak Dan Świdnik, kadetka starsza Wiktoria Lendzion Ninja Academy, kadet starszy Jakub Trześniak Dan Świdnik. Najlepszy zawodniczka LC Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick - Boxin, Najlepszy zawodnik LC Jan Bocheński X Fight Piaseczno.
Najlepszy klub
Klasyfikacja drużynowa PF 1. DAN Świdnik 2. NINJA ACADEMY WARSZAWA 3. X Fight Piaseczno Klasyfikacja drużynowa LC 1. X Fight Piaseczno, 2. SKF Boksing Zielona Góra, 3. DAN Świdnik,
Skład sędziowski
1. Jerzy Bassa, 2. Urszula Bassa 3. Jarosław Sułkowski 4. Mirosław Kutyła 5. Arleta Oleksy 6. Agnieszka Turchan 7. Przemysław Sułkowski 8. Albin Pudlicki 9. Jarosław Biernacki 10. Robert Furman 11. Dominik Szymczak 12. Krzysztof Żychliński 13. Dariusz Matusik 14. Cyprian Grzęda 15. Mieczysław Dzięcioł 16. Ireneusz Szegda 17. Józef Mazurek 18. Marcin Wrzosek 19. Przemysław Wielądek 20. Adrian Drosik
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL