Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule Full Contact_16-20.06.2021 - Szczecinek

18.06.2021
full-contact / Senior [m] / +91kg
  1. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
    Oskar Skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
  5. Mateusz Fiszer (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Maciej Antczak (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Paweł krzysztof Rzeźnik (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  4. Michał Jabłoński (X Fight Piaseczno)
  5. Paweł Milewski (MUKS Husaria Gołdap)
  6. Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Patryk Murawski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
    Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Piotr Tomczak (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [m] / -81kg
  1. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Krystian Rzepka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Artur Rawski (SMOK Toruń)
  4. Damian Jędrocha (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Adrian Rzatkowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  6. Kamil Krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
  7. Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
    Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Jakub Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  6. Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła)
  7. Kamil Piątek (Krakowska Akademia Taekwon-do)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Radosław Radomski (LZS POPRAWA Siedlików)
  3. Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
    Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Jakub Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka)
  6. Rafał Andrzejewski (KS Sporty Walki Piła)
full-contact / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
    Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  4. Sebastian Dziura (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Rafał Wójcik (X Fight Piaseczno)
  6. Łukasz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Mateusz Pietruszewski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Sebastian Samiła (Alkon Szczecin)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Adrian Maliński (Strykowski Boxing Team)
  4. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
full-contact / Senior [m] / -60kg
  1. Łukasz Kubiak (RCSW Fighter Rybnik)
  2. Jakub Gałan (KSW Szczecinek)
full-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
full-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  3. Aleksandra Michalak (KSW Łuków)
    Kinga Komorowska (KSW Łuków)
full-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Katarzyna Palicka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
full-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  3. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Justyna Mitas (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
full-contact / Senior [k] / -56kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Magdalena Szeląg (LZS POPRAWA Siedlików)
    Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  6. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
full-contact / Senior [k] / -52kg
  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  2. Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Kamila Szymankiewicz (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Nikola Kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Piotr glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Szymon Sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Kacper Brzozowski (KSW Łuków)
    Michał Fica (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Miłosz Westfal (SMOK Toruń)
  4. Szymon Rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Jakub Pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Kacper Oziembała (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
    Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  4. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  3. Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
  4. Krzysztof Cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  5. Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Radosław Biel (Gladiator Binczarowa)
full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  2. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Fabian Czajkowski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
    Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Hubert Matasek (KKS Sporty Walki Poznań)
  6. Krystian Szczepaniak (KS Ziętek Team Kalisz)
full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
  2. Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  3. Alan Tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Dominik Krzemiński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  5. Łukasz Benisz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  6. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
full-contact / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa)
  2. Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Maksymilian Puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików)
  4. Natan Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Oliwia Mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
full-contact / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  3. Martyna Czerepińska (KSW Łuków)
full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  3. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  2. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  3. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  4. Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
full-contact / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  2. Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Szymon Jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  3. Filip Staszak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Cezary Markowicz (SMOK Toruń)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Szymon Romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Łukasz Kutyło (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Kamil Pawlak (Center Team Odolanów)
  3. Filip Macioszek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  4. Witek Grzesiek (Center Team Odolanów)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
    Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Oskar Gersztyn (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
  5. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  7. Szymon Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  2. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Mateusz Solecki (SMOK Toruń)
full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  3. Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra)
    Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  2. Weronika Garbacka (Center Team Odolanów)
  3. Zofia Andrusyszyn (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Aleksandra Resler (KS POLONIA 1912 Leszno)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  3. Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Dominika Kondracka (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Juniorka Młodsza- Wiktoria Szumska, Junior Młodszy- Mieszko Siemiątkowski, Juniorka Starsza- Oliwia Mielczarek, Junior Starszy- Oskar Sobański, Seniorka- Marta Pyra, Senior- Jakub Pokusa
Najlepszy klub
1.KKS Sporty Walki Poznań 2.SKF Boksing Zielona Góra 3.UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Ryszard Zawistowski. RING A Kierownik Ringu- Bałdyga Tomasz, Kacperski Krzysztof, Pudlicki Albin, Biernacki Jarosław, Sroka Tomasz, BoguckiPiotr, Lisiecki Dawid, Papenfus Karol RING B Kierownik Ringu- Wielgosz Janusz, Żychliński Krzysztof, Sękowska Beata, Bałachowski Rafał, Kowalewski Zbigniew, Dzięcioł Mieczysław, Mikułan Sylwester, Kozanecka Anna DELEGAT PZKB-Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL