Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP Juniorów w formule PF oraz Seniorów i Mastersów w formułach PF, LC_25-27.06.2021 - Zawiercie

25.06.2021
light-contact / Weteran [m] / +94kg
  1. Karol Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Marcin Kamiński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
light-contact / Weteran [m] / -94kg
  1. Sebastian Kamiński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  3. Michał Zienkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Weteran [m] / -84kg
  1. Łukasz Rafałko (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Rafał Szopa (Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow)
light-contact / Weteran [m] / -74kg
  1. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Artur Godlewski (Legion Głogów)
light-contact / Weteran [m] / -63kg
  1. Przemysław Sobkowiak (KSW Alien Łódź)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Marcin Szuleta (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Michał Zieliński (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Michał Ciach (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Dawid Gutowski (KKS Sporty Walki Poznań)
    Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Daniel Folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Paweł Mikołajczak (Husaria Wałcz)
  4. Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Krystian Biś (KSW POLICE)
  3. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Sebastian Girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Oskar Zawiślak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Kacper Selejdak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Sebastian Dziura (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Beniamin Wołodko (KS Maximus Gdynia)
  6. Adam Szczęsny (Alkon Szczecin)
  7. Rafał Gozdawa-Tyczyński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Patryk Jagodziński (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  4. Maciej Madej (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  5. Krzysztof Sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Agata Piechowicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Karolina Juja (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Gabriela Kowalska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
    Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Monika Puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  3. Natalia Wlizło (SKF Boksing Zielona Góra)
    Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
    Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  4. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  5. Monika Górska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
    Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Marcin Kamiński (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  3. Michał Zienkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Tomasz Jurgiewicz (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Artur Godlewski (Legion Głogów)
point-fighting / Weteran [m] / -63kg
  1. Przemysław Sobkowiak (KSW Alien Łódź)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Adam Kulczycki (Husaria Wałcz)
  2. Marcin Dolecki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Michał Zieliński (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Paweł Strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Mariusz Migdalski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Patryk Orzechowski (SKT Tiger Dzierżoniów)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Rafał Adamczyk (KSW POLICE)
  3. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Dylawerski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Paweł Mikołajczak (Husaria Wałcz)
  5. Dariusz Krajewski (LKS Puncher Płock)
  6. Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Krystian Biś (KSW POLICE)
  2. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  3. Szymon Grzebyk (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  2. Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
  3. Beniamin Wołodko (KS Maximus Gdynia)
    Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Michał Krupa (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Krystian Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Patryk Jagodziński (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Mariusz Nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Senior [m] / -57kg
  1. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Piotr Olszewski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Zuzanna Maj (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Gabriela Kowalska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Natalia Wlizło (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Malwina Strzelecka (KSW POLICE)
  2. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  3. Monika Górska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
  5. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Nikola Kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Jakub Bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
    Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Semir Wasilewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Bartłomiej Kęsy (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  5. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Wiktor Paszkiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Kacper Czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Frankiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Maja Popczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  2. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Julita Mudyna (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Zuzanna Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy junior PF-Michał Podborski Najlepsza juniorka PF-Natalia Woińska Najlepszy senior PF-Maciej Kasprzyk Najlepsza seniorka PF-Malwina Strzelecka Najlepszy senior LC-Adrian Durma Najlepsza seniorka LC-Marta Pyra
Najlepszy klub
I- KKS Sporty Walki Poznań II- Beskid Dragon Bielsko-Biała III- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Skład sędziowski
Delegat-Jerzy Bassa Sędzia główny-Agnieszka Turchan, kierownicy mat-Krzysztof Żychliński, Cecylia Pudlicka, Jarosław Sułkowski, Arleta Oleksy, sędziowie punktowi- Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Albin Pudlicki, Mieczysław Dzięcioł, Dariusz Matusik, Urszula Bassa, Jarosław Biernacki, Beata Sękowska, Zbigniew Kowalewski, Michał Bocheński, Przemysław Sułkowski, Piotr Bogucki, Ireneusz Szegda, Robert Furman, Marcin Kita
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL