Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Południowej w Kickboxingu Light-Contact Kadet/Junior/Senior - 23.03.2013 r. Szewna

23.03.2013

Nazwa zawodów:Mistrzostwa Polski Południowej w Kickboxingu Light-contact kadet/junior/senior

Data: 23 marca 2013 r

miejsce: Szewna

Organizator: Ostrowiecki Klub Sportów Walki Dragon Ostrowiec Świętokrzyski

Ilość Klubów: 16

Ilość zawodników: 81

Kadet młodszy

kat. wag. - 37 kg

  1. Śliwka Albert OKSW Dragon Ostrowiec Św.
  2. Słapek Olaf OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 42 kg

  1. Bogdanowicz Adam OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 47 kg

  1. Przydatek Sebastian  OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. + 57 kg

  1. Ciborska Justyna Najemnik Gliwice

Kadet starszy

kat. wag. - 42 kg

  1. Połoński Olaf OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 47 kg

  1. Gajos Szymon  OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 52 kg

1. Piotrowski Daniel OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 57 kg

  1. Gajos Adrian OKSW Dragon Ostrowiec Św.
  2. Węgłowski Kamil OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag. - 63 kg

  1. Bielicki Mateusz WALHALLA FightClub Mińsk Mazowiecki
  2. Gwizdała Marcin FIGHT CLUB Rzeszów

kat. wag. - 69 kg

  1. Główka Piotr WALHALLA FightClub
  2. Harwes Michał CSE Sparta

kat. wag.  -52 kg

  1. Pietrzykowska Ewa OKSW Dragon Ostrowiec Św.

ka. wag. - 60 kg

  1. Benewiat Katarzyna OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Junior

kat. wag. - 57 kg (4 zawodników)

  1. Sypka Krzysztof Smok Kraków
  2. Śpiewak Damian Dragon  Starachowice
  3. Mazur Kacper Relax Skarżysko Kamienna

3. Łoboda Łukasz Relax Skarżysko Kamienna

kat. wag. - 63 kg (6 zawodników)

  1. Lichołai Damian Fight Club Rzeszów
  2. Sijewski Przemysław OKSW Dragon Ostrowiec Św.
  3. Rączy Przemysław Polonia Rzeszów

3. Dziura Sebastian Smok Kraków

kat. wag. - 69 kg (5 zawodników)

  1. Filipek Jakub Diament Pstrągowa
  2. Kobylarz Nikodem Polonia Rzeszów
  3. Chmielewski Sebastian OKSW Dragon Ostrowiec Św.

3. Szmalec Dominik Dragon  Starachowice

kat. wag. - 74 kg (5 zawodników)

  1. Tarabuła Konrad CSE Sparta
  2. Taraszka Kacper GARDA Nowa Dęba
  3. Miszta Jacek Dragon  Starachowice

3. Widziński Kamil Dragon  Starachowice

kat. wag. - 79 kg (2 zawodników)

  1. Sarzyński Paweł Fight Club Rzeszów
  2. Pyrcz Łukasz Fight Club Rzeszów

kat. wag. - 84 kg

  1. Kudła Wojciech Fight Club Rzeszów

kat. wag.  -89 kg

  1. Rokicki kamil WALHALLA FightClub Mińsk Mazowiecki

kat. wag. - 50 kg

  1. Tobiasz Renata Polonia Rzeszów

kat. wag. - 55 kg (3 zawodniczki)

  1. Ziębora Paulina OKSW Dragon Ostrowiec Św.
  2. Różalska Angelika OKSW Dragon Ostrowiec Św.
  3. Kuźdub Karolina Relax Skarżysko Kamienna

kat. wag. - 65 kg

  1. Kasprzycka Natalia Relax Skarżysko Kamienna

Senior

kat. wag. - 63 kg (4 zawodników)

  1. Rerutkiewicz Kamil UKS Power Siedlce
  2. Myśliwiec Mikołaj Diament Pstrągowa
  3. Kumala Patryk Smok Kraków

3. Partyka Artur Dragon  Starachowice

kat. wag. - 69 kg (5 zawodników)

  1. Dragon  Starachowice Dragon  Starachowice
  2. Graboń Grzegorz CSE Sparta
  3. Lipiec Karol Dragon  Starachowice

3. Loranty Łukasz Dragon  Starachowice

kat. wag. - 74 kg (9 zawodników)

  1. Sułek Bartosz Dragon  Starachowice
  2. Antos Piotr Krakowska Akademia Taekwondo
  3. Drab Piotr Relax Skarżysko Kamienna

3. Ruciński Piotr UKS Power Siedlce

kat. wag. - 79 kg (9 zawodników)

  1. Porębski Grzegorz Krakowska Akademia Taekwondo
  2. Przekaza Łukasz UKS Power Siedlce
  3. Chaber Sebastian OKSW Dragon Ostrowiec Św.

3. Domagała Damian OKSW Dragon Ostrowiec Św.

Kat. wag.  -84 kg (4 zawodników)

  1. Matulaniec Sebastian UKS Power Siedlce
  2. Seoudi Adam Krakowska Akademia Taekwondo
  3. Guzik Bartłomiej CSE Sparta

3. Szczotka Tomasz Najemnik Gliwice

kat. wag. - 89 kg (3 zawodników)

  1. Żochowski Jacek UKS Power Siedlce
  2. Niemś Mateusz  Najemnik Gliwice
  3. Wąs Szymon Najemnik Gliwice

kat. wag. - 94 kg (2 zawodników)

  1. Wypchał Piotr Krakowska Akademia Taekwondo
  2. Byrczek Bartłomiej  Najemnik Gliwice

kat. wag. + 94 kg

  1. Smoliński Remigiusz Najemnik Gliwice

kat. Wag. - 55 kg

  1. Bednarowicz Gabriela SKKB Kielce
  2. Kapciak Karolina SKKB Kielce

kat. Wag. - 60 kg

  1. Chmielowiec Magdalena Garda Nowa Dęba

kat. Wag. + 70 k

1. Nowak Małgorzata Najemnik Gliwice

 

Komisja sędziowska

  1. Jerzy Bassa – Rzeszów – sędzia główny
  2. Bajtel Maciej – Muszyna
  3. Tokarz Edyta – Nowy Sącz
  4. Sajdak Dariusz – Muszyna
  5. Mazurek Józef – Kraków
  6. Sułkowski Jarosław – Ostrowiec św.
  7. Śliwka Jacek – Ostrowiec Św.
  8. Sułkowski Przemysław – Ostrowiec Św.
  9. Wrzosek Marcin – Węgrów
  10. Jasiński Marek – Starachowice
  11. Kutyła Mirosław – Ostrowiec Św.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL