Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light_17-19.09.2021 - Kartuzy

17.09.2021
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Krzysztof Jasiukiewicz (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Tomasz Zaremba (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Zbigniew Dacko (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Łukasz Szerszeń (KSW Szczecinek)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mariusz Niziołek (X Fight Piaseczno)
  2. Wojciech Adamski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Sebastian Miłosz (Rebelia Kartuzy)
    Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  5. Michał Zienkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
  2. Stanisław Czaja (Rebelia Kartuzy)
  3. Artur Pociecha (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
    Michał Franczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Krzysztof Jaśkiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Rafał Szopa (Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Tomasz Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
  3. Artur Godlewski (Legion Głogów)
    Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Przemysław Sobkowiak (KSW Alien Łódź)
  2. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mariusz Kurach (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kamil Łukaszewski (UKS Sanda Płock)
    Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  4. Szymon Kański (Champion Gdańsk)
  5. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Adrian Kowalkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Adrian Welenc (Karwiński Team Mława Mława)
  4. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Damian Kosiński (Rebelia Kartuzy)
  6. Krzysztof Zaradny (Champion Gdańsk)
  7. Kamil Stańczak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Piotr Stenka (Rebelia Kartuzy)
    Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Mikołaj Wolkiewicz (KS Pogoń Mogilno)
  3. Kamil Krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
    Arkadiusz Lasek (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  4. Piotr Skierka (Knockout Fight Club - Gdańsk)
  5. Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  6. Michał Saramonowicz (KSW Alien Łódź)
  7. Marcin Rząp (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  3. Alan Ziemianek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
    Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
  4. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Michał Piekart (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  7. Dawid Bogusław (Husaria Wałcz)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
  3. Kacper Betliński (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Brajan Doliński (KSW Szczecinek)
  4. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Adam Król (KT Legia Warszawa)
  6. Jakub Kozakow (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Sebastian Drąg (Knockout Fight Club - Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Igor Jarczyński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Michał Olszewski (UKS Sanda Płock)
    Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  4. Wiktor Bąbel (KSW Alien Łódź)
  5. Piotr Kalinowski (MKS Wicher Kobyłka)
  6. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  7. Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
  2. Adrian Maliński (Strykowski Boxing Team)
  3. Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
    Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Łukasz Kubiak (RCSW Fighter Rybnik)
  6. Michał Formela (Rebelia Kartuzy)
  7. Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Anna Łochowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Małgorzata Tkocz (Klub Sportowy Spartan Knurów)
  3. Natalia Adamkiewicz (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Julia Setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Weronika Stoń (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Diana Dumała (X Fight Piaseczno)
  3. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  4. Agnieszka Tomczak (Center Team Odolanów)
  5. Wiktoria Banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  6. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka)
  3. Karolina Knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  4. Magdalena Pluta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Aleksandra Matysiewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Olimpia Podolska (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
    Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Oskar Seidel (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
  2. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  3. Nikodem Mielewczyk (Rebelia Kartuzy)
    Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Olaf Szczepaniak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Amadeusz Bakuła (KSW Szczecinek)
    Maciej Romańczuk (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
  4. Maciej Tomaszewski (Husaria Wałcz)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
    Adrian Zawada (KT Legia Warszawa)
  4. Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Piotr Sieliwoniuk (X Fight Piaseczno)
  2. Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  3. Michał Trebliński (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
    Krystian Świrski (Husaria Wałcz)
  4. Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  2. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka)
  4. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Ignacy Gaik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Marcel Anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
    Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Bartłomiej Pawlak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Michał Firut (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  6. Jakub Wasilewski (Champion Gdańsk)
  7. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
  2. Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  3. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
    Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Patryk Matczak (KSW Alien Łódź)
  7. Dawid Majewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Adrian Lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
  4. Radosław Popielarz (KS Pogoń Mogilno)
  5. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Oskar Węsierski (Złomiarz Team Gdańsk)
  7. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Justyna Szyszko (Champion Gdańsk)
  4. Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Weronika Krause (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
  6. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa)
  2. Weronika Kosmela (A&W Team Obrowo)
  3. Wiktoria Sułkowska (Husaria Wałcz)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Natalia Kubiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Sandra Stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
  6. Sara Bołotow (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Natalia Wielgórska (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
    Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
  4. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
  5. Wiktoria Wójtowicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  6. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  7. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
  3. Kornelia Marcinkowska (Gwardia Zielona Góra)
    Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Katarzyna Kozłowska (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Iga Figarska (KT Legia Warszawa)
  6. Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  2. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
    Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Agnieszka Gaborek (Gladiator Binczarowa)
  6. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza juniorka-Julia Stasiuk Najlepszy junior-Sławomir Malik Najlepsza seniorka-Amelia Cymerman Najlepszy senior-Roger Garbaczewski
Najlepszy klub
J. Bassa - sędzia główny, K. Kacperski, M. Bocheński, A. Kozanecka, J. Biernacki, C. Pudlicka, J. Mazurek, S. Misuro, P. Wielądek, R. Bałachowski, D. Matusik, A. Pudlicki, T. Sroka, M. Jankowska, S. Mikułan
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL