Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Puchar Polski  w Kickboxingu w formule Light Contact_08-09.10.2021 - Krzeszowice

08.10.2021
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Michał Gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Wojciech Chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Arkadiusz Cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Rafał Zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  3. Jarosław Nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
    Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
    Michał Nowakowski (KSW Sokół Jarosław)
  4. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Szymon Szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Hubert Stańczyk (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Michał Dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Dariusz Krajewski (LKS Puncher Płock)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Paweł Kłoczewiak (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  3. Tomasz Byczek (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Senior [m] / -57kg
  1. Adrian Ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [k] / +70kg
  1. Kaja Piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Monika Chmiołek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Kaja Piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Karolina Lidwin (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Paulina Nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Karolina Wołek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Sandra Dulowska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
light-contact / Junior [m] / -94kg
  1. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Kordian Leśniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dawid Tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Stanisław Nowak (Krakowska Akademia Taekwon-do)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Michał Klimek (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
light-contact / Junior [k] / +70kg
  1. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Emilia Fiutowska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Marika Ryszka (Krakowska Akademia Taekwon-do)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik senior Adrian Durma, Najlepsza zawodniczka senior Aleksandra Ciężka. Najlepszy junior Mieszko Siemiątkowski Najlepsza zawodniczka junior Wiktoria Ziober
Najlepszy klub
Najlepszy klub Klub 1. Sportowy C.S.E Sparta Krzeszowice, 2. LUKS Zamek Expom Kurzętnik, 3. Beskid Dragon
Skład sędziowski
J. Bassa - sędzia główny, A. Oleksy, U. Bassa, W. Kaczmarczyk, J. Mazurek, M. Kutyła, D. Szymczak
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL