Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu Pointfighting, Light-Contact i Kick-Light - 9-10.03.2013 r. Muszyna

09.03.2013

Medaliści

Wyróżnienia specjalne:
Zawodniczka Light Contact - Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój) 
Zawodnik Light Contact - Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno) 
Zawodniczka Kick Light - Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój) 
Zawodnik Kick Light - Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock) 
Zawodniczka Pointfighting - Sandra Szczesiak (CSW Champion Lubawa)
Zawodnik Pointfighting - Martin Konecki (Beskid Dragon)


Najlepsze kluby Light Contact: 
1. LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój
2. KS Polonia 1912 Leszno


Najlepsze kluby Kick Light: 
1. LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój
2. KS Polonia 1912 Leszno
3. Spartan Knurów

Najlepsze kluby Pointfighting:  
1. LKSW Dan Świdnik
2. LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój
3. KS X Fight Piaseczno

 

 

Klasyfikacja medalowa

1. LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój 9 - 13 - 11
2. KS Polonia 1912 Leszno 7 - 2 - 2
3. LKSW Dan Świdnik 6 - 5 - 3
4. KS X Fight 6 - 4 - 7
5. CSW Champion Lubawa 6 - 4 - 2
6. ŁKS ŁÓDŹ BOKS 6 - 3 - 3
7. Beskid Dragon 3 - 3 - 7
8. ks orient 3 - 1 - 2
9. Spartan Knurów 3 - 0 - 2
10. Ostrowiecki Klub Sportów Walki 2 - 4 - 3
11. UKS Gladiator 2 - 1 - 5
12. Krakowskie Centrum Taekwon-do 2 - 1 - 2
13. UKS Sanda Płock 2 - 1 - 0
14. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. 2 - 0 - 3
    KS Nadstal 2 - 0 - 3
16. KLUB SPORTÓW WALKI POLICE 2 - 0 - 2
17. KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka 2 - 0 - 0
    Siedlecki Klub Sportowy Gladiator 2 - 0 - 0
    K.S Semiramida 2 - 0 - 0
20. ZAMEK KURZĘTNIK 1 - 2 - 3
21. UKS Barbakan 1 - 2 - 2
22. GKSK Corpus Gdańsk 1 - 2 - 0
23. LKSW TAJFUN 1 - 1 - 2
24. KARTUSKI KLUB KICKBOXINGU REBELIA 1 - 1 - 1
25. ZIĘTEK Team Brzeziny 1 - 0 - 2
26. LZS Poprawa Siedlików 1 - 0 - 1
    Halny Nowy Sącz 1 - 0 - 1
28. SSW NOKAUT Gorzów Wlkp. 1 - 0 - 0
29. PTS Łuków 0 - 9 - 7
30. Alien 0 - 2 - 2
31. Towarzystwo Sportowe OUR TEAM 0 - 2 - 0
32. SKF Boksing Zielona Góra 0 - 1 - 3
    KS START Działdowo 0 - 1 - 3
34. Toruński Klub Kickboxingu SMOK 0 - 1 - 2
    Mks wicher kobyłka 0 - 1 - 2
36. DRAGON Starachowice 0 - 1 - 1
37. KSW START 0 - 1 - 0
    kick sport radom 0 - 1 - 0
39. Centrum Sportów Walki Płock 0 - 0 - 3
40. SEKRET Gorzów Wlkp. 0 - 0 - 2
    Diament Pstrągowa 0 - 0 - 2
    A&W TEAM OBROWO 0 - 0 - 2
43. Polonia Pasłęk 0 - 0 - 1
    KS DRAGON Gorzów Wlkp. 0 - 0 - 1
    Sportowy Klub Kick Boxing Kielce 0 - 0 - 1

Klasyfikacja indywidualna

Kadetka Starsza PF

-42kg

  1. Anna Witek (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)

-50kg

  1. Justyna Rosłon (KS Nadstal)
  2. Ewa Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Agnieszka Gomułka (UKS Gladiator)

-55kg

  1. Sandra Szczesiak (CSW Champion Lubawa)
  2. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
  3. Julia Mioduska (KS X Fight)
    Jolanta Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

-60kg

  1. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
  2. Klaudia Salata (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-65kg

  1. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
  2. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

+65kg

  1. Agnieszka Zawada (LKSW Dan Świdnik)
  2. Patrycja Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

Kadetka Starsza LC

-42kg

  1. Oliwia Piotrzkowska (CSW Champion Lubawa)

-50kg

  1. Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Kinga Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Agnieszka Gomułka (UKS Gladiator)
    Julia Bonder (KS Nadstal)

-55kg

  1. Karolina Nowak (Krakowskie Centrum Taekwon-do)
  2. Jolanta Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
    Sylwia Bancer (Diament Pstrągowa)

-60kg

  1. Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Aleksandra Goławska (PTS Łuków)
  3. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
    Klaudia Salata (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-65kg

  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)

+65kg

  1. Patrycja Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Joanna Kleszcz (PTS Łuków)
  3. Karolina Lewalska (ZAMEK KURZĘTNIK)

Kadetka Starsza KL

-50kg

  1. Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Płock)
  3. Marta Pyra (KS DRAGON Gorzów Wlkp.)
    Agnieszka Gomułka (UKS Gladiator)

-55kg

  1. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
  2. Karolina Nowak (Krakowskie Centrum Taekwon-do)
  3. Sylwia Bancer (Diament Pstrągowa)
    Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-60kg

  1. Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Klaudia Salata (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  3. Aleksandra Goławska (PTS Łuków)
    Katarzyna Klepacka (Centrum Sportów Walki Płock)

-65kg

  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

+65kg

  1. Karolina Lewalska (ZAMEK KURZĘTNIK)
  2. Patrycja Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Joanna Kleszcz (PTS Łuków)

Kadetka Młodsza PF

-28kg

  1. Julia Dawidowicz (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-32kg

  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  3. Julia Armatynska (ks orient)
    Emilia Zajdel (Beskid Dragon)

-37kg

  1. Julia Setla (Beskid Dragon)
  2. Natalia Lemańska (Beskid Dragon)
  3. Oliwia Szczypka (Beskid Dragon)
    Paulina Juźwicka (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-42kg

  1. Paulina Rosłon (KS Nadstal)
  2. Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)

-47kg

  1. Natalia Jastrzebska (ks orient)
  2. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
  3. Justyna Tadros (KS X Fight)
    Martyna Czerepińska (PTS Łuków)

+47kg

  1. Gabriela Pazgan (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Julia Multarzyńska (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Weronika Palus (KS X Fight)
    Kinga Maciejowska (UKS Barbakan)

Kadetka Młodsza LC

-28kg

  1. Julia Dawidowicz (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  2. Marta Pawlikowska (PTS Łuków)

-32kg

  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Nikola Zaborowska (KARTUSKI KLUB KICKBOXINGU REBELIA)
  3. Julia Armatynska (ks orient)

-37kg

  1. Paulina Juźwicka (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-47kg

  1. Natalia Jastrzebska (ks orient)
  2. Kinga Maciejowska (UKS Barbakan)

-52kg

  1. Weronika Nowak (UKS Gladiator)
  2. Karolina Piotrowska (PTS Łuków)

-57kg

  1. Gabriela Pazgan (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Julia Multarzyńska (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

Kadetka Młodsza KL

-28kg

  1. Julia Dawidowicz (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  2. Marta Pawlikowska (PTS Łuków)

-32kg

  1. Nikola Zaborowska (KARTUSKI KLUB KICKBOXINGU REBELIA)

-37kg

  1. Paulina Juźwicka (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

-42kg

  1. Oliwia Kaczor (Spartan Knurów)

-47kg

  1. Kinga Maciejowska (UKS Barbakan)
  2. Weronika Głogińska (GKSK Corpus Gdańsk)

-52kg

  1. Weronika Nowak (UKS Gladiator)
  2. Wiktoria Głogińska (GKSK Corpus Gdańsk)
  3. Karolina Piotrowska (PTS Łuków)

-57kg

  1. Gabriela Pazgan (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Julia Multarzyńska (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

Kadet Młodszy LC

-28kg

  1. Mieszko Matysiak (ks orient)
  2. Mateusz Bednarczyk (PTS Łuków)
  3. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)

-32kg

  1. Dawid Szadkowski (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Paweł Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Michał Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Kajetan Krysik (KS X Fight)

-37kg

  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Albert Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Krystian Biś (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)
    Kacper Czerwonogrodzki (PTS Łuków)

-42kg

  1. Adrian Bajtel (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Kamil Wiśniewski (ZAMEK KURZĘTNIK)
  3. Patryk Bielecki (PTS Łuków)
    Jakub Miktus (KS X Fight)

-47kg

  1. Jakub Wójcik (KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Oskar Zawiślak (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  3. Piotr Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno)
    Norbert Kusz (ZIĘTEK Team Brzeziny)

-52kg

  1. Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida)
  2. Jakub Jarosz (UKS Gladiator)
  3. Artur Remion (LKSW TAJFUN)
    Krystian Rzepka (ZAMEK KURZĘTNIK)

-57kg

  1. Gabriel Moszczyński (KS X Fight)
  2. Mateusz Niewiarowski (KS X Fight)

+57kg

  1. Patryk Trzciński (ZIĘTEK Team Brzeziny)
  2. Dominik Pszenny (KS START Działdowo)
  3. Szymon Golonka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Szymon Pędziwiatr (ZIĘTEK Team Brzeziny)

Kadet Starszy LC

-42kg

  1. Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Olaf Połoński (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
    Damian Paul (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)

-47kg

  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Wojciech Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
    Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)

-52kg

  1. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Krzysztof Benier (KS Polonia 1912 Leszno)
  3. Dominik Jackowski (KS START Działdowo)
    Damian Borowiec (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)

-57kg

  1. Jacek Ludwiczak (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Jakub Sosnowski (CSW Champion Lubawa)
  3. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
    Adam Zięba (Krakowskie Centrum Taekwon-do)

-63kg

  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe OUR TEAM)
  3. Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Kamil Ksel (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce)

-69kg

  1. Bartosz Wiktorski (SSW NOKAUT Gorzów Wlkp.)
  2. Pazgan Kamil (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Wojciech Gendas (LKSW TAJFUN)
    Mateusz Obidowski (Alien)

+69kg

  1. Kamil Połosak (KS X Fight)
  2. Jakub Imanow (PTS Łuków)
  3. Michał Adamek (KS Nadstal)
    Piotr Urbański (SKF Boksing Zielona Góra)

Kadet Młodszy KL

-28kg

  1. Karol Guzera (Spartan Knurów)
  2. Mateusz Bednarczyk (PTS Łuków)

-32kg

  1. Robert Gruca (Halny Nowy Sącz)
  2. Michał Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Paweł Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

-37kg

  1. Mikołaj Mańka (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Albert Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Grzegorz Błotnicki (A&W TEAM OBROWO)
    Marcel Sołtysiak (SEKRET Gorzów Wlkp.)

-42kg

  1. Adrian Bajtel (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Kuba Wełnowski (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
  3. Patryk Bielecki (PTS Łuków)
    Szymon Leman (KARTUSKI KLUB KICKBOXINGU REBELIA)

-47kg

  1. Jakub Wójcik (KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  2. Piotr Błaszczyk (KS Polonia 1912 Leszno)
  3. Gabriel Hnatkiewicz (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Giera Dariusz (Mks wicher kobyłka)

-52kg

  1. Artur Remion (LKSW TAJFUN)
  2. Krystian Rzepka (ZAMEK KURZĘTNIK)
  3. Przemysław Wachol (Centrum Sportów Walki Płock)
    Adam Dąbrowski (A&W TEAM OBROWO)

+57kg

  1. Mateusz Rus (Beskid Dragon)
  2. Szymon Golonka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Igor Sołtys (SKF Boksing Zielona Góra)
    Kuba Mleczko (Spartan Knurów)

Kadet Starszy KL

-42kg

  1. Adrian Materna (Spartan Knurów)
  2. Bartłomiej Osóbka (kick sport radom)
  3. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
    Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)

-47kg

  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)
  2. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  3. Wojciech Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Dawid Lutyński (Spartan Knurów)

-52kg

  1. Krzysztof Benier (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Giera Krzysztof (Mks wicher kobyłka)
  3. Maciej Wożnowski (Polonia Pasłęk)
    Filip Hućko (Centrum Sportów Walki Płock)

-57kg

  1. Jacek Ludwiczak (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Ernest Kisiel (DRAGON Starachowice)
  3. Piotr Kruszyński (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
    Adam Zięba (Krakowskie Centrum Taekwon-do)

-63kg

  1. Dominik Walkowiak (KS Polonia 1912 Leszno)
  2. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe OUR TEAM)
  3. Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Artur Szpakowski (UKS Gladiator)

-69kg

  1. Jakub Chołasiński (GKSK Corpus Gdańsk)
  2. Wojciech Gendas (LKSW TAJFUN)
  3. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia 1912 Leszno)
    Patryk Bodnar (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

+69kg

  1. Kamil Połosak (KS X Fight)
  2. Jakub Imanow (PTS Łuków)
  3. Łukasz Takuśki (UKS Barbakan)
    Konrad Krzepkowski (DRAGON Starachowice)

Kadet Starszy PF

-42kg

  1. Martin Konecki (Beskid Dragon)
  2. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)
  3. Jakub Lipski (KS X Fight)
    Marcel Szadkowski (LZS Poprawa Siedlików)

-47kg

  1. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
  2. Kacper Kufel (Beskid Dragon)
  3. Szymon Gajos (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
    Wojciech Maślanka (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

-52kg

  1. Karol Dudek (LKSW Dan Świdnik)
  2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
  3. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
    Dominik Jackowski (KS START Działdowo)

-57kg

  1. Adam Zięba (Krakowskie Centrum Taekwon-do)
  2. Kamil Głusiński (Alien)
  3. Konrad Nowak (UKS Gladiator)
    Adrian Gajos (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-63kg

  1. Daniel Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)
  2. Rafał Sztark (KSW START)
  3. Sebastian Gorczyca (Alien)
    Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Pazgan Kamil (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  2. Mateusz Obidowski (Alien)

+69kg

  1. Tomasz Niezgoda (KS X Fight)
  2. Łukasz Takuśki (UKS Barbakan)
  3. Michał Adamek (KS Nadstal)

Kadet Młodszy PF

-28kg

  1. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
  2. Mieszko Matysiak (ks orient)

-32kg

  1. Kajetan Krysik (KS X Fight)
  2. Paweł Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
  3. Michał Wachna (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
    Robert Gruca (Halny Nowy Sącz)

-37kg

  1. Krystian Biś (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)
  2. Maciej Mateńko (KS X Fight)
  3. Kornel Uchwat (KLUB SPORTÓW WALKI POLICE)
    Marcel Sołtysiak (SEKRET Gorzów Wlkp.)

-42kg

  1. Jakub Miktus (KS X Fight)
  2. Wojciech Miktus (KS X Fight)
  3. Kamil Wiśniewski (ZAMEK KURZĘTNIK)
    Kamil Płończyk (Beskid Dragon)

-47kg

  1. Oskar Zawiślak (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  2. Hubert Kaczorowski (CSW Champion Lubawa)
  3. Jakub Kowalski (Beskid Dragon)
    Sebastian Wyszyński (Mks wicher kobyłka)

+47kg

  1. Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida)
  2. Klaudiusz Świstulski (KS X Fight)
  3. Mikołaj Maciaszek (Beskid Dragon)
    Gabriel Moszczyński (KS X Fight)

 

 

W rozegranych w Muszynie Mistrzostwach Polski Kadetów wystartowała rekordowa liczba 485  zawodników i zawodniczek  z 48 klubów z całej Polski.Wynik sportowy przeszedł nasze najskrytsze oczekiwania - dzieciaki z "sądeckiej ziemi" najlepsze w Polsce!!!LUKS Jas-Pol najlepszym klubem mistrzostw (www.KiBo.pl). Pragniemy podziękować tym wszystkim,którzy wsparli organizację naszych sportowych zmagań , a więc burmistrzowi Janowi Golbie, dyrektorom Mirosławie Hadale i Andrzejowi Gancarzowi, firmie Muszynianka, firmie Kadar Krzysztofa Dostala, panu dyrektorowi Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju Pawłowi Majochowi. Serdeczne podziękowania dla pani Eli Jeżowskiej, która z naszymi wojownikami "ogarnęła logistycznie" całą halę Muszynianki - a było co sprzątać. Ola Tokarczyk (2 złota), Jola Cichoń(srebro i brąz), Patrycja Maślanka(złoto i 2 srebra i bierzmowanie !!!) i Gabrysia Pazgan(3 złota!!!) pokazały klasę samą w sobie Ola Tokarczyk została uznana dwukrotnie (light contact i kick light} najlepszą zawodniczką mistrzostw. Zabłysnęła "gwiazda" Adriana Bajtla (2 złota), walczyli jak lwy bracia Wachnowie - Paweł (2 srebra i brąz), Michał(srebro i dwa brązy). Największym odkryciem w naszej drużynie jest start Wojciecha Maślanki (srebro i dwa brązowe medale), który pomimo małego stażu treningowego i braku startu w zawodach(ach ten młodszy brat Adaś, którym trzeba się opiekować) pokazał, że drzemią w nim duże możliwości. Mieliśmy okazję podziękowania naszym mentorom, którzy wydatnie wpłynęli na to kim obecnie jesteśmy - pani Mirosławie Hadale i Stanisławowi Majerskiemu - jeszcze raz dziękujemy. Ten turniej umacnia nas trenerów w przekonaniu iż idziemy dobrą drogą i dalsze efekty sportowe są tylko kwestią czasu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! (zakładka FOTO)

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL