Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Zerowe startowe_II Otwarte Mistrzostwa Polski Oriental Kickboxing Juniorów i seniorów_ 17-19.12.2021r. - Siedlce

17.12.2021
oriental-rules / Senior [m] / +91kg
  1. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Damian Powroźnik (Akademia Walki Częstochowa)
  3. Filip Miszczak (Undergraund gym)
    Robert Radzikowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  4. Arkadiusz Zalewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
oriental-rules / Senior [m] / -91kg
  1. Wiktor Waszczuk (KS ,,RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski)
  2. Mateusz Bartnik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mamikon Nikoghosyan (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Przemysław Mech (18 Dywizja Zmechanizowana)
    Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Tomasz Zagórski (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Jakub Szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Maciej Karpiński (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  2. Filip Pięta (Akademia Walki Częstochowa)
  3. Michał Czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Andrzej Pękała (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Borys Jarentowski (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Krystian Niewinczany (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)
  2. Adam Juszyński (Klub Sportowy Octopus Łódź)
  3. Aleksander Gall (18 Dywizja Zmechanizowana)
    Maciej Ożygar (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  4. Jan Szewczyk (Akademia Walki Częstochowa)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Batrłomiej Osiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Senior [k] / -65kg
  1. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
  2. Karolina Kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
oriental-rules / Senior [k] / -60kg
  1. Judyta Chomać (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Marija Stahalska (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
oriental-rules / Senior [k] / -56kg
  1. Klára Strnádová (TKBC Praha)
  2. Klaudia Mańkowska (KO GYM Świebodzice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Nikodem Święs (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Bartek Radkowski (Akademia Walki Częstochowa)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Michał Firut (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Kacper Bartocha (Akademia Walki Częstochowa)
  3. Paweł Madziar (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
    Kacper Jabłoński (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
  4. Marek Rogórz (Puncher Wrocław)
  5. Mikołaj Zelent (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Anis Khaled (Kaliskie Centrum Sportowe Kruk Gym)
  2. Adrian Hołub (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  2. Szymon Łapiński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Błażej Knop (Akademia Walki Częstochowa)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Pawlak (Klub Sportowy Octopus Łódź)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Natalia Wielgórska (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Rita Radecka (Akademia Walki Częstochowa)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Mateusz Zelent (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Karol Koprjaniuk (KS ,,RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski)
  2. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  3. Patryk Mikołajczyk (Fight Gym Lublin)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Rafał Protasiuk (FIGHT POINT Biała Podlaska)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik: Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa) Najlepsza zawodniczka: Judyta Chomać (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny Tomasz Bałdyga - Kierownik Ringu Krzysztof Kacperski Marta Zdziarska Przemysław Sułkowski Dominik Szymczak Adam Kossakowski Krzysztof Kaproń - Delegat PZKB
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL