Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP kadetów młodszych i starszych w kickboxingu formuła Kick Light_26-28.05.2022 - Zawiercie

26.05.2022
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Adam Wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  4. Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Jakub Szczerbiński (X Fight Piaseczno)
  6. Bartłomiej Białek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  7. Michał Mucha (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Sebastian Wiśniewski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Łukasz Kalinowski (A&W Team Obrowo)
  3. Oliwier Kleszowski (KKT Bałtyk Koszalin)
    Albert Oksanicz (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  4. Aleksander Blachowski (KO Team Otwock)
  5. Aleksander Szczepanik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  7. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dmytro Drandalush (Fight Club Radzymin)
  2. Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  3. Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
    Paweł Witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Adrian Malec (KSW Sokół Jarosław)
  5. Karol Dorociak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Jan Styś (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  7. Patryk Konasiewicz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Jakub Napierała (Striker Turek)
  4. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Kacper Wryk (KSW Łuków)
  7. Jakub Kula (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Władysław Saienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  4. Maciej Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  5. Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  7. Kacper Jasiński (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Nitecki (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Mateusz Terlikowski (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  3. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Teodor Wiktorski (Champion Gdańsk)
  4. Błażej Pepliński (Rebelia Kartuzy)
  5. Marcel Kuniec (Wataha Pruszcz Gdański)
  6. Mikołaj Bużyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Marcel Niedziółka (KSW Szczecinek)
  4. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  5. Iwo Adamek (Striker Turek)
  6. Jakub Mikulski (Gladiator Binczarowa)
  7. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Wiktor Kurzyk (Husaria Wałcz)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Alexandra Jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
  3. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Zuzanna Góral (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Karolina Czyrniańska (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  5. Urszula Kacperska (Husaria Wałcz)
  6. Natalia Mizgorska (Husaria Wałcz)
  7. Julia Rutecka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Kamila Kryszak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
    Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
  4. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
  5. Julia Gos (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Karolina Szymichowska (Rebelia Kartuzy)
  7. Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Aniela Misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Patrycja Rzeźnik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  4. Natalia SEWERYN (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  6. Natalia Widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Emilia Piątkowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Nikola Białoch (KSW Szczecinek)
  4. Oliwia Dąbrowska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Wiktoria Szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Samanta Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
  5. Emilia Solarz (UKS High Kick Gym Szczecin)
  6. Marita Stachowiak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  7. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Nadia Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  3. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Małgorzata Wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Laila Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Julia Radomyska (KSW Łuków)
    Michelle Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Alexander Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Janowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Nikodem Sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Jakub Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  3. Bartosz Nosek (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
    Igor Tyrała (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Piotr Rozpędek (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  2. Sebastian Borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Patryk Kościelniak (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Jakub Wolański (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Denys Khrystan (KO GYM Świebodzice)
    Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Mateusz Zając (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Konrad Lenczewski (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Olaf Subocz (Karwiński Team Mława Mława)
  4. Jan Moks (KSW Alien Łódź)
  5. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Wiktor Korczak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  7. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Gajek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  3. Mikołaj Prusinowski (KSW Łuków)
    Jakub Wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Hubert Baranowski (Gwardia Zielona Góra)
  5. Ignacy Kozłowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Mikołaj Biros (Gladiator Binczarowa)
  7. Kamil Wojtaś (KSW Łuków)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  2. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Bartosz Daniluk (KSW Łuków)
    Andrzej Siut (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Michał Gruszczyński (SMOK Toruń)
  5. Aleks Szymorowski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  6. Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Bartosz Zając (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  2. Maciej Jabłoński (KSW Alien Łódź)
  3. Aleksander Kilasiński (SMOK Toruń)
    Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  4. Miłosz Holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Alan Stempliński (Champion Gdańsk)
  6. Wiktor Swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Wojtek Głowacki (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
  3. Karol Niewiadomski (Gladiator Binczarowa)
    Szymon Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  4. Brunon Mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Tomasz Olczyk (KSW Alien Łódź)
  6. Piotr Lenc (KO GYM Świebodzice)
  7. Maksymilian Kondracki (KSW Łuków)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
  3. Franciszek Sporek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Hugo Budny (KO GYM Świebodzice)
  4. Jakub Zacharek (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Julia Kopczyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Oliwia Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Lena Chrzanowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Anna Bąk (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Julia Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Karolina Seweryn (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Maja Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Weronika Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
  2. Oliwia Krzanowska (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Patrycja Ćwiklińska (Karwiński Team Mława Mława)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Agata Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Maja Kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  3. Nikola Ardasińska (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Amelia Piwińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  2. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  3. Kornelia Groszewska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Julia Kierzkowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  5. Gabriela Guławska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Gabriela Kluska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  2. Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Karolina Bruchacka (MKS Mechanik Włodawa)
    Oliwia Łyszczak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  4. Maria Szymańska (Palestra Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Magdalena Ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Emilia Baran (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)

Najlepsi zawodnicy
Kadet Młodszy: Kalina Kierpacz- KO BLOODLINE GYM NYSA, Paweł Bielecki- LKSW DAN ŚWIDNIK Kadet Starszy: Pola Stołowska- AZS AWF WARSZAWA, Gracjan Herman - SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA
Najlepszy klub
I MIEJSCE- Jurajska Akademia Sportu-Łazy II MIEJSCE- Beskid Dragon Bielsko-Biała III MIEJSCE- SKF Boksing Zielona Góra
Skład sędziowski
Delegat-Jerzy Bassa, Sędzia Główny-Agnieszka Turchan, Kierownik Maty-Arleta Oleksy, Mirosław Kutyła, Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Dariusz Matusik, Sędzia Punktowy-Przemysław Sułkowski, Ireneusz Szegda, Marcin Kita, Gabriela Zawalska, Renata Maier-Hoppe, Przemysław Wielądek, Robert Furman, Tomasz Sroka, Jarosław Biernacki, Olga Ziaja, Rafał Mikołajczyk, Sebastian Misiuro, Magdalena Buc, Marcin Wrzosek, Tomasz Sobczak, Bartosz Bachman, Tomasz Ciepłuch, Karol Papenfus, Radosław Biel, Mirosława Uroda, Marcin Sobieski, Kamil Fałek, Nikola Kaleta
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL