Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP kadetów młodszych i starszych (PF, LC) oraz MP dzieci (PF)_"Jurassic Warriors IV"_03-05.06.2022 - Bałtów

03.06.2022
point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg
  1. Lena Szyszka (KSW Łuków)
  2. Natasza Parzyszek (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -36kg
  1. Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Aleksandra Lenczewska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Emilka Polskowska (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
  1. Karolina Chuda (X Fight Piaseczno)
  2. Helena Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alicja Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Zuzanna Tempska (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Sonia Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Nadia Korda (X Fight Piaseczno)
  5. Blanka Stachurska (KSW Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Zuzanna Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksandra Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Maja Radomyska (KSW Łuków)
    Hana Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Nikola Puchała (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Krystian Paprocki (DAN Świdnik)
  2. Kornel Domański (KSW Łuków)
  3. Igor Pietrala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Dominik Domżalski (KSW Łuków)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Jakub Oponowicz (KSW Łuków)
  3. Antoni Jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
    Maurycy De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Marceli Gugulka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Marcin Jandik (KSW Łuków)
    Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  4. Filip Horbatiuk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  5. Franciszek Przybylski (X Fight Piaseczno)
  6. Szymon Buc (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  7. Alex Siekierzyński (KSW Łuków)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Wiktor Gajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Andrzej Grochowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Borys Kaczorowski (KSW Łuków)
  5. Antoni Turczak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Ignacy Wiraszka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. Kacper Zawadzki (DAN Świdnik)
  2. Sebastian Czerski (KSW Łuków)
  3. Maurycy Bagłaj (SKF Boksing Zielona Góra)
    Igor Jabłoński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Karol Kruk (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  2. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  3. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
    Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
  4. Jakub Bober (KSW Łuków)
  5. Mateusz Śledziewski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Fabian Kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Sebastian Wiśniewski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
    Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Andrii Yelchenko (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Wiktor Ryś (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Miłosz Zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Mikołaj Wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Bartosz Swiridow (KK Samuraj Szczecin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Jan Kabziński (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Ivan Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Patryk Konasiewicz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Maciek Szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  5. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
  6. Jakub Napierała (Striker Turek)
  7. Kacper Wryk (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  2. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
    Szymon Badzioch (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Hubert Kaszyński (Gwardia Zielona Góra)
  5. Antoni Filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  6. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  7. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Yan Opanasiuk (KSW Alien Łódź)
    Rafał Wilczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Paweł Plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  7. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  3. Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Marcel Niedziółka (KSW Szczecinek)
  4. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Maciej Broś (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Radosław Hojdak (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
    Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  4. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  5. Wojciech Borczyński (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  6. Dawid Cieplak (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julia Staszkiewicz (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Urszula Kacperska (Husaria Wałcz)
  4. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  6. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  7. Karolina Czyrniańska (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Marietta Major (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Zuzanna Cichosz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  2. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  3. Weronika Najduk (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
    Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Ala Szperna (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Patrycja Rzeźnik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  6. Maria Michalik (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  7. Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Anna Klas (KTS-K GOSRiT Luzino)
  5. Aleksandra Brzezińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Julia Urbańska (KK Samuraj Szczecin)
  7. Karolina Jarubas (Krakowska Akademia Taekwon-do)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Aleksandra Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Honorata Kozioł (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  6. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  7. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Małgorzata Wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
  3. Magdalena Tempska (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Judyta Szewczyk (KSW Alien Łódź)
  4. Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Zuzanna Kałamaja (Husaria Wałcz)
  6. Nadia Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  7. Karolina Słaby (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Daria Fałdrowicz (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Kalina Polak (Krakowska Akademia Taekwon-do)
    Julia Radomyska (KSW Łuków)
  4. Alicja Gabryelska (KK Samuraj Szczecin)
  5. Paulina Sorgowicka (KSW Szczecinek)
  6. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet starszy [k] / -32kg
  1. Wiktoria Wochnowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Jakub Janowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  2. Roman Gryszczuk (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  3. Ksawery Kubisztal (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Ryś (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Piotr Rozpędek (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  2. Mikołaj Michalik (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  3. Radosław Sułkowski (Husaria Wałcz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Kamil Stasiorowski (Husaria Wałcz)
  3. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Marcel Rygielski (KSW Szczecinek)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Konrad Lenczewski (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Fabian Kuźma (KSW Szczecinek)
    Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Marcel Leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Natan Skubiszewski (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Olaf Subocz (Karwiński Team Mława Mława)
  7. Wiktor Sokołowski (KSW Szczecinek)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Gajek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Mikołaj Prusinowski (KSW Łuków)
  3. Szymon Sokołowski (KSW Szczecinek)
    Tobiasz Gradzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Bartosz Wołoszyn (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Hubert Baranowski (Gwardia Zielona Góra)
  6. Fabian Prukop (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  7. Kamil Wojtaś (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Borys Szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Wiktor Mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Michał Wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Bartosz Grzywiński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Bartosz Daniluk (KSW Łuków)
  7. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  2. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  3. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Andrij Sazonov (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  5. Aleksander Kuczalski (Karwiński Team Mława Mława)
  6. Wiktor Swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Leon Bryja (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Igor Wojtczak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  4. Maksymilian Kondracki (KSW Łuków)
  5. Kazimierz Tokarski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  6. Michał Kruczek (KSW Łuków)
  7. Jan Martyniewicz (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Franciszek Sporek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
    Jakub Zacharek (Klub Sportów Walki Włocławek)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -65kg
  1. Róża Zaniewicz (KSW Łuków)
  2. Maria Wilczyńska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -60kg
  1. Lena Chrzanowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  3. Julia Kondracka (KSW Łuków)
    Nadia Nowacka (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Julia Zajączkowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Patrycja Ćwiklińska (Karwiński Team Mława Mława)
    Zofia Filipek (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Agata Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Emilia Krasuska (KSW Łuków)
  3. Lilianna Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  6. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Karolina Fruba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Ilona Jabłońska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  6. Zuzanna Betka (KS Ziętek Team Kalisz)
  7. Amelia Kowalska (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Sandra Wiśniewska (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  4. Julia Michalska (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Magdalena Ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Bartosz Pietrala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Mateusz Śledziewski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Stanisław Nowicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Kasprowicz (TOP TEAM POLAND, Warszawa)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
    Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Mikołaj Wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Jakub Ślązak (DAN Świdnik)
  7. Kamil Stasiak (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  2. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Tymoteusz Ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  4. Igor Lis (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Szymon Hawrysz (DAN Świdnik)
  6. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Maksymilian Szłapa (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Kacper Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  3. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
  5. Milan Mazur (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Alan Szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  2. Filip Daniel (DAN Świdnik)
  3. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
    Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Jakub Silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  2. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Alan Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Marcel Niedziółka (KSW Szczecinek)
  5. Alan Jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Rafał Sułkowski (Husaria Wałcz)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Kacper Kuraś (DAN Świdnik)
  3. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Arayik Gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Maja Michalik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  2. Natalia Grobelna (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Karolina Czyrniańska (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
    Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  4. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Zuzanna Mąkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Milena Żylińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Hanna Amerek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zofia Zapolska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
  2. Melania Piasecka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Olga Szydeł (Husaria Wałcz)
    Wiktoria Klanczkowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Maja Palonka (DAN Świdnik)
  5. Julia Socha (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Natalia Kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Weronika Bożyczko (KK Samuraj Szczecin)
  6. Julia Urbańska (KK Samuraj Szczecin)
  7. Aleksandra Brzezińska (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Weronika Zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Hanna Czubacka (DAN Świdnik)
  6. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Anna Dudek-Dmochowska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Magdalena Tempska (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Nina Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  4. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Alicja Gabryelska (KK Samuraj Szczecin)
  3. Julia Radomyska (KSW Łuków)
    Paulina Sorgowicka (KSW Szczecinek)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -32kg
  1. Wiktoria Wochnowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Piotr Rozpędek (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
  2. Konrad Lenczewski (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Juliusz Kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Aron Ruśniak (DAN Świdnik)
  4. Marcel Rygielski (KSW Szczecinek)
  5. Mikołaj Michalik (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
  6. Kamil Kraczkowski (X Fight Piaseczno)
  7. Hubert Milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Fabian Prukop (Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie)
  3. Wiktor Szota (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Wojciech Gajek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Marcel Domański (KSW Łuków)
  5. Hubert Baranowski (Gwardia Zielona Góra)
  6. Sebastian Tempski (KTS-K GOSRiT Luzino)
  7. Szymon Sokołowski (KSW Szczecinek)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Igor Głowienka (DAN Świdnik)
  2. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
    Marcin Bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Fabian Chełstowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Szymon Maliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Szymon Sieniuć (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (DAN Świdnik)
  2. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
    Cezary Matys (DAN Świdnik)
  4. Bartosz Jaworski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Olgierd Kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Wiktor Swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Filip Pełka (Quick Shot Kickboxing Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Tymon Dęby (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Nikodem Bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Jan Filipczak (KSW Łuków)
  5. Oliwier HARASIM (DAN Świdnik)
  6. Bartosz Mazurek (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Michał Kruczek (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Maciej Oponowicz (KSW Łuków)
  2. Kacper Wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  3. Adam Urbańczyk (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Anastazja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  3. Patrycja Krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Julia Zajączkowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Róża Zaniewicz (KSW Łuków)
  6. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Julia Kondracka (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida BIskupiec)
  2. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Maja Besztak (DAN Świdnik)
  3. Agata Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
    Emilia Krasuska (KSW Łuków)
  4. Zuzanna Zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Karolina Fruba (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Aleksandra Wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Lilianna Błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  3. Nicole Iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Natalia Szumska (KSW Szczecinek)
  4. Anastasjia Nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  5. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  6. Ilona Jabłońska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Ewelina Dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Julia Marczyńska (X Fight Piaseczno)
  3. Zofia Pacholak (X Fight Piaseczno)
    Eliza Tasior (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Wanda De Ville (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Patrycja Spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  6. Nikola Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Zofia Przybylska (X Fight Piaseczno)
  2. Emilia Nieściur (X Fight Piaseczno)
  3. Zuzanna Szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Magdalena Ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  4. Matylda Dobrzańska (X Fight Piaseczno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka w kategorii dzieci: Lena Krystianik NINJA ACADEMY WARSZAWA. Najlepszy zawodnik w kategorii dzieci: Wiktor Gajek KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa. Najlepsza kadetka młodsza: Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice. Najlepszy kadet młodszy: Paweł Bielecki DAN Świdnik. Najlepsza kadetka starsza: Klaudia Siwczyńska Orient Częstochowa. Najlepszy kadet starszy: Kacper Głowienka Dan Świdni, Najlepszy kadet starszy LC: Igor Stępień Tjfun Legionowa, Najlepsza Kadetka młodsza LC; Ewelina Dadaniak KS Mistral Wojkowicw, Najlepszy kadet młodszy LC; Paweł Bielecki Dan Świdnik. Najlepsza kadetka starsza LC; Martyna Wiśniewska Beskid Dragon Bielsko Biała
Najlepszy klub
Najlepszy klub PF - 1. X Fight Piaseczno, 2. Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna, 3. DAN Świdnik
Skład sędziowski
1. Jerzy Bassa – sędzia główny, Maciej Bajtel, Krzysztof Żychliński, Waldemar Kaczmarczyk, Tomasz Sroka, Jarosław Sułkowski, Dariusz Matusik, Marcin Wrzosek, Bartosz Bachman, Tomasz Sobczyk, Ireneusz Szegda, Mirosław Kutyła, Przemysław Sułkowski, Renata Majer – Hoppe, Magdalena Buc, Anna Kozanecka, Paweł Myjak, Jacek Puchacz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL