Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kickboxing Light-Contact 24.11.2012r. Lublin

24.11.2012

Juniorki
Miejsce 50 kg
1 Rusiecka Beata MKS"Mechanik" Włodawa Mistrzyni OMWL
2 Choma Małgorzata MKS"Mechanik" Włodawa Wicemistrzyni OMWL
60 kg
1 Jańczak Natalia MKS"Mechanik" Włodawa Mistrzyni OMWL
Seniorki
55 kg
1 Borzęcka Izabela SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrzyni OMWL
2 Bednarowicz Gabriela SKKK Kielce Wicemistrzyni OMWL
3 Kapciak Karolina SKKK Kielce
Kadeci
74 kg
1 Król Adam UKS Janów Lubelski Mistrzyni OMWL
Juniorzy
57 kg
1 Osieł Cezary UKS Janów Lubelski Mistrz OMWL
2 Polewiak Bartłomiej Oyama Lublin Wicemistrz OMWL
3 Sigłowy Marcin SKKB Politechniki Lubelskiej
63 kg
1 Budka Krzysztof CSW Łeczna Mistrz OMWL
2 Różycki Kasjan SKKK Kielce Wicemistrz OMWL
3 Romańczuk Piotr MKS"Mechanik" Włodawa
69 kg
1 Wojtasiewicz Paweł SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
2 Kiszka Krzysztof UKS Janów Lubelski Wicemistrz OMWL
3 Magier Paweł UKS Janów Lubelski
3 Sobczyk Amadeusz SKKB Politechniki Lubelskiej
74 kg
1 Woźniak Bartłomiej SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
2 Krępacki Piotr CSW Łeczna Wicemistrz OMWL
3 Saran Michał SKKB Politechniki Lubelskiej
3 Gułaś Patryk CSW Łeczna
79 kg
1 Stroński Oskar MKS"Mechanik" Włodawa Mistrz OMWL
2 Prokop Dominik SKKB Politechniki Lubelskiej Wicemistrz OMWL
3 Śniadecki Piotr Oyama Lublin
89 kg
1 Bechta Kamil SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
plus 94 kg
1 Rachańczyk Kamil SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
Wyniki Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego
Kickboxing Light-contact, które odbyły się 24-11-2012
w Lublinie w Galerii OLIPM
dzięki dotacji Zarządu Województwa Lubelskiego
Seniorzy
57 kg
1 Kowalczyk Damian SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
63 kg
1 Tarnowski Bartłomiej SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
2 Rerutkiewicz Kamil UKS POWER Siedlce Wicemistrz OMWL
69 kg
1 Budzyński Rafał SKKB Politechniki Lubelskiej
74 kg
1 Adamiec Paweł SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
2 Pawelec Maciej UKS POWER Siedlce Wicemistrz OMWL
79 kg
1 Smoczyński Piotr SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
2 Królikowski Piotr SKKB Politechniki Lubelskiej Wicemistrz OMWL
3 Watras Adrian CSW Łeczna
3 Adach Przemysław Oyama Lublin
84 kg
1 Floriańczyk Krzysztof SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
94 kg
1 Szalast Paweł CSW Łeczna Mistrz OMWL
plus 94 kg
1 Szafranek Michał SKKB Politechniki Lubelskiej Mistrz OMWL
Dzieci - walki na pałki
1 Fajks Aleksander MKS"Mechanik" Włodawa
2 Jagiełowicz Karolina MKS"Mechanik" Włodawa
3 Olszewska Amelia MKS"Mechanik" Włodawa
3 Dorosz Dawid MKS"Mechanik" Włodawa
1 Makolągwa Hubert MKS"Mechanik" Włodawa
2 Konieczny Monika MKS"Mechanik" Włodawa
Kadeci młodsi - walki pokazowe semi-contact
Kaczanowski Mateusz MKS"Mechanik" Włodawa
Rybczyński Aleks MKS"Mechanik" Włodawa
Zieliński Patryk MKS"Mechanik" Włodawa
Najlepsza zawodniczka - Izabela Borzęcka SKKB PL
Najlepszy zawodnik - Paweł Wojtasiewicz SKKB PL
W zawodach brało udział 51 zawodników i zawodniczek z 7 klubów.
Poziom zawodów był bardzo wysoki, a walki były bezkontuzyjne.
Główny organizator - Lubelski Okręgowy Związek Kickboxingu
Lekarz zawodów - Andrzej Gorycki
Sędzia główny - Tadeusz Poljański
Sporządził - Tadeusz Poljański

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL