Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte Mistrzostwa Śląska K-1 Rules Katowice 12.05.2012

12.05.2012

Wyniki:

Juniorka Młodsza

-52kg

1. Sandra Paszek (beskid-dragon)
2. Patrycja Pamuła (KOKORO GYM Grudziądz)

Junior Młodszy

-57kg

1. Kacper Pelc (Extreme Fighters)
2. Kamil Walkiewicz (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

-63kg

  1. Radosław Szpojda (Hunter Gym)
  2. Haled Hamoud (KOKORO GYM Grudziądz)
  3. Kamil Cieślak (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
    Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz)

-74kg

1. Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)
2. Mikołaj Klause (Hunter Gym)

Junior Starszy

-63.5kg

1. Marek Durak (PITBULL MILICZ (SEKCJA ZDUNY))
2. Krzysztof Cziura (Fight Club Knurów)

-67kg

1. Krystian Cierbikowski (Paco Team Katowice)
2. Mateusz Galaś (CSE "SPARTA")
3. Wojciech Musiał (beskid-dragon)

-71kg

1. Arek Piszczek (Extreme Fighters)
2. Mateusz Kucharski (beskid-dragon)
3. Dominik Szymański (Fight Club Knurów)

-75kg

1. Jakub Sytykiewicz (Hunter Gym)
2. Patryk Kudzia (Paco Team Katowice)
3. Mateusz Niemczyk (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

-86kg

1. Witold Lisek (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
2. Damian Pasiek (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
3. Michał Ryczek (Paco Team Katowice)

Senior

-67kg

  1. Adam Miętus (Fight Club Knurów)
  2. Krzysztof Matuszkiewicz (Extreme Fighters)
  3. Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
    Artur Kasprzyk (UKS Relaks Skarżysko-Kam.)

-71kg

  1. Jakub Szczepka (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Sebastian Rozmus (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Michał Gromek (Extreme Fighters)
    Artur Dzierwa (SSISW Czarny Smok Czyżowice)

-75kg

  1. Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)
  2. Marcin Szyngiera (Extreme Fighters)
  3. Michał Ronkiewicz (Extreme Fighters)
    Dawid Roguszka (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

-81kg

  1. Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)
  2. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
  3. Tomasz Szabat (Extreme Fighters)
    Jarosław Soja (UKS Relaks Skarżysko-Kam.)

-86kg

  1. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
  2. Bartłomiej Wycech (Fighter Wrocław)
  3. Mariusz Szymkowiak (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
    Piotr Nowak (Paco Team Katowice)

-91kg

1. Piotr Blum (Extreme Fighters)
2. Paweł Zaremba (KOKORO GYM Grudziądz)
3. Patryk Szychowski (AKS NIWKA SOSNOWIEC)

Seniorka

-56kg

1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kam.)
2. Anna Cora (Fight Club Knurów)

-60kg

  1. Monika Kędzierska (CSE "SPARTA")
  2. Monika Kubianka (CSE "SPARTA")
  3. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
    Joanna Długajczyk (Paco Team Katowice)



    Źródło: pzkickboxing.pl
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL