Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Mistrzostw Polski Północnej Juniorów Semi, Light Contact - Gdańsk 28.01.2012r.

28.01.2012
Polski Związek Kickboxingu przedstawia wyniki.

KOMUNIKATMISTRZOSTW POLSKI PÓŁNOCNEJ JUNIORÓW SEMI i LIGHT-Contact

GDAŃSK28.01.2012r

 

LIGHT-Contact

 

ilość startującychzawodników-40 z 12 klubów

 

wyniki:

kat.wag.-51M ? 2 zaw.

1.MICHAŁOWSKIŁUKASZ-EKK ELBLĄG

2.NASIADKOPIOTR- MAXIMUS GDYNIA

kat.wag.-57M ? 3 zaw.

1.ŻANIECKI ARKADIUSZ-BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI

2.KUSZTALMACIEJ-SPARTAKUSŚWIDWIN

3.RACZYŁATOMASZ- EKK ELBLĄG

kat.wag.-63M- 6 zaw.

1.KOŚCIELNYPIOTR-BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI

2,NGUYENRAFAŁ----------------------//-------------------------

3.BENDYKOWSKISZYMON ? DUETGDAŃSK

3.MILEWSKISEBASTIAN-BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI

kat.wag.-69M-7 zaw.

1.PIETRZAKPAWEŁ-STARTDZIAŁDOWO

2.GUZIŃSKIFRANCISZEK- DUETGDAŃSK

3.BARTKOWSKIŁUKASZ- ZAMEK KURZĘTNIK

3.KOWALSKIMATEUSZ- CHAMPIONGDAŃSK

kat.wag.-74M-11 zaw.

1.MULLERPATRYK-DUETGDAŃSK

2.BYCZYŃSKIFILIP-BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI

3.WIŚNIEWSKIPATRYK-DUETGDAŃSK

3.SEREDYŃDAMIAN- SPARTAKUSŚWIDWIN

kat.wag.-79M-1 zaw.

1.KOŁAKOWSKIPIOTR-ZAMEKKURZĘTNIK

kat.wag.-84M-6 zaw.

1.SKOLANKIEWICZWIKTOR -JEZIORAKIŁAWA

2.PUTRABARTOSZ-EKK ELBLĄG

3.KARCZEWSKIKAROL-POLONIAPASŁĘK

3.GRYSZPANOWICZ DAWID-DUETGDAŃSK

kat.wag.-89M-1 zaw.

1.CIECHORSKISEBASTIAN- MAXIMUS GDYNIA

kat.wag.-94 ? 3 zaw.

1.WIERZCHOWSKIMACIEJ-PUNCHERPŁOCK

2.WĘSIERSKIALEKSANDER -BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI

3.SKĄPSKIMACIEJ-MAXIMUSGDYNIA

w/w kategoria została połączona z +94kg dla stoczenia walk.Do Mistrzostw Polski zakwalifikowali się z -94kg-WĄSIERSKI i SKĄPSKI,zaś z +94kg-WIERZCHOWSKI.

Natomiast kat.wagowa -51kg została rozegrana tylko na potrzeby tych mistrzostw,gdyż z dniem

04.02.2012 zostały zmienione kategorie wagowe do Mistrzostw Polski ,w których w/w nie będzie

rywalizacji.

Sporządził: sędzia głównyKrzysztofKacperski

 

 

SEMI-CONTACT

 

 

 

Ilość zawodników biorących udział w rywalizacji -21 z 7 klubów.

 

 

 

Wyniki:

 

 

 

kat.wag.-57M ? 2 zaw.

 

1.NASIADKO PIOTR- MAXIMUS GDYNIA

 

2.MICHAŁOWSKI ŁUKASZ- EKK ELBLĄG

 

kat.wag.-63M- 1 zaw.

 

1.BENDYKOWSKISZYMON ? DUET GDAŃSK

 

kat.wag.-69M-3 zaw.

 

1.GUZIŃSKIFRANCISZEK- DUETGDAŃSK

 

2.ŚWIĄTKOWSKIMACIEJ-REBELIA KARTUZY

 

3.RASHPATRYK- ------------//------------

 

kat.wag.-74M-8 zaw.

 

1.OBRĘBSKIJAKUB-JEZIORAKIŁAWA

 

2.MULLERPATRYK-DUET GDAŃSK

 

3.WIŚNIEWSKIPATRYK- --------//---------

 

3.WIERGOWSKIDAWID- ZAMEKKURZĘTNIK

 

kat.wag.-79M ? 1 zaw.

 

1.KOŁAKOWSKIPIOTR- ZAMEKKURZĘTNIK

 

kat.wag-84M -3 zaw.

 

1.HINZPATRYK-REBELIAKARTUZY

 

2.GRYSZPANOWICZ DAWID -DUET GDAŃSK

 

3.GOSZDAWID- REBELIKARTUZY

 

kat.wag.-89M-1-zaw.

 

1.CIECHORSKI SEBASTIAN- MAXIMUSGDYNIA

 

kat.wag.-94M-2-zaw.

 

1.SKĄPSKI MACIEJ-MAXIMUSGDYNIA

 

2.WIERZCHOWSKIMACIEJ ? PUNCHER PŁOCK

 

 

 

w/w kategoria wagowa została połączona z +94 kgdla rozegrania walki.Do Mistrzostw Polski

 

kwalifikują się w -94kg-Skąpski,zaś +94kg- Wierzchowski.

 

 

 

 

 

Sporządził: sędzia główny-Krzysztofkacperski

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL