Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY
Gala finałowa rozpoczyna się o godz. 17.00. Pierwsza walka finałowa ma numer 61 ostatnia 67. Przed walką 61 odbędzie się przedwalka. Po walce 67 zostanie rozegrana walka wieczoru.      

MP w formułe Oriental Rules Juniorów i Seniorów i MP w formule KL Masters _06-08.12.2019 - Starachowice

Termin: 06.12.2019 - 08.12.2019
Lokalizacja: Starachowice

Zgłoszenia

oriental-rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Adrian Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dominik Bala (Legion Głogów)
  2. Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  3. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
    Krzysztof Korol (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
  5. Alan kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Michał Dziuda (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Szymon Dałek (Khroo-Gym)
  3. Maciej Karpiński (KO GYM Świebodzice)
    Tomasz Konieczny (CAF Rzeszów)
  4. Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  5. VASYL HAVRYLCHAK (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  6. Łukasz Safianowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Dawid Świerczyński (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Maciej Szkop (Khroo-Gym)
  2. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  3. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  3. Kacper Lenczuk (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)
  4. Oskar Jabłoński (Akademia Muay Thai Kielce)
  5. Filip Szostak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Dawid Siwiec (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Patryk Kłak (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dominik Kurkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Jakub Syc (Legion Głogów)
  2. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Aslan Bilalov (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Krzysztof Włodarczyk (Absortio Gym Rybnik/Leszczyny)
oriental-rules / Senior [k] / +70kg
  1. Ewa Kauch (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Julia Bujnowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Senior [k] / -52kg
  1. Magdalena Kaczor (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Ewelina Wójcik (Akademia Muay Thai Kielce)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Grzegorz Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Krystian Dobrucki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  2. Jakub Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
  2. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Marcin Konieczny (CAF Rzeszów)
    Norbert Robak (Fight Gym Lublin)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Wosinski (Klincz Kielce)
  2. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Adrian Szydłowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Kacper Grudniewski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Jakub Posłowski (Klincz Kielce)
  2. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
    Miłosz Styk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Islam Bilalov (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Aleksandra Białek (Legion Głogów)
  2. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Jan Kuczmaja (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Miłosz Kruk (Akademia Holistyczna)
  3. Maciej Zalcfedel (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Dawid Świątecki (Absortio Gym Rybnik/Leszczyny)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mateusz Zalewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Wiktor Kamiński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Oskar Sobański (A&W Team Obrowo)
  2. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Wiktoria Czyżewska (Brawler Fight Club Końskie)
  2. Magdalena Ślusarz (Akademia Muay Thai Kielce)
  3. Nicola Gałkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Anna Borowska (CSW Champion Lubawa)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Cezary Rzepnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  2. Artur Urbańczyk (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. MARCIN BARTNIK (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Janusz Zielak (Khroo-Gym)
  3. Robert Karoń (Akademia Walki Częstochowa)
    Wojciech Adamski (Ring Kraków)
  4. Waldemar Mnich (Legion Głogów)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Paweł Kardyś (CAF Rzeszów)
  2. Krzysztof Jaśkiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Krzysztof Maciąg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Wojciech Dąbek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
kick-light / Weteran [k] / -65kg
  1. Urszula Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)

Najlepsi zawodnicy
juniorka -Julia Wojtan, junior- Mateusz Wosiński, seniorka -Ewa Kauch, senior- Jakub Syc
Najlepszy klub
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice [punktów: 20 (5 - 1 - 3)] Klub Sportowy DRAGON Starachowice [punktów: 19 (4 - 2 - 3)] Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek [punktów: 17 (3 - 2 - 4)] Klub Sportowy Pretorium Poznań [punktów: 12 (2 - 3 - )]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Krzysztof Żychlikński. Sędziowie Punktowi: Jarosław Sułkowski, Mirek Kutyła, Dominik Szymczak, Dariusz Matusik Adam Kossakowski.Delegat PZKB Krzysztof Kaproń.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL