Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Puchar DFN Light Contact Turniej Ogólnopolski Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, 09-10.02.2024r. - Bolszewo

Termin: 09.02.2024 - 10.02.2024
Lokalizacja: Bolszewo
EN English application

Zgłoszenia

light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Piotr Kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Oskar Nowak (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  3. Mariusz Paruzel (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
    Wojciech Biegajski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [m] / -89kg
  1. Daniel Hnatiuk (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  3. Adam Nowakowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Michał Majewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Szymon Plinski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Maksymilian Sikora (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
light-contact / Junior [m] / -69kg
  1. Maciek Szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Antoni Kleger-Rudomin (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Glib Bondarenko (Champion Gdańsk)
    Kacper Zagańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Kacper Olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Łukasz Gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Mateusz Marynowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Adrian Piotrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Alex Gałka (Polonia Pasłęk)
    Robert Ripa (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  4. Vladyslav kukla (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Mateusz Lech (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  6. Alex Grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Wiktoria Szumska (Klub Sportów Walki Szczecinek)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
  2. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
  2. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Emilia Solarz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
    Blanka Stadnik (Husaria Wałcz)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Maja Dąbrowska (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Hubert Pala (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Michał Wiśniewski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Michał Budzałek (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
    Mikołaj Dolatowski (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Alan Tomczak (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Jasiński (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Marcel Tadajewski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Filip Mazur (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Kacper Majewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Alan Malewicz (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jacek Kokoszczyński (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Paweł Jastrzębski (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  3. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
    Szymon Szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Pałubicki (KS Maximus Gdynia)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Magdalena Tempska (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Maja Szerniewicz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Agata Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Liliana Kołtun (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  3. Maja Tomaszek (Legia Fight Club Warszawa)
    Hanna Waszczeniuk (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Justyna Wójtowicz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
  2. Marcelina Posadowska (Husaria Wałcz)
  3. Marta Izbaner (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
    Maja Kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Zofia Zielińska (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Hubert banasik (Elbląski Klub Karate)
  2. Mikołaj Bajła (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Nikodem Tomaszewski (KO Team Otwock)
  2. Wojciech Oruba (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Wojciech Waszczeniuk (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Robert Romański (Husaria Wałcz)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Dominika Gongorowska (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Lena Przygódzka (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Zuzanna Tempska (KTS-K GOSRiT Luzino)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL