Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

UWAGA!

Konkurencja Pointfighting zostaje przeniesiona na sobotę w związku z małą ilością zgłoszeń.

Piątek

18:00 - 21:00 - waga i weryfikacja, dla zawodników walczących w sobotę kickboxingu w formułach Kick Light, Pointfighting, Grapplingu oraz weryfikacja zawodników rywalizujących w Soft Contact.

Harmonogram na sobotę pozostaje bez zmian.

Puchar DFN KL&Point&Soft Contact &Grappling Turniej Ogólnopolski WPM _09.10-02.2024r. - Bolszewo

Termin: 09.02.2024 - 10.02.2024
Lokalizacja: Bolszewo
EN English application

Zgłoszenia

point-fighting / Junior Open [m] / Open
  1. Bartłomiej Bess (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  2. Wladyslaw Kukla (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Mateusz Lech (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Dawid Michałkiewicz (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
  4. Maksymilian Sikora (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  5. Kacper Brzozowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  6. Oskar Kostka (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Junior Open [k] / Open
  1. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Wiktoria Szumska (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  3. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy Open [m] / Open
  1. Przemysław Klas (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Wiktor Życiński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Mikołaj Dolatowski (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
    Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  4. Nikodem Jurczyk (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy Open [k] / Open
  1. Klara Kowalik (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  2. Marta Izbaner (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Mariusz Rzymowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Łukasz Socha (Rebelia Kartuzy)
  3. Wiesław Rutkowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Arkadiusz Górski (Rebelia Kartuzy)
  2. Daniel Pawlos (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Przemysław Kolorz (Husaria Wałcz)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Paweł Cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Michał Paśko (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Gabriel Sobczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Marcin Bąbel (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Piotr Stenka (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  2. Michał Stańczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Tomasz Schab (FIGHTER Nowa Sól)
    Kamil Żetelski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Mariusz Paruzel (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Tomasz Suska (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Szymon Kulesza (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  2. Bartosz Wesołowski (Husaria Wałcz)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Julia Zadrożna (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  2. Oliwia Topa (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Karolina Słodkowska (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  2. Julia Marciniak (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  3. Wiktoria Wiśniewska (Polonia Pasłęk)
    Wiktoria Całka (KO Team Otwock)
  4. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  5. Karina Pilch (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Całka (KO Team Otwock)
  2. Ewelina Jasińska (Klub Sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Patrycja Wilk (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
    Weronika Bielawska (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Alicja Wójcik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Anastasiia Lazarenko (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Emilia Lizak (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Karolina Kowalczyk (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  3. Julia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Adam Nowakowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Przemysław Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Radosław Bartnikowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Jonasz Wiatrowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Kacper Wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Andrii Kotliar (Legia Fight Club Warszawa)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Olaf Suchocki (Stowarzyszenie Sportów Walki Złomiarz Team Elbląg)
  2. Kacper ŚMIECIŃSKI (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Aleks Janiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Igor Iżykowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Błażej Szczepanek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Powilas Olisewicius (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Szymon Nieżurawski (Stowarzyszenie Sportów Walki Złomiarz Team Elbląg)
  4. Mikołaj Lewandowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Glib Bondarenko (Champion Gdańsk)
  6. Oliwier Laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  7. Olaf Klamrowski (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Kacper Brzozowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  2. Kacper Jakimcio (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  3. Filip Woźnowski (Polonia Pasłęk)
    Jakub Ardeli (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  4. Mateusz Marynowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  5. Ajronas Njaura (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  6. Nikodem Kuśmirski (Stowarzyszenie Sportów Walki Złomiarz Team Elbląg)
  7. Marcel Drewa (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Rafał Kula (Stowarzyszenie Sportów Walki Złomiarz Team Elbląg)
  2. Robert Ripa (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  3. Krystian Rybka (Stowarzyszenie Sportów Walki Złomiarz Team Elbląg)
    Juliusz Przybylski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Wladyslaw Kukla (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Filip Schenk (Wataha Pruszcz Gdański)
  6. Bartosz Zieliński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  7. Mateusz Lech (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Wiktoria Szumska (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  2. Julia Sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Natalia Mizgorska (Husaria Wałcz)
    Maja Starosta (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
  2. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
  3. Kamila Dołowy (Uniq Fight Club Warszawa)
    Wiktoria Trawińska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Emilia Solarz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
  3. Blanka Stadnik (Husaria Wałcz)
    Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Wiśniewska (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Wiktoria Rożko (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Kiara Kołtun (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  2. Maja Dąbrowska (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Hubert Pala (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Michał Budzałek (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  3. Aleksander Kunkel (KTS-K GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Nikodem Sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Mateusz Zając (Rebelia Kartuzy)
  3. Alan Tomczak (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kacper Jasiński (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Aleksander Horodyński (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Dominikas Kenfertas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Filip Staniec (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Grzegorz Przygódzki (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Szymon Skała (Klub Sportowy Tiger Team Kwidzyn)
    Tobiasz Momot (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Semiljano Majewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Patryk Iłczyk (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Patryk Klamrowski (Rebelia Kartuzy)
    Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  4. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  5. Mikołaj Konieczka (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Alan Malewicz (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  7. Mykhailo Sihalov (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Niilas Karpusjinas (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Jakub Kostka (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Szymon Szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
    Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Arsen Dydyk (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Wiktor Kryger (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Pavlo Stetsko (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Julia Rutecka (CSW Champion Lubawa)
  2. Klara Kowalik (Klub Sportowy Ippon Koronowo Koronowo)
  3. Maja Kurowska (Husaria Wałcz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Bożek (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Gabriela Krukauskate (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Martyna Budzińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Sofia Skelsarowa (Striker Turek)
  3. Lena Paluszkiewicz (Husaria Wałcz)
    Zuzanna Żuchowska (Striker Turek)
  4. Maja Szerniewicz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Liliana Kołtun (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Hanna Waszczeniuk (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Justyna Wójtowicz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
  2. Kalina Kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  3. Maja Kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
    Marcelina Posadowska (Husaria Wałcz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Sandra Wiśniewska (A&W Team Obrowo)
  2. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Zofia Zielińska (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
  1. Jakub Rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Piotr Urban (Polonia Pasłęk)
  2. Mikołaj Bajła (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Usiaslau Atroshchanka (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Krystian Kłodawski (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Nikodem Tomaszewski (KO Team Otwock)
  2. Wojciech Waszczeniuk (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. David Nevkipilyi (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Antoni Sztalmirski (A&W Team Obrowo)
  3. Kacper Prasek (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Artur Zwiniarski (CSW Champion Lubawa)
  2. Igor Lewandowski (A&W Team Obrowo)
  3. Bartłomiej Kiełpiński (A&W Team Obrowo)
    Antoni ADAMCZUK (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  4. Robert Romański (Husaria Wałcz)
  5. Tymon Kowalski (A&W Team Obrowo)
  6. Krzysztof Nadachewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Sabir Bichurin (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Mateusz Rybka (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  3. Artem Tolstopiat (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
    Miłosz Czajkowski (A&W Team Obrowo)
  4. Jan Rafa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Dominika Gongorowska (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin)
  2. Inga Gruba (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Lena Sadlak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Sara Wójtowicz (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Zuzanna Podwojska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Lena Przygódzka (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Oruba (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  2. Artem Tolstopiat (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Michał Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Sara Wójtowicz (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Aleksandra Lenczewska (KTS-K GOSRiT Luzino)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Zawistowski Ryszard, Kierownicy plansz: Bałachowski Rafał, Dzięcioł Mieczysław, Lichociński Piotr, Kuca Krzysztof, Karcz Rafał. Sędziowie: Biernacki Tomasz, Wertelecka Anastazja, Bednarska Katarzyna, Niesielska Nina, Jabłońska Paulina, Tempska Dominika,Mikułan Sylwester, Biernacka Agnieszka, Gruca Jarosław, Stenka Paulina, Mazur Szymon, Wolsztyniak, Waśk Julia, Tomaszewski Jacek, Krauze Weronika, Krauze Iwona, Białek Wojciech, Białek Adam, Matuszak Artur
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL