Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

PUCHAR DFN K1 Rules Turniej Ogólnopolski Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, 09-10.02.2024r. - Bolszewo

Termin: 09.02.2024 - 10.02.2024
Lokalizacja: Bolszewo
EN English application

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Bartosz Słodkowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  2. Łukasz Kusiński (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Antoni Bogusławski (Fighter Wrocław)
    Damian Kuś (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  4. Mateusz Chmielewski (UKS High Kick Gym Szczecin)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Kamil Bieniek (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Paweł Urban (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Mateusz Naczk (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Eryk Niewęgłowski (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Maciej Rzeppka (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Mataczyński (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  2. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Kamil Prokopiak (Fighter Wrocław)
    Marcin Głódkowski (Corpus Gym Gdańsk)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Patryk Goljasz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Adam Kryszewski (Rebelia Kartuzy)
  3. Maciej Macutkiewicz (CSW Champion Lubawa)
    Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Wiktor Zewtunowas (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  5. Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  6. Krystian Zaręba (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
  7. Marcin Kujawa (UKS High Kick Gym Szczecin)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Kacper Skoczylas (UKS High Kick Gym Szczecin)
  2. Adrian Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  3. Krzysztof Dampc (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
    Atjlas Griskewicius (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  4. Artur Basukov (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  5. Dariusz Pieniakowski (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Szymon Gaczyński (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  2. Michał Drabek (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Aleksander Dudek (CSW Champion Lubawa)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Krystian Zegadło (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Sebastian Kowal (Corpus Gym Gdańsk)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  2. Agnee Piloptyte (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Zuzanna Olszewska (NoLimit Association- Warszawa)
    Angelika Arendacz (Klub Walki Washi Broczyno)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Natalia Zarzycka (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Milena Książek (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Julia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
    Agata Lochert (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Alan Kamradt (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
  3. Szymon Twardowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Kornel Żywiołek (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Michał Micor (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Patryk Rompa (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Dawid Jopek (Striker Turek)
  3. Maciej Karpiński (Klub Walki Washi Broczyno)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Kacper Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
  2. Piotr Piwowarski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Noius Spakowicius (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Ajronas Njaura (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Dawid Malinowski (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Donatas Terekass (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Bartosz Kaszowski (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Anna Prill (Champion Gdańsk)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Lena Dzieciątkowska (Striker Turek)
  2. Atlanta Genyite (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Szymon Ciechowicz (Striker Turek)
  2. Kacper Zwarycz (Klub Walki Washi Broczyno)
  3. Bartłomiej Śleszyński (Wataha Pruszcz Gdański)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Norbert Utkała (Rebelia Kartuzy)
  2. Kewinas Morkunass (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  3. Igor Jacenik (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
    Marcel Ryczko (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Audriusz Pocjusz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Karol Olszewski (Klub Walki Washi Broczyno)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Igor Wiśniewski (Champion Gdańsk)
  2. Emantas Zarecnyi (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Oktawian Rybka (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  2. Adam Kowalczyk (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  3. Arnnas Zabukass (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Julia Pietrzyk (Klub Walki Washi Broczyno)
  3. Kaja Wrzesińska (Klub Walki Washi Broczyno)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik turnieju; Patryk Goliasz-Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun
Najlepszy klub
Najlepszy Klub Champion Gdańsk
Skład sędziowski
Sędzia Główny-Krzysztof Kacperski, sędziowie Janusz Wielgosz,Andrzej Maciusiewicz,Karol Papenfus,Tomasz Ciepłuch,Vadim Vadim Zelev,Mantas Mingalia
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL