Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_05-07.04.2024r. - Sieradz

Termin: 05.04.2024 - 07.04.2024
Lokalizacja: Sieradz
EN English application

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Yosef Tktok (Stare Prison of Israel)
  3. Krzysztof Frankowski (15 SBWD)
    Kamil Wolniewicz (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  4. Szymon Grabowski (5 pdow Rząska)
  5. Szymon Biela (5 pdow Rząska)
  6. Krzysztof Smok (5 pdow Rząska)
  7. Daniel Michelus (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Arkadiusz Mruk Mruk (KP PSP Ostrów Wielkopolski)
  2. Łukasz Podstawski (KM PSP Tarnobrzeg)
  3. Szymon Tokarczyk (JW3390)
    Łukasz Kowalski (15 SBWD)
  4. Patryk Bączak (15 SBWD)
  5. Grzegorz Skrzęta (Reprezentacja Polskiej Policji)
  6. Kacper Józefaciuk (18 Batalion Rozpoznawczy Biała Podlaska)
  7. Eryk Oleksiewicz (5 pdow Rząska)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Rafał Błachuta (KMPSP Grudziąc)
  2. Marcel Kuzyk (OSP Cesarzowice)
  3. Paweł Klimas (16 Dywizja Zmechanizowana)
    Kacper Janiak (15 SBWD)
  4. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  5. Rafał Dombrowski (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  6. Jakub Bąk (5 pdow Rząska)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Gerard Ciba (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Konrad Furmanek (Państwowa Straż Pożarna Międzychód)
  3. Bartłomiej Horbowiec (18 Batalion Rozpoznawczy Biała Podlaska)
    Piotr Sokół (6BPD/6 Batalion Dowodzenia Kraków)
  4. Dorian Stasiak (Wojskowa Akademia Techniczna)
  5. Przemysław Kubicki (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  6. Łukasz Olszewski (KM PSP w Toruniu)
  7. Adam Wilewski (JW3390)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Kamil Czyżewski (Valetudo Białystok/PSP Sokółka)
  2. Patryk Korycki (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  3. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w Elblągu)
    Mateusz Wosiński (Akademia Wojsk Lądowych)
  4. Patryk Jezior (5 pdow Rząska)
  5. Ariel Neumann (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  6. Adrian Okleciński (16 dywizja)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Rafał STACHECKI (16 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Nikodem Blaszyński (AWL Wrocław)
  3. Jakub Kirker (5 pdow Rząska)
    Tomasz Dybowski (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  4. Patryk Sucharzewski (18 Batalion Rozpoznawczy Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Jakub Galiszewski (42 Baza Lotnictwa Szkolnego)
  2. Bartosz Błoch (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  3. Domknik Chojnacki (15 SBWD)
    Daniel Kosiński (16 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Marcin Wróblewski (Wojska Obrony Terytorialnej 15blp Dąbrowa-Moczydły)
  5. Bartosz Gomoński (AWL Wrocław)
  6. Wojciech Wnęk (KMP Tarnów)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Rafał Dawid (15 SBWD)
  2. Konrad Lewandowski (15 SBWD)
  3. Patryk Doliński (16 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Karolina Pokusa (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Joanna Pietras-Mięsak (Reprezentacja Polskiej Policji)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Weronika Gilbas (16 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Dominika Filec (JW3390)
  2. Oliwia Stawska (16 Dywizja)
  3. Edyta Piotrowska (DWOT Wojownik Niezłomny)
    Oliwia Kruszczak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  4. Weronika Gilbas (16 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Karina Szmalenberg (JW3390)
  2. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Aleksandra Fokt (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
    Alicja Celmer (8K-PBOT/81 batalion lekkiej piechoty Toruń)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Ewa Sobiło-Rydzik (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Wiktoria Grabowska (5 pdow Rząska)
  3. Weronika Grabowska (5 pdow Rząska)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Paulina Kasperska (19 Lubelska Brygada Zmechanizowana)
  3. Patrycja Gerka (16 Dywizja Zmechanizowana)
    Patrycja Kasperska (19 Lubelska Brygada Zmechanizowana)
  4. Natalia Żygadło (Służba Celno - Skarbowa Wrocław)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Radosłąw Karge (Reprezentacja Polskiej Policj)
  2. Jrosław Książczak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Dariusz Luks (DWOT Wojownik Niezłomny)
    Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZ)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (OSP Giżyce)
  2. Grzegorz Skrzęta (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZ)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Marcin Małys (15 SBWD)
  2. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  3. Daniel Salawa (5 pdow Rząska)
    Daniel Neubauer (PSP Mysłowice)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Mazur (OSP Szydłów)
  2. Arkadiusz Natorski (DWOT Wojownik Niezłomny)
kick-light / Weteran [k] / +65kg
  1. Anna Jachowska (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Małgorzata Nasulewicz (DWOT Wojownik Niezłomny)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Krzysztof Smok (5 pdow Rząska)
  3. Damian Jóźwiak (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Sylwester Trębiński (Służba Ochrony Państwa)
  4. Michał Dałek (Reprezentacja Polskiej Policji)
  5. Mieszko Tracz (Reprezentacja Polskiej Policji)
  6. Mateusz Woźniak (15 SBWD)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Krakowiak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Giuliano Tronci (16 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Rafał Janczewski (Wojsko Polskie)
    FILIP FALKOWSKI (Batalion Dowodzenia Wojsk Lądowych)
  4. Patryk Klyszcz (JW3390)
  5. Mateusz Krawczyk (15 SBWD)
  6. Kamil Mękal (19 Brygada Zmechanizowana)
  7. Artur Zbrzyzny (Zakład Karny w Iławie)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Cezary Piwowarek (Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej)
  2. Tomasz Kiernozek (Wojsko Polskie)
  3. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
    Michał Sowiński (KP PSP Tczew)
  4. Radosław Woźniak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  5. Szymon Pakuła (Służba Ochrony Państwa)
  6. Grzegorz Jakubowski (JW3390)
  7. Szymon Tokarczyk (JW3390)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Kołakowski (Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostródzie)
  2. Robert Wróblewski (2 Orel Przasnysz)
  3. Gerard Ciba (DWOT Wojownik Niezłomny)
    Alan Ziemianek (KP PSP Sztum)
  4. Piotr Zerka (15 SBWD)
  5. Przemysław Mech (19 Brygada Zmechanizowana)
  6. Mikołaj Zygan (DWOT Wojownik Niezłomny)
  7. Patryk Kosiński (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Konrad Furmanek (Państwowa Straż Pożarna Międzychód)
  2. Marcin Mergalski (DWOT Wojownik Niezłomny)
  3. Przemysław Sułkowski (Służba Ochrony Państwa)
    Mateusz Cygański (Areszt Śledczy w Łodzi)
  4. Ariel Neumann (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  5. Sebastian Kośmider (15 SBWD)
  6. Krystian Biś (KP PSP Police)
  7. Paweł Leszczyński (KP PSP Sztum)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w Elblągu)
  2. Michał Zydorowicz (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Adrian Okleciński (16 dywizja)
    Bartosz Głowacki (DWOT Wojownik Niezłomny)
  4. Konrad Szaron (19 Brygada Zmechanizowana)
  5. Patryk Korycki (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  6. Tomasz Dybowski (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych)
  7. Bartosz Ogorzałek (OSP Binczarowa)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Łukasz Wróblewski (OSP Mława)
  2. Majkel Rosiński (15 SBWD)
  3. Domknik Chojnacki (15 SBWD)
    Jakub Kirker (5 pdow Rząska)
  4. Jakub Rychlak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  5. Sławomir Motyka (Reprezentacja Polskiej Policji)
  6. Błażej Krakowski (DWOT Wojownik Niezłomny)
  7. Kacper Pelc (11dkpanc)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Joanna Pietras-Mięsak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Oliwia Jóżwiak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  3. Monika Smętek-Słaby (OSP Korzenna)
    Karolina Pokusa (DWOT Wojownik Niezłomny)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Oliwia Kruszczak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Edyta Piórkowska (DWOT Wojownik Niezłomny)
  3. Oliwa Stawska (16 Dywizja zmechanizowana)
    Weronika Gilbas (16 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Alicja Celmer (8K-PBOT/81 batalion lekkiej piechoty Toruń)
  3. Magdalena Romot (16 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Weronika Grabowska (5 pdow Rząska)
  2. Wiktoria Grabowska (5 pdow Rząska)
  3. Monika Trębińska (Służba Ochrony Państwa)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Patrycja Gerka (16 Dywizja Zmechanizowana)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Dariusz Luks (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZ)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Piotr Maślanka (STRAŻ POŻARNA: OSP BRWILNO)
  2. Janusz Zielak (OSP Giżyce)
  3. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
    Grzegorz Skrzęta (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Andrzej Sieczkowski (4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZ)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Daniel Salawa (5 pdow Rząska)
  2. Marcin Małys (15 SBWD)
  3. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
point-fighting / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Mazur (OSP Szydłów)
  2. Arkadiusz Natorski (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Małgorzata Nasulewicz (DWOT Wojownik Niezłomny)
  2. Anna Jachowska (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Sylwester Trębiński (Służba Ochrony Państwa)
  2. Dominik Szymczak (Wojskowa Akademia Techniczna)
  3. Mateusz Woźniak (15 SBWD)
    Michał Dałek (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Mieszko Tracz (Reprezentacja Polskiej Policji)
  5. Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Rafał Janczewski (Wojsko Polskie)
  2. Michał Borzęcki (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Mateusz Krakowiak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Szymon Biela (5 pdow Rząska)
  5. Grzegorz Lipowski (19 Brygada Zmechanizowana)
  6. FILIP FALKOWSKI (Batalion Dowodzenia Wojsk Lądowych)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Dariusz Szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Bartłomiej Skóra (DWOT Wojownik Niezłomny)
  3. Tomasz Kiernozek (Wojsko Polskie)
    Michał Borzęcki (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Radosław Woźniak (DWOT Wojownik Niezłomny)
  5. Krystian Sikora (KP PSP Ostrów Wielkopolski)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Krystian Biś (KP PSP Police)
  2. Mikołaj Zygan (DWOT Wojownik Niezłomny)
  3. Piotr Kołakowski (Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostródzie)
    Dariusz Szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Patryk Walusch (Reprezentacja Polskiej Policji)
  5. Gerard Ciba (DWOT Wojownik Niezłomny)
  6. Karol Szewczyk (Służba Ochrony Państwa)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Krystian Biś (KP PSP Police)
  2. Dariusz Krajewski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Przemysław Sułkowski (Służba Ochrony Państwa)
    Radosław Sieczkowski (OSP CZERWIEŃSK)
  4. Konrad Furmanek (Państwowa Straż Pożarna Międzychód)
  5. Marcin Mergalski (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa Straz Pożarna w Elblągu)
  2. Michał Zydorowicz (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Oskar Kowalski (Wojskowa Akademia Techniczna)
    Radosław Sieczkowski (OSP CZERWIEŃSK)
  4. Bartosz Głowacki (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Jakuba Kirker (5 pdow Rząska)
  2. Wojciech Wnęk (KMP Tarnów)
  3. Błażej Krakowski (DWOT Wojownik Niezłomny)
    Kacper Pelc (11dkpanc)
  4. Jakub Rychlak (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Senior [k] / +70kg
  1. Joanna Pietras-Mięsak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Monika Smętek-Słaby (OSP Korzenna)
  3. .Oliwia Jóżwiak (DWOT Wojownik Niezłomny)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Oliwia Stawska (16 Dywizja zmechanizowana)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Alicja Celmer (8K-PBOT/81 batalion lekkiej piechoty Toruń)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Monika Trębińska (Służba Ochrony Państwa)
  2. Ewa Sobiło-Rydzik (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Klaudia Buder (15 SBWD)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Patrycja Gerka (16 Dywizja Zmechanizowana)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Marta Mysur - Reprezentacja Polskiej Policji Najlepszy zawodnik Konrad Furmanek - Państwowa Straż Pożarna Międzychód Najlepszy weteran Marcin Małys - 15 SBWD
Najlepszy klub
1. Reprezentacja Polskiej Policji 2. DWOT Wojownik Niezłomny 3. 5 pdow Rząska
Skład sędziowski
J. Bassa - sędzia główny, A. Turchan - kierownik planszy, K. Kacperski - kierownik ringu, U. Bassa, A. Wertelecka, T. Ciepłuch, Z. Kowalewski, A. Sieczkowski, B. Sękowska, I. Szegda, T. Sobczak, M. Dzięcioł
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL