Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Liga Kickboxingu "Carpathian Cup 3" w formule Kick Light_23.03.2024r. Bircza

Termin: 23.03.2024 - 23.03.2024
Lokalizacja: Bircza
EN English application

Zgłoszenia

combat kickboxing / Senior [m] / -79kg
  1. Fabian Sęk (KSW Sokół Jarosław)
  2. Michał Masłowski (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
  3. Jakub Zimny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
combat kickboxing / Senior [m] / -69kg
  1. Bartosz Stawarski (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  2. Dawid Kłyż (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
combat kickboxing / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Dawid Mazur (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  2. Sławomir Mazur (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  3. Karol Czycz (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Michał Nowakowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Hubert Żelazo (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  3. Jakub Zimny (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
    Sylwester Baran (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Kacper Hebda (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Bartłomiej Oriański (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
    Jakub Makuch (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  4. Filip Grabowski (Przemyski Klub Shorin Ryu Karate)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Michał Masłowski (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
  2. Mateusz Mazur (FIGHT ACADEMY Cieszanów)
  3. Michał Gościak (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
  2. Dawid Majowski (KSW Sokół Jarosław)
  3. Łukasz Domińczyk (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Monika Smętek-Słaby (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Julia Noga (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  2. Paulina Nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Wiktor Łyżeń (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Leżajsk)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Krystian Dusiło (KSW Sokół Jarosław)
  2. Maciej Rogala (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Szymon Klisko (KSW Sokół Jarosław)
  2. Grzegorz Musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Igor Gawlik (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
    Szymon Durski (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  4. Karol Budnik (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Karol Lubas (KSW Sokół Jarosław)
  2. Kamil Rogóż (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Karol Grzegorczyk (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Krystian Margol (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Leżajsk)
  4. Maksymilian Palkij (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
  5. Jarosław Gonet (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  6. Szymon Kłaczko (FIGHT ACADEMY Cieszanów)
  7. Patryk Woś (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Adrian Malec (KSW Sokół Jarosław)
  3. Konrad Świstak (FIGHT ACADEMY Cieszanów)
    Eryk Turek (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Bartosz Telega (KSW Sokół Jarosław)
  2. Szymon Czaja (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Laura Szpunar (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Antonina Wilk (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  2. Monika Chęć (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Katarzyna Binko (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  2. Zuzanna CHROBAK (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Agata Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Samanta Półtorak (KSW Sokół Jarosław)
  3. Aleksandra Koszałka (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
    Ilona Kokoszka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Bartłomiej Gałdyś (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
  2. Szymon Kiełb (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  3. Szymon Chmiel (Athletic House rzeszów)
    Hubert Piech (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Alan Kmiotek (Athletic House rzeszów)
  2. Michał Siembida (Akademia Sportu Adrenalina Nowa Sarzyna)
  3. Hubert Żuraw (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Leżajsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oskar Góral (KSW Sokół Jarosław)
  2. Karol CHROBAK (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
  3. Paweł Dubis (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kamil Mazur (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Leżajsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Aleksandra Osetek (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Łatka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Amelia Szczuc (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Leżajsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Wiktoria Dziadyk (UKS Fenix Krzyżówka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Artur Galej (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
  2. Igor Fliśiak (Athletic House rzeszów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Szymon Panek (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  2. Bartłomiej Urban (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  3. Dominik Rogut (Klub Sportowy FALA Bachórzec)
    Jakub Kawalec (Athletic House rzeszów)
  4. Jan Zięba (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krzysztof Szewczyk (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  2. Oskar Dziadyk (UKS Fenix Krzyżówka)
  3. Tobiasz Boć (Athletic House rzeszów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Agata Szeliga UKS Diament Pstrągowa, Najlepszy zawodnik, Karol Lubas KSW Sokół Jarosław
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Urszula Bassa - sędzia główny, Ireneusz Szegda, Paweł Myjak, Damian Biały
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL