Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY
UWAGA ZAWODNICY/TRENERZY

Wobec aktualnej liczby zgłoszeń zawodników oficjalna waga zawodów rozpocznie się o godz. 9.00 (termin został uzgodniony z Organizatorem zawodów)

Sędzia Główny Zawodów

VII Grodziska Liga Sportów Walki_09.03.2024r. - Grodzisk Mazowiecki

Termin: 09.03.2024 - 09.03.2024
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
EN English application

Zgłoszenia

kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Bartłomiej Lasek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wiktor Turos (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Patryk Rogalski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  2. Kamil Dudziński (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Wasiak (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Marcel Wypych (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Jakub Hordliczko (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Tomek Laźmirski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  2. Aleksander Osiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Wojciech Tyszkiewicz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Ksawery Gmitruk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jan Osiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Adam Wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  3. Krzysztof Konkowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Patryk Czyżniak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Mikołaj Bałdyga (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Niewiadomski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  2. Adrian Bednarczyk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  3. Jakub Biadun (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  4. Adam Sewastianowicz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oleksandr Honcharuk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wiktor Adamczyk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  3. Michał Wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Antoni Kwapisz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  4. Marcel Bryk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  5. Wadim Leniarski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Krzysztof Augustyn (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  3. Antoni Wiewiór (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Szymon Góraj (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Alicja Pskiet (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Nikola Michałowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Aleksander Bałdyga (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Aleksander Koziński (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Marcel Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Tomasz Wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Oliwier Maryniak (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
  2. Olivier Szczęsny (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia kinga Zagórska (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Karolina Rysiawa (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Wasiak (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Marcel Wypych (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Kacper Zieliński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Ksawery Gmitruk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  2. Tomek Laźmirski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Adam Wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Patryk Czyżniak (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Mikołaj Bałdyga (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Adrian Bednarczyk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  3. Jakub Niewiadomski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Adam Sewastianowicz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oleksandr Honcharuk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Michał Wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Marcel Bryk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
    Wadim Leniarski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  4. Wiktor Adamczyk (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
  5. Antoni Kwapisz (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Aleksander Bałdyga (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Sokołowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Tomasz Wiśniewski (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Olivier Szczęsny (UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Przemysław Sułkowski Tomasz Sobczak Monika Sitek Sylwia Księżek Mateusz Bienik Dariusz Matusik Marcin Wrzosek Marcin Przybylski Paweł Banach
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL