Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Puchar DFN Turniej Ogólnopolski K1 Rules& Full Contact_10-11.05.2024r. - Susz

Termin: 10.05.2024 - 11.05.2024
Lokalizacja: Susz
EN English application

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Damian Klawa (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Łukasz Kusiński (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Kamil Poniatowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Dorian Kasprowicz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Artur Zbrzyzny (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Biela (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Piotr Sosnowski (Champion Gdańsk)
  3. Patryk Biały (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Marcin Głódkowski (Corpus Gym Gdańsk)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Michał Kosiński (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Adrian Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  2. Jakub Zborowski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Dominik Jedynkiewicz (Złomiarz Team Gdańsk)
  3. Dominik Sznejwajs (FIGHTER Nowa Sól)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Bartosz Koziński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Aleksander Dudek (CSW Champion Lubawa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Olaf Suchocki (Stowarzyszenie Sportów Walki Infinity Fight Elbląg)
  2. Filip Cholewa (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Wiktor Łukaszenko (Stowarzyszenie Sportów Walki Infinity Fight Elbląg)
  3. Patryk Woźnicki (Studio Treningu Kickboxing Wróblewski Mława)
    Wiktor Świrko (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Rafał Kula (Stowarzyszenie Sportów Walki Infinity Fight Elbląg)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Edvinas Siaucinas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Jakub Jóźwiak (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Tymon Brdys (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Piotr Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Oktawian Rybka (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Patryk Różalski (Złomiarz Team Gdańsk)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Dominatas Terekas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
full-contact / Senior [m] / -91kg
  1. Oskar Drywa (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Marcel Maliszewski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
  3. Jakub Rybacki (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Oelrich (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Grzegorz Macinkiewicz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Dawid Ostojski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Kamil Krystkiewicz (Karwiński Team Mława Mława)
  4. Szymon Groblewski (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Senior [m] / -75kg
  1. Stanisław Popielski (UKS Sanda Płock)
  2. Kamil Gała (KKS Sporty Walki Gniezno)
full-contact / Senior [m] / -71kg
  1. Tomasz Tomczyk (UKS Sanda Płock)
  2. Karol Kołodziejski (Spartakus Squad Stębark)
full-contact / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Świderski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Aleks Kamiński (KKS Sporty Walki Gniezno)
  2. Dominik Oleszek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Motiejus Ivlijewas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Aleksander Jatczak (KKS Sporty Walki Gniezno)
  3. Patryk Wróblewski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Alex Pietrzak (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Mikołaj Kępiński (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Julia Szyjkowska (Black Widow Obrowo)
  2. Wiktoria Zielińska (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Bartosz Kopyra (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Maksym Bralchuk (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Maksym Wojewódzki (KKS Sporty Walki Gniezno)
  3. Jakub Jóźwiak (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Damian Ciesielka (KKS Sporty Walki Poznań)
  2. Aleksander Nowak (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Alex Ziółkowski (KKS Sporty Walki Poznań)
full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Danielus Sadavskas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Sędzia główny-Krzysztof Kacperski,sedziowie-Vadim Zelev,Andrzej Maciusiewicz,Virgis Ivlev,Krzysztof Niesielski,Maksim Akulsin,Dawid Rojda.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL