Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Zgłoszenia zakończone_Puchar Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Pointfighting_20.04.2024 - Płock

Termin: 20.04.2024 - 20.04.2024
Lokalizacja: Płock
EN English application

Zgłoszenia

point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Krzysztof Majcher (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Piotr Maślanka (LKS Puncher Płock)
  2. Wiesław Rutkowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Marcin Sobieski (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Mirosława Uroda (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Jakub Jankowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Jakub Jankowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
  2. Damian Tęgowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Dariusz Krajewski (LKS Puncher Płock)
  2. Damian Tęgowski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  2. Dariusz Krajewski (LKS Puncher Płock)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Stanisław Popielski (UKS Sanda Płock)
  2. Norbert Kwiatkowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Zawadzki (Center-Team Odolanów)
  2. Kacper Pelc (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Justyna Guza (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Aleksandra Zaleska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  2. Magdalena Matyja (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Zuzanna Gaczyńska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
    Karolina Kowalczyk (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Bartłomiej Białek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Sitko (KS Pogoń Mogilno)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Kacper Brzozowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
  2. Kacper Gołąb (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
  3. Mateusz Marynowski (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
    Robert Ripa (KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Zuzanna Góral (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
point-fighting / Junior [k] / -70kg
  1. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
  2. Melania Czerwonka (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  3. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Julia Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Oliwia Noetzel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Oliwia Kozłowska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Rusek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
  2. Dominika Zięba (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)

Najlepsi zawodnicy
najlepszy junior: Kacper Brzozowski - Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek najlepsza juniorka: Julia Drewa - KTS-K GOSiR Luzino najlepszy senior: Dariusz Krajewski - LKS Pucher Płock najlepsza seniorka: Aleksandra Zaleska - Akademia Sportów Spider Włocławek najlepszy weteran: Piotr Maślanka - LKS Puncher Płock
Najlepszy klub
Najlepszy klub: LKS Puncher Płock [punktów: 21 (5 - 3 - )] Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź [punktów: 18 (4 - 3 - )] KTS-K GOSRiT Luzino [punktów: 8 (2 - 1 - )] UKS Sanda Płock [punktów: 8 (2 - - 2)] Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe [punktów: 6 (2 - - )] Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno [punktów: 6 (2 - - )] Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek [punktów: 6 (1 - 1 - 1)] Akademia Sportów Spider Szczecinek [punktów: 6 (1 - 1 - 1)] Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków [punktów: 4 ( - 2 - )] KLUB SPORTÓW WALKI GORILLA GŁUBCZYCE [punktów: 4 ( - 1 - 2)]
Skład sędziowski
sędzia główny: Ryszard Zawistowski, Kierownicy plansz: Matusik Dariusz, Kowalewski Zbigniew. Sędziowie planszy 1: Bachman Bartosz, Wrzosek Marcin, Turbiarz Justyna, Książek Sylwia, Bielicki Mateusz. Sędziowie planszy 2: Sobczak Tomasz, Ciepłuch Tomasz, Wertelecka Anastazja, Kędzia Wojciech, Józefik Emilia
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL