Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

"Bitwa o Warmię" - Otwarte Mistrzostwa Warmii w formułach PF, KL, SF_18.05.2024r - Biskupiec

Termin: 18.05.2024 - 18.05.2024
Lokalizacja: Biskupiec
EN English application

Zgłoszenia

piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm
  1. Aleksandra Grzybowska (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Amelia Turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  3. Eliza Chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Łukasz Wąsiewski (Spartakus Squad Stębark)
  2. Ksawery Biernat (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  3. Filip Jantz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
    Miłosz Szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm
  1. Tymoteusz Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Filip Grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Cezary Gutowski (Spartakus Squad Stębark)
    Piotr Maliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Wojciech Madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Kacper Sadowski (Spartakus Squad Stębark)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -125 cm
  1. Wojciech Madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Nikodem Perczyński (Spartakus Squad Stębark)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
  1. Amelia Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Aleksandra Grzybowska (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -27kg
  1. Eliza Chabrowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Amelia Turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Miłosz Szczęsny (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Wojciech Madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Oliwier Lach (X Fight Piaseczno)
  2. Ksawery Biernat (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Oliwier Lach (X Fight Piaseczno)
  2. Kamil Oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Kamil Oklesiński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Tymoteusz Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Marcin Choszcz (Rebelia Kartuzy)
  3. Dariusz Król (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Bartłomiej Dugiełło (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  3. Michał Zawadzki (Center-Team Odolanów)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Adam Nowakowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Adam Trojanowski (Fight Center Dobre Miasto)
  3. Maksymilian Cupiał (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Przemysław Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Bartosz Pietrala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Michał Cybulski (Fight Center Dobre Miasto)
  3. Dawid Szafrański (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Jakub Łatka (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Michał Raszewski (Fight Center Dobre Miasto)
  3. Wladyslav Rossol (Rebelia Kartuzy)
    Vladyslav Kukla (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Kacper Wąsowski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Tymoteusz Regliński (Rebelia Kartuzy)
    Piotr Graczyk (Fight Center Dobre Miasto)
  4. Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  5. Artur Korzeniewski (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
  6. Maciej Kulszewicz (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  3. Konrad Amenda (Spartakus Squad Stębark)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
  3. Maja Karbowska (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Łukasz Smereczyński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Mateusz Zając (Rebelia Kartuzy)
  3. Mikołaj Madziar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Kamil Gołoś (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Alex Biernat (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Mateusz Matosek (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
    Konrad Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Kamil Kraczkowski (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Oleksandr Honcharuk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Błażej Pepliński (Rebelia Kartuzy)
  3. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Wiktor Krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Bartosz Grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Rostyslav Klochynskiy (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  7. Gabriel brodacki (Fight Center Dobre Miasto)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Szymon Egert (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
  2. Marcin Bala (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  2. Adam Romanowski (Fight Center Dobre Miasto)
  3. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Alicja Pskiet (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Jagoda Karolewska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Andżelika Jeroszewska (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Milena Sieniutycz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
  3. Gabriela Jantz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Milena Chodkiewicz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Jakub Czyżyk (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Fabian Sajek (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
    Franciszek Kiełczyński (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dominik Jeroszewski (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Nikodem Kuśmierski (Rebelia Kartuzy)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Jakub Stodolny (Center-Team Odolanów)
point-fighting / Junior [m] / -89kg
  1. Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Maksymilian Cupiał (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Jakub Łatka (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Kacper Ziemiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Maciej Kulszewicz (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Rafał Spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Kacper Wąsowski (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
  2. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Żelichowska (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Zuzanna Mąkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Kamila Kania (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Łukasz Smereczyński (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Konrad Solka (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kamil Kraczkowski (X Fight Piaseczno)
  2. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Konrad Solka (WKS SFINKS Węgrów)
    Leon Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Alex Biernat (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Rostyslav Klochynskiy (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
    Kamil Owsianko (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  4. Wiktor Krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  5. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Dawid Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Jan Wdowiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Szymon Paczuski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Piotrowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
  5. Kamil Owsianko (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Szymon Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Laura Michacz (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Andżelika Jeroszewska (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  3. Milena Sieniutycz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Laura Michacz (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  3. Ewa Gaś-Małecka (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  2. Julia Muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Hanna Fila (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Hanna Fila (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Szymon Maliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Przemysław Snopkiewicz (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Mikołaj Wieczorek-Wróblewski (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
    Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Hubert Sadowski (Spartakus Squad Stębark)
  5. Szymon Jałosiński (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
  6. Piotr Służewski (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Oliwier Wasążnik (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Franciszek Kiełczyński (FBO-FIGHT BOXING OTWOCK)
    Filip Orłowski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  2. Wiktor Lach (X Fight Piaseczno)
  3. Wojciech Kępka (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
    Oliwier Wasążnik (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Aleksander Bajor (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
    Wiktor Lach (X Fight Piaseczno)
  4. Dominik Jeroszewski (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Jakub Siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Amelia Ciszewska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Magdalena Świder (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
  3. Milena Rodziewicz (Klub Sportowy Egida Biskupiec)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Amelia Ciszewska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Natalia Szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Szymala (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Joanna Lewicka (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Michalina Turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL