Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY
W dniu dzisiejszym nie ma przerwy obiadowej, walki toczą się w sposób ciągły.
Do Ceremonii Dekoracji MP K-1 przychodzimy w obuwiu sportowym i dresach klubowych.
Zawodnicy którzy zajęli III miejsca a walki finałowe ich kategorii będą toczone na Gali mogą
odebrać dyplomy wcześniej w punkcie wypisywania dyplomów.
GALA FINAŁOWA -POCZĄTEK GODZ.16.00
 

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Seniorów_26-28.04.2024 - Węgrów

Termin: 26.04.2024 - 28.04.2024
Lokalizacja: Węgrów
EN English application

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  2. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
  3. Antoni Bogusławski (Fighter Wrocław)
    Paweł Towściak (Camel Fight Club Olsztyn)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Zasada (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  3. Michał Wodecki (Fight Gym Lublin)
    Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  4. Kamil Bieniek (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Dawid Uzarczyk (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Kacper Bieliński (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Aleksander Kowalczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
    Damian Maciukanis (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  4. Rafał Waliś (Fighter Wrocław)
  5. Przemysław Tobiasz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  6. Zbigniew Stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
  7. Adam Kraszewski (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Krzysztof Kamiński (Skierniewicki Klub Karate Kyokushinkai, Skierniewice)
  3. Rafał Wnuk (Klub Sztuk Walk Tortuga Łódź)
    Dawid Rożak (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  4. Patryk Frątczak (Iron Gym Wrocław)
  5. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
  6. Marcel Kuzyk (Scorpion Krępice)
  7. Kamil Malinowski (Klub Sztuk Walk Tortuga Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Dominik Cinal (Paco Team Mysłowice)
  2. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  3. Filip Chomicz (Legia Fight Club Warszawa)
    Daniel Strzemiński (Aligatores FC Warszawa)
  4. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  5. Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  6. Maciej Macutkiewicz (CSW Champion Lubawa)
  7. Patryk Szulc (Striker Turek)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Adrian Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
    Szymon Kałużny (Striker Turek)
  4. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  5. Rafał Andrzejewski (KS Sporty Walki Piła)
  6. Filip Kołodziejczyk (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
  7. Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  2. Marcin Kasprzak (Kickboxer Wrocław)
  3. Kacper Zdancewicz (PANZER Suwałki)
    Kacper Staszewski (Fight Gym Lublin)
  4. Mateusz Kołbuc (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  5. Kacper Skoczylas (UKS High Kick Gym Szczecin)
  6. Arkadiusz Bugno (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  7. Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Patryk Herdzina (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  2. Wojciech Urbanowicz (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Adam Chełmiński (Klub Sportowy Boom Boxing Kraków)
    Rafał Cyrankowski (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
  4. Michał Haiwka (KS Sporty Walki Piła)
  5. Kamil urbaniak (Kickboxer Wrocław)
  6. Radosław Przystupa (Fight Gym Lublin)
  7. Krystian Zegadło (Uniq Fight Club Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Michał Gołębiowski (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Jan Wojciechowski (Fight Gym Lublin)
  3. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
    Miłosz Styk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Aleksander Szwedo (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  5. Krzysztof Włodarczyk (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
  6. Hubert szczotarski (Klub Sztuk Walk Tortuga Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  3. Radosław Sobczyk (KS Gym Fight Wrocław)
    Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Piotr Fijałkowski (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
  5. Franciszek Dymus (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -54kg
  1. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Dominika Hościło (Fight Gym Lublin)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Julia Borowska (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Aleksandra Niewiadomska (Legia Fight Club Warszawa)
  2. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
    Weronika Jastrzębska (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Marta Chojnoska (Paco Team Mysłowice)
  3. Patrycja Płonka (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
    Wiktoria Całka (KO Team Otwock)
  4. Daria Moniuk (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Weronika Przytuła (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Julia Stasiuk (KKS Sporty Walki Poznań)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Justyna Krosta (Niepołomicki Klub Karate Kyokushin)
  2. Natalia Dulian (X Fight Piaseczno)
  3. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
    Teresa Krzywańska (Kickboxer Wrocław)
  4. Karolina Knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Jolanta Sienkiewicz (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  6. Angelika Arendacz (Klub Walki Washi Broczyno)
  7. Karolina Nowak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportów Walki)
    Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Adrianna Żarnowiecka (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Michalina Krakowiak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Martyna Sobkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  2. Martyna Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Natalia Zarzycka (Uniq Fight Club Warszawa)
    Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Agata Lochert (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Alan Kozłowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Konrad Buchholz (Knockout Fight Club - Gdańsk)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Kacper Kos (SIAM TEAM GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ)
  3. Przemysław Szeremeta (KS Gym Fight Wrocław)
    Patryk Turula (Taurus Fight Club, Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Szymon Rosner (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Wiktor Turkiewicz (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Filip Sójka (Center-Team Odolanów)
  2. Bartosz Stańczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Kajetan Szymkiewicz (Viktoria Szydłowiec)
  4. Marek Koszelak (Camel Fight Club Olsztyn)
  5. Mateusz Solecki (Scorpion Krępice)
  6. Bartosz Bielecki (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  7. Igor Rudaś (Taurus Fight Club, Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
  2. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Igor Budnakiewicz (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
    Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  4. Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Dmytro Drandalush (Uniq Fight Club Warszawa)
  6. Kacper Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  7. Wiktor Trzeciak (Klub Sztuk Walk Tortuga Łódź)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Igor Iżykowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Mert Sadowski (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
  3. Filip Drab (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
    Kacper Gałła (MLKS Spider Złotów)
  4. Igor Pietrzak (UMKS Victoria Ostrołęka)
  5. Kamil Mądry (Scorpion Krępice)
  6. Karol Lubas (KSW Sokół Jarosław)
  7. Jakub Jaruga (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Stanisław Telejko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Łukasz Grudziecki (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
    Oliwer Jędryczko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Jakub Miros (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Piotr Karykowski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Kazimierz Łukaszewski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Marek Piekarski (Złomiarz Team Gdańsk)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  3. Dawid Uryga (ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik)
    Mateusz Rożeń (Iron Gym Wrocław)
  4. Kamil Ziętek (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Jan Schönen (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Marcel Michałek (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Dawid Ciszka (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Sebastian Szerel (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  3. Juliusz Przybylski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Michał Mackiewicz (Legion Głogów)
  4. Krystian Bieliński (Taurus Fight Club, Siedlce)
  5. Aleksander Kaczmarski (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Szymon Krzątała (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
  7. Alan Nowak (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Viktor Kuzmenko (X Fight Piaseczno)
  2. Filip Marek (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Nikodem Czapnik (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
    Dominik Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  4. Marcin Kania (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
  5. Hubert Spinek (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  6. Kacper Senderski (Paco Team Mysłowice)
  7. Aleks Szulc (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Krystian Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Sebastian Wierciak (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
    Adrian Wszędybył (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Iwo Adamek (Striker Turek)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Krystian Majak (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Michale Jaruszewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Bartosz Kaszowski (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Maja Mołodecka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Zuzanna Cichosz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  3. Roksana Chrzanowska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
    Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Julia Kozakiewicz (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Paulina Borkowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Zuzanna Mirosz (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  3. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Oliwia Dziwosz (Paco Team Mysłowice)
  4. Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Oliwia Bugajska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Oliwia Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Natalia Chałko (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Lena Dzieciątkowska (Striker Turek)
    Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Milena Manelska (SMOK Toruń)
  2. Ilona Kokoszka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Angelika Markowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Adam Wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartłomiej Śleszyński (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Klemens Matulewicz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  3. Adam Jargan (Klub Sztuk Walk Tortuga Łódź)
    Jakub Dominiuk (PANZER Suwałki)
  4. Oskar Skrocki (UKS Sanda Płock)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Maksymilian Klein (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Krystian Wojtczuk (Taurus Fight Club, Siedlce)
  3. Marcel Ryczko (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Olivier Hojeński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Natan Klimiuk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Igor Grajewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Adam Bednarczyk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Radosław Pirowicz (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Stanisław Roszkowski (Kickboxer Wrocław)
    Olaf Oszuścik (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Jan Kabziński (Centrum Sportowe MIXU TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Igor Jacenik (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Daniel Krupiński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  3. Gracjan Juś (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Ryszard Prusaczyk (Stowarzyszenie Przyjaciół Goryla, Warszawa)
  4. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Igor Wiśniewski (Champion Gdańsk)
  2. Bartłomiej Banak (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
  3. Sebastian Piebiak (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
    Oskar Piekarz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Nikolas Dziuba (KS Sporty Walki Piła)
  5. Filip Wądołowski (PANZER Suwałki)
  6. Alan Grochowski (Taurus Fight Club, Siedlce)
  7. Nikodem Betański (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Kacper Wasiluk (Fight Gym Lublin)
  2. Nikodem Połujański (Camel Fight Club Olsztyn)
  3. Kacper Dominik (Paco Team Mysłowice)
    Filip Walczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Oktawian Rybka (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
  5. Filip Staniec (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Oskar Olejnik (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
  2. Maciej Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Adam Żubryj (MLKS Spider Złotów)
    Patryk Różalski (Złomiarz Team Gdańsk)
  4. Filip Biecki (Paco Team Mysłowice)
  5. Kuba Woźnicki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  6. Fabian Momot (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  7. Gabriel Szpunar (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Patryk Garbiński (Stowarzyszenie Przyjaciół Goryla, Warszawa)
  2. Filip Jóźwik (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Błażej Król (KS Sporty Walki Piła)
    Michał Szaroleta (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Gabriel Sobiczewski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Julia Rutecka (CSW Champion Lubawa)
  2. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Wiktoria Sakowska (Taurus Fight Club, Siedlce)
    Nikola Rapacz (Klub Walki Washi Broczyno)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Śmigielska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Aleksandra Cybulska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Oliwia Wółkiewicz (Camel Fight Club Olsztyn)
    Kalina Boroń (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Kania (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Zuzanna Michalik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Patrycja Wiśniewska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Faustyna Andrzejewska (Fight Club Radzymin)
    Nikola Żywicka (Paco Team Mysłowice)
  4. Julia Wiśniewska (UKS Sanda Płock)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Jaśmina Szindler (Uczniowski Klub Sportowy Ronin - RADLIN)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Emilia Ziemińska (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Pola Radecka (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza seniorka- Dominika Chylińska- Oświęcimski Klub Karate Najlepszy senior- Dominik Cinal-Paco Team Mysłowice Najlepsza j.m.- Weronika Śmigielska- ŁKS Boks Łódz Najlepszy j.m.- Oskar Olejnik- TKSW Tomaszów Mazowiecki Najlepsza j.st. Paulina Borkowska- Hunter Gym Bydgoszcz Najlepszy j.st. -Kacper Strzemecki -Champion Gdańsk
Najlepszy klub
1.MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko 2.KS Sporty Walki Piła 3. Paco Team Mysłowice
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Tomasz Bałdyga. Kierownicy Ringów: Maciej Bajtel, Krzysztof Kacperski, Krzysztof Żychliński. Sędziowie: Beata Sękowska, Arleta Oleksy, Urszula Bassa. Tomasz Sobczak, Piotr Bogucki, Przemek Sułkowski ,Jarosław Sułkowski Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Adam Kosakowski, Mirosław Kutyła, Darek Matusik, Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL