Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Młodzieżowców_17-19.05.2024r - Starachowice

Termin: 17.05.2024 - 19.05.2024
Lokalizacja: Starachowice
EN English application

Zgłoszenia

low-kick / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Bartek Filipiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  2. Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  3. Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Jakub Olchawa (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Adrian Bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
  3. Michał Jastrzębski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Emil Operchał (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  2. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Bartłomiej Bernat (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
  4. Krzysztof Stępniak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  5. Mikołaj Zygan (Rebelia Kartuzy)
  6. Filip Szydlik (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  7. Nikodem Święs (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Szymon Majewski (Złomiarz Team Gdańsk)
  2. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  3. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
    Mikołaj Pilarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Michał Król (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Rafał Bugno (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  6. Konrad Lipiński (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  7. Bartosz Godyń (Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Szymon Kałużny (Striker Turek)
  2. Maksym Szymczak (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
    Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Ksawery Tadla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Patryk Mielniczek (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Kacper Szymański (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  7. Juliusz Marski (SMOK Toruń)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Paweł Konieczny (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Adam Borowski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  3. Dominik Jedynkiewicz (Złomiarz Team Gdańsk)
    Tomasz Tomczyk (UKS Sanda Płock)
  4. Kacper Gadomski (Camel Fight Club Olsztyn)
  5. Jakub Kmita (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
  6. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
  7. Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Łukasz Sosnowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marcin Szczukiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Bartosz Koziński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Oskar Cionek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Mateusz Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  2. Mikołaj Hrycoń (MLKS Spider Złotów)
  3. Miłosz Styk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Rafał Polański (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
low-kick / Mlodziezowcy [m] / -57kg
  1. Radosław Sobczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
  3. Franciszek Dymus (Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa)
low-kick / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
  2. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Julia Marciniak (Klub Sportów Walki Szczecinek)
  4. Daria Dębska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
low-kick / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Gaczyńska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  2. Helena Momot (Scorpion Krępice)
  3. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Patrycja Płonka (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  4. Weronika Przytuła (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Anastasiia Lazarenko (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
low-kick / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
  2. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Martyna Kozaczyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Emilia Motelska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
low-kick / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  2. Michalina Krakowiak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Mlodziezowcy [k] / -48kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Martyna Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Julia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Alan Kozłowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Michał Kwidziński (Rebelia Kartuzy)
  3. Bartosz Górny (MKS Mechanik Włodawa)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Wiktor Działocha (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Jakub Marciński (Rebelia Kartuzy)
  3. Wiktor Marchwant (Husaria Wałcz)
    Szymon Twardowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Przemysław Szeremeta (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Jonasz Wiatrowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Szymon Rosner (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  4. Bartosz Ruszewski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Marek Koszelak (Camel Fight Club Olsztyn)
  6. Maciej Rutecki (UKS Sanda Płock)
  7. Patryk Obara (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Filip Sójka (Center-Team Odolanów)
  2. Adam Miłosz (Rebelia Kartuzy)
  3. Jakub Michalczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
    Bartosz Stańczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Wiktor Turkiewicz (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
  6. Kordian Pietrzak (Gwardia Zielona Góra)
  7. Kajetan Szymkiewicz (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Kacper Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  3. Mateusz Dąbrowski (SMOK Toruń)
    Sebastian Wiśniewski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Adrian Pytel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Bartosz Jarek (POWER Cross Fight Gym, Kowale Pańskie)
  6. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  7. Filip Cholewa (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
  2. Bartosz Sikora (Center-Team Odolanów)
  3. Mert Sadowski (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
    Maciej Górczyński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
  4. Wiktor Ciesielski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  5. Marcin Raszewski (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Igor Iżykowski (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  7. Piotr Słonina (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Stanisław Telejko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Oliwer Jędryczko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Kacper Popielewicz (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  4. Jan Rykaczewski (MKS Gimnazjon APIN Wyszków)
  5. Michał Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  6. Sebastian Pacula (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Franciszek Świerczyński (Włocławska Szkoła Walki , Włocławek)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Grześków (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  3. Mateusz Rożeń (Iron Gym Wrocław)
    Marcel Drewa (Rebelia Kartuzy)
  4. Jan Schönen (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Wiktor Bałecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Dawid Duńka (Fight-Hobby Legnica)
  7. Paweł Makówka (POWER Cross Fight Gym, Kowale Pańskie)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Dawid Ciszka (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Dominik Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
    Aleksander Kaczmarski (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Alan Nowak (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Hubert Bożek (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Kacper Rogala (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Aleks Szulc (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nikodem Czapnik (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
  3. Viktor Kuzmenko (X Fight Piaseczno)
    Gabriel Zapotoczny (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  4. Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Juliusz Przybylski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Krystian Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Iwo Adamek (Striker Turek)
    Sebastian Wierciak (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  4. Paweł Plutecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Adrian Wszędybył (KS Gym Fight Wrocław)
low-kick / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Michale Jaruszewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Roksana Chrzanowska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)
  3. Zuzanna Góral (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Czeladź)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Maja Mołodecka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Julia Kozakiewicz (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  4. Melania Czerwonka (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  5. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
  6. Karolina Błonk (Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Sandra Zimnicka (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Hanna Ogrodowska (Husaria Wałcz)
    Marietta Major (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Antonina Jurga (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Maja Sułkowska (Husaria Wałcz)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Mirosz (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Zuzanna CHROBAK (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
    Dominika Pruszczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Angelika Dymna (LZS POPRAWA Siedlików)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Oliwia Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Zuzanna Bachanowicz (Camel Fight Club Olsztyn)
    Aleksandra Brzezińska (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Lena Dzieciątkowska (Striker Turek)
  3. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Hanna Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Angelika Kruszka (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Milena Manelska (SMOK Toruń)
  3. Kamila Fudalej (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Natalia Romańska (KKT Bałtyk Koszalin)
  4. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Adam Wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oskar Weiner (Rebelia Kartuzy)
  3. Patryk Klimczak (KSW Alien Łódź)
    Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Piotr Myjakowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartłomiej Śleszyński (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Aleks Grączewski (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  3. Rafał Gruba (Rebelia Kartuzy)
    Oskar Skrocki (UKS Sanda Płock)
  4. Igor kuśnierek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Wiktor Derczyński (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Wiktor Zelewski (Rebelia Kartuzy)
  7. Dawid Borkowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Maksymilian Klein (LZS POPRAWA Siedlików)
  2. Ksawier Klimiuk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Przemysław Cielemecki (JFC Zabrze)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Norbert Utkała (Rebelia Kartuzy)
  2. Olivier Hojeński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Jakub Pluskota (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
    Maciej Szyrski (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Adam Bednarczyk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Kacper Ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
    Igor Jacenik (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  4. Radosław Pirowicz (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Wiktor Kulikowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Paweł Musin (Fight-Hobby Legnica)
  7. Wiktor Wieczorkowski (Iron Gym Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Krzysztof Budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Alan Krysiński (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Nikodem Betański (MLKS Spider Złotów)
  4. Tymon Brdys (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Gracjan Juś (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Jędrzej Berliński (UKS Sanda Płock)
  7. Wiktor Olczyk (KSW Alien Łódź)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Igor Wiśniewski (Champion Gdańsk)
  2. Sebastian Piebiak (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  3. Bartłomiej Banak (TKKF OLIMP-AKADEMIA KICKBOXINGU AK-47 Legnica)
    Michał Chromiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  4. Jakub Golub (Fight Gym Lublin)
  5. Teodor Wiktorski (Champion Gdańsk)
  6. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Emanuel Magiera (Gladiator Binczarowa)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Filip Staniec (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  2. Kasjan Tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Kacper Wasiluk (Fight Gym Lublin)
    Bartosz Telega (KSW Sokół Jarosław)
  4. Filip Walczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Stanisław Ratajczyk (Center-Team Odolanów)
  6. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  7. Nikodem Połujański (Camel Fight Club Olsztyn)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Patryk Różalski (Złomiarz Team Gdańsk)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Adam Żubryj (MLKS Spider Złotów)
    Aleksander Jamka (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Oskar Olejnik (T.K.S.W. Tomaszowski Klub Sportów Walki, Tomaszów Mazowiecki)
  5. Adam Kowalczyk (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
  6. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  7. Fabian Momot (Sporty Walki Gorzów Wielkopolski)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Patryk Klamrowski (Rebelia Kartuzy)
  2. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Filip Jóźwik (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
    Maksymilian Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  4. Maciej Broś (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Michał Szaroleta (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Oskar Krzemiński (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Szymon Piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Dawid Kułaga (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
  2. Antonina Wilk (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KARIM TEAM W MIROCINIE)
  3. Marika Morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  4. Julia Sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Weronika Śmigielska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Judyta Szewczyk (KSW Alien Łódź)
    Aleksandra Cybulska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  4. Hanna Tur (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Oliwia Wółkiewicz (Camel Fight Club Olsztyn)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
  2. Faustyna Andrzejewska (Fight Club Radzymin)
  3. Maja Hańćkowiak (KS Gym Fight Wrocław)
    Zuzanna Michalik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Hanna Macewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Oktawia Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Patrycja Wiśniewska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Nikola Żywicka (Paco Team Mysłowice)
  4. Gaja Kłosowska (Akademia Sportów Spider Szczecinek)
  5. Julia Wiśniewska (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Klaudia Głowińska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nikola Bugieda (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Lena Frącala (POWER Cross Fight Gym, Kowale Pańskie)
    Amelia Misiek (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Leila Castalano (Camel Fight Club Olsztyn)
  2. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Pola Radecka (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy mł.- Szymon Kałużny - Striker Turek Najlepsza mł.- Zuzanna Gaczyńska- Akademia Sportów Spider Szczecinek Najlepsza j.m.- Daria Ściślicka -Jurajska Akademia Sportu Najlepszy j.m.- Adam Bednarczyk- Victoria Szydłowiec Najlepsza j.st.- Nowakowska Kinga SKF Boksing Zielona Góra Najlepszy j.st.- Mateusz Grześków-FIGHTER Nowa Sól
Najlepszy klub
1. Rebelia Kartuzy 2.MAX BOXING KLUB Nowe 3.NINJA ACADEMY WARSZAWA
Skład sędziowski
Sędzia Główny- Maciej Bajtel. Kierownicy Ringów: Jarosław Sułkowski,, Krzysztof Żychliński, Cecylia Pudlicka. Sędziowie: Arleta Oleksy, Renata Hoppe-Majer, Daria Kostańczyl-Białas, Tomasz Bałdyga, Tomasz Sobczak, Piotr Bogucki, Przemek Sułkowski , Albin Pudlicki, Paweł Myjak, Darek Matusik, Przemysław Wielądek, Ireneusz Szegda, Waldemar Kaczmarczyk Delegat PZKB- Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL