Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Kadra Narodowa: Junior młoszy - K1 Rules

Trenerzy

ImięNazwisko
Łukasz Rola

Skład Reprezentacji Polski [kobiety]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Patrycja Pawikowska -44kg Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Gracjana Brzoska -44kg Klub Sportowy Pretorium Poznań
Natalia Matusz -48kg Oświęcimski Klub Karate
Julia Marciniak -48kg Łaski Klub Sztuk Walki
Wiktoria Przybylska -52kg Klub Sportowy Pretorium Poznań
Karina Pioch -52kg Rebelia Kartuzy
Natalia Maćkiewicz -56kg A&W Team Obrowo
Weronika Witkowska -60kg Fight-Hobby Legnica
Oliwia Gajewczyk +60kg Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Kinga Wiśniewska +60kg UKS Relaks Skarżysko Kamienna

Skład Reprezentacji Polski [mężczyźni]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Oliwer Domińczak -51kg Legion Głogów
Jakub Galiszewski -51kg Klub Sportowy Cross Fight Radom
Stanisław Brzozowski -54kg Palestra Warszawa
Wiktor Popowicz -54kg FIGHTER Nowa Sól
Oskar Majzon -57kg MLKS Spider Złotów
Stanisław Urbanowicz -57kg Klub Sportowy Pretorium Poznań
Konrad Kamiński -60kg Legia Fight Club Warszawa
Gracjan Durlak -60kg Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Kacper Śleszyński -63.5kg Rebelia Kartuzy
Filip Chomicz -63.5kg Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Szymon Gaczyński -67kg KSW Szczecinek
Krzysztof Schulc -67kg JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
Bartosz Godyń -71kg Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Bartosz Zając -71kg Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Armin Wilczewski -75kg Rebelia Kartuzy
Jakub Solecki -75kg Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Aleksander Kowalczyk -81kg Striker Turek
Igor Suszkowski -81kg Klub Sportowy Husaria Wieruszów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL