Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Kadra Narodowa: Senior - K1 Rules

Trenerzy

ImięNazwisko
Łukasz Rambalski
Witold Kostka
Zbigniew Prych

Skład Reprezentacji Polski [kobiety]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Dominika Chylińska -48kg Oświęcimski Klub Karate
Kamila Gołębiewska -48kg Fight Club Radzymin
Iwona Nieroda-Zdziebko -52kg UKS Diament Pstrągowa
Gabriela Kuzawińska -52kg X Fight Piaseczno
Justyna Falkiewicz -52kg Uniq Fight Club Warszawa
Barbara Nalepka -52kg Fighter Wrocław
Ewa Pietrzykowska -56kg Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Martyna Kierczyńska -56kg Legion Głogów
Aleksandra Niewiadomska -60kg Legia Fight Club Warszawa
Natalia Stelmowska -60kg Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Paulina Saczuk -60kg Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Sylwia Kaliś -60kg Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Pola Rogala -65kg Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Kamila Bałanda -70kg Champion Gdańsk
Karolina Dziedzic -70kg UKS Diament Pstrągowa
Justyna Ciborska +70kg GSWW Najemnik Gliwice

Skład Reprezentacji Polski [mężczyźni]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Piotr Woźniak -57kg KS Sporty Walki Piła
Krystian Rozkosz -57kg Paco Team Mysłowice
Piotr Stępień -60kg MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Mariusz Lach -60kg Legion Głogów
Robert Soboń -63.5kg Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Rafał Cyrankowski -63.5kg Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Adrian Gunia -63.5kg Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Michał Królik -63.5kg Paco Team Mysłowice
Oskar Siegert -67kg Hunter Gym Bydgoszcz
Jakub Tymiński -67kg Hunter Gym Bydgoszcz
Paweł Józefowicz -67kg Fighter Wrocław
Krzysztof Górski -67kg Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Mateusz Różak -71kg Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
Wojciech Konopiński -71kg Golden Dragon Bydgoszcz
Krystian Topczewski -71kg Ragnarok Białystok
Mikołaj Kopaniszyn -71kg Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Damian Piskorz -75kg Hunter Gym Bydgoszcz
Arkadiusz Krupa -75kg Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
Dawid Siek -75kg KS Sporty Walki Piła
Dominik Kaleta -81kg Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Bartosz Dołbień -81kg Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Robert Krasoń -86kg Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Rafał Kamiński -86kg KICKBOXING TEAM SEJNY
Dominik Zadora -91kg Paco Team Mysłowice
Michał Bławdziewicz +91kg Palestra Warszawa
Robert Dochód +91kg KICKBOXING TEAM SEJNY
Michał Kuźniak +91kg Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL