Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Kadra Narodowa: Senior - low-kick

Trenerzy

ImięNazwisko
Marek Soboń
Andrzej Garbaczewski

Skład Reprezentacji Polski [kobiety]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Olimpia Podolska -48kg Wataha Pruszcz Gdański
Paulina ILNICKA -48kg Klub Sportowy Kaiser Olsztyn
Magdalena Kaczor -52kg Klub Sportowy Pretorium Poznań
Justyna Falkiewicz -52kg Uniq Fight Club Warszawa
Anna Płusa -56kg Uniq Fight Club Warszawa
Paulina Saczuk -60kg AZS AWF Warszawa, Warszawa
Natalia Stelmowska -60kg Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Dominika Filec -60kg ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik
Amelia Cymerman -60kg Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Pola Rogala -65kg AZS AWF Warszawa, Warszawa
Małgorzata Tkocz -70kg Klub Sportowy Spartan Knurów
Natalia Panas +70kg Palestra Warszawa
Justyna Ciborska +70kg GSWW Najemnik Gliwice

Skład Reprezentacji Polski [mężczyźni]

Imię Nazwisko Kat. wagowa Klub
Dawid Mańkowski -54kg Uniq Fight Club Warszawa
Piotr Stępień -57kg MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Damian Roll -57kg Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Dominik Tomica -60kg Paco Team Mysłowice
Adrian Dziubałtowski -60kg Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Jakub Posłowski -60kg Klincz Kielce
Robert Soboń -63.5kg Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Eliasz Jankowski -67kg Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Dionizy Warszczuk -67kg Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Kamil Mateja -71kg Rebelia Kartuzy
Rafał Kosiarski -71kg FIGHTER Nowa Sól
Grzegorz Błotnicki -71kg A&W Team Obrowo
Adam Kryszewski -75kg Rebelia Kartuzy
Roger Garbaczewski -75kg TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Nikodem Bigus -75kg Rebelia Kartuzy
Maksymilian Bratkowicz -81kg KS Gym Fight Wrocław
Dominik Cinal -81kg Paco Team Mysłowice
Dominik Kaleta -81kg Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kacper Frątczak -86kg Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Tomasz Konieczny -86kg Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Rafał Kamiński -86kg KICKBOXING TEAM SEJNY
Dominik Grzęda -91kg TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Artur Wziątek -91kg Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Adam Tutak -91kg Samuraj Sanok
Mateusz Kamiński -91kg NINJA ACADEMY WARSZAWA
Dawid Czyżewski +91kg Golden Dragon Bydgoszcz
Andrzej Jaroszuk +91kg Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL