Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

"2020PF - wspieramy młode talenty!"

24.02.2019
"2020PF - wspieramy młode talenty!"
"2020PF - wspieramy młode talenty!"
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe ruszyło z autorskim projektem "2020PF - wspieramy młode talenty!", który ma na celu znalezienie funduszy i środków na realizację szkolenia sportowego dzieci i młodzieży, trenującej kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Polski Związek Kickboxingu objął patronatem PROJEKT 2020PF – wspieramy młode talenty.

Co to jest Projekt 2020PF - wspieramy młode talenty?

Autorski projekt Stowarzyszenia, który ma za zadanie wspierać kickboxerskie sportowe talenty z Wejherowa i Luzina. Projekt 2020PF obejmie WSZYSTKICH sportowców naszego Klubu, być może w przyszłości także spoza Klubu, którzy angażują się w sposób nieprzeciętny w sport i wykazują chęć rywalizacji sportowej w kraju i za granicą.

Projekt 2020PF powstał z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć sportowych, a także z myślą o utalentowanej młodzieży. Pod nazwą Projektu kryje się:

 • 2020 - rok, w którym docelowo pierwsze osoby, biorące udział w projekcie otrzymają szansę reprezentowania siebie i Klubu na Mistrzostwach Polski w kickboxingu
 • PF - w szkoleniu w ramach Projektu kładziemy mocny nacisk na formułę walki pointfighting w ograniczonym kontakcie. Nauczeni latami doświadczeń w prowadzeniu zajęć, szkoleniu sportowym utytułowanych zawodników, wierzymy, że formuła walki pointfighting to podstawa do wejścia w inne planszowe formuły walki. Nie wykluczamy także późniejszych przygotowań do rywalizacji w systemie full contact, czy K1 rules.
Kto zyskuje na Projekcie 2020PF - wspieramy młode talenty?

Na Projekcie zyskują przede wszystkim dzieci i młodzież, dla których utworzyliśmy program szkolenia w ramach projektu 2020PF, jak również polski kickboxing, który zyska docelowo nowych zawodników, którzy w przyszłości być może godnie reprezentować będą nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Na co zbierane są środki w ramach Projektu 2020PF - wspieramy młode talenty?
 • Prowadzenie szkolenia sportowego w ramach Projektu 2020PF
 • Zakup sprzętu sportowego, środków do treningu i strojów reprezentacyjnych
 • Wyjazdy na turnieje krajowe i zagraniczne, obozy, szkolenia i seminaria dla dzieci i młodzieży
Projekt Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego można wspierać na kilka sposobów:
 • Wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia tytułem: Darowizna PROJEKT 2020PF
 • Wpłacając darowiznę na konto naszej zbiórki na POMAGAM.PL
 • Przynależeć do KLUBU 100, który zakłada dzienne wsparcie w wysokości 2 zł.
"KLUB 100" w ramach Projektu 2020PF - wspieramy młode talenty!

Nasze Stowarzyszenie powołuje do życia tzw. "KLUB 100", który ma być wsparciem w realizacji Projektu 2020PF. Docelowo chcielibyśmy (wierzymy, że prędzej, czy później uda nam się osiągnąć ten cel) znaleźć setkę osób, które wspierać będą PROJEKT 2020PF kwotą 2 zł/dziennie.

Jak wystartować z programem "KLUB 100"?
 • Wystarczy uruchomić na swoim koncie bankowym zlecenie stałe na kwotę 2 zł./dziennie i wysłać nam na adres emailowy kontakt@sportwejherowo.pl taką informację
 • Darowizna w wys. 2 zł/dziennie dla Klubu to wyraźne wsparcie przy odpowiedniej ilości osób zainteresowanych i chętnych do wsparcia Projektu 2020PF.

KONTO STOWARZYSZENIA DO WPŁAT DAROWIZN:
WEJHEROWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE
84-200 Wejherowo, ul. Harcerska 14/11
Alior Bank: 34 2490 0005 0000 4500 5647 9180

Co daje przynależność do Klubu 100?
 • Na dzień dzisiejszy wspierać Państwo będą realizację Projektu 2020PF, co za tym idzie będziecie Państwo częścią społeczności, która wspiera młode talenty sportowe z naszej lokalnej społeczności.
 • Na stronie naszego Stowarzyszenia www.sportwejherowo.plzostanie utworzona zakładka KLUB 100, a w niej zamieszczać będziemy listę osób, która należy do Klubu i co za tym idzie wspiera młode talenty sportowe!
 • Na wyraźne życzenie członka "Klubu 100", można pozostać anonimowym
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL