Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Otwarty letni obóz Kadry Polski Seniorów w formule Kick-Light

18.06.2020
Otwarty letni obóz Kadry Polski Seniorów w formule Kick-Light
Otwarty letni obóz Kadry Polski Seniorów w formule Kick-Light
Otwarty letni obóz Kadry Polski Seniorów Formule Kick-Light
pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu
Chmielno 18-24.07.2020

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w obozie letnim kickboxingu.
Będzie to otwarte zgrupowanie Kadry Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Kick-light wraz z połączonymi obozami klubowymi Gdańskiego Klubu Kickboxingu DUET, Kartuskiego Klubu Kickboxingu REBELIA oraz Pomorskiej Kadry Wojewódzkiej Juniorów.

Do udziału w obozie zapraszamy wszystkich zawodników klubowych zrzeszonych w PZKB, zawodników i trenerów innych dyscyplin a także niezrzeszonych, chcących doskonalić się w płaszczyźnie walki w kickboxingu. Obóz będzie niepowtarzalną szansą na zdobycie doświadczenia i skonfrontowania się na tle aktualnych reprezentantów Polski w kickboxingu, medalistów mistrzostw Europy i Świata.

Obóz odbędzie się w dniach 18-24.07.2020 r. w położonym na granicy dwóch jezior, Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym SZUWAREK, w malowniczej miejscowości Chmielno koło Kartuz, w samym środku Kaszub. Zgrupowanie będzie miało charakter przygotowania ogólnorozwojowego z elementami techniki kickboxingu w jednostkach uzupełniających. W programie treningi ogólnorozwojowe, biegi długie i krótkie, treningi obwodowe, gry zespołowe oraz treningi techniki kickboxingu. Planowane są od dwóch do trzech jednostek treningowych dziennie. Przyjazd i rejestracja zawodników w sobotę 18.07.2020 o godz. 12:00, obóz kończymy treningiem po śniadaniu w piątek 24.07.2020 roku.

Koszt zgrupowania: Reprezentanci Kadry Kick-light bezpłatny, wszystkie osoby spoza kadry 1200 zł (cena zawiera: noclegi, wyżywienie: 3 posiłki dziennie - śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu, obiad dwudaniowy, obsługa trenerska).

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.06.2020 roku. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału w obozie dwuetapowe - najpierw telefoniczne tel. 602799716, następnie po weryfikacji u organizatora Tomasza Biernackiego, poprosimy o przesłanie na e-mail klubduet@wp.pl stosownych danych osobowych w formie karty zgłoszeniowej.

Aktualni reprezentanci Kadry Polski Seniorów w formule Kick-Light uzyskają telefoniczne oraz e-mailowe powołanie na zgrupowanie od trenera Kadry Polski Patryka Zaborowskiego.

Kadra trenerska obozu to doświadczeni trenerzy, byli zawodnicy, w większości byli reprezentanci Polski w kickboxingu i trenerzy kadry Polski w kickboxingu.

Zajęcia poprowadzą :
1) Tomasz Biernacki - były trener kadry Polski Kick-light seniorów w kickboxingu, organizator i kierownik obozu
2) Patryk Zaborowski - aktualny trener kadry Polski Kick-Light Seniorów
3) Przemysław Ziemnicki - aktualny trener Kadry Polski Kick-Light Seniorów
4) Jarosław Madziar- instruktor kickboxingu, były Zawodowy Mistrz Europy w formule Full-Contact
5) Sylwester Mikułan – instruktor grupy dziecięcej

Pragniemy dodać, że organizator oraz kadra trenerska, dołoży wszelkich starań, aby obóz odbył się zgodnie z zachowaniem aktualnie obowiązujących środków ochrony i obostrzeń związanych z bezpieczeństwem i korona wirusem.
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce obóz w Chmielnie jest jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną, szansą kwalifikacji i dostania się do reprezentacji Polski Seniorów w formule Kick-light w 2020 roku oraz uzyskania powołania zawodnika na wyjazd jako Reprezentanta Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów w formule Kick-light, które mają się odbyć w Turcji pod koniec tego roku.

Zapraszamy do udziału.
Ze sportowym pozdrowieniem !!!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1017768298636180/WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL