Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Nowa federacja sztuk walki STRIKE KING - jakość i innowacyjność

01.09.2023
Nowa federacja sztuk walki STRIKE KING - jakość i innowacyjność
Nowa federacja sztuk walki STRIKE KING - jakość i innowacyjność

The King is coming!
Nowa federacja sztuk walki stawia na jakość i innowacyjność!

Już niebawem fani sztuk walki będą mogli oglądać widowiska, opierające się na profesjonalizmie i najwyższych standardach organizacji pojedynków w kickboxingu na zasadach K1.


Nowa federacja Strike King połączy tradycję z innowacyjnością, zapewniając rozrywkę na światowym poziomie.
StrikeKing to federacja sztuk walki zajmująca się organizowaniem pojedynków w kickboxingu na zasadach K1 w małych rękawicach.
Podczas swoich eventów wróci ona do korzeni światowego K1 nawiązując do najlepszych czasów sportów uderzanych.
Od zarania dziejów człowiek miał w sobie pierwotną wolę walki i zwycięstwa. Niestety, jak w wiele sfer życia, z czasem i w tę strefę wdarł się chaos. Powrót do tradycji i fundamentalnych zasad, przypomnienie finezji siły i walki, to dziedzictwo, na którym będzie opierało się działanie Strike King. Federacja chce przywrócić te emocje i kulturę sztuk walki, o której inni niestety często zapominają.

Kickboxing to dynamiczna i bardzo widowiskowa uderzana formuła sportów walki, którą charakteryzują zarówno ciosy bokserskie jak i kopnięcia. Szeroki wachlarz technik, a także tradycja i zasady zaczerpnięte z dalekowschodnich sztuk walki czynią ten sport szlachetnym, przez co jest on uważany za jedną z najpiękniejszych dyscyplin spośród wszystkich innych sportów.

Federacja Strike King na płaszczyźnie sportowej będzie współpracowała z Polskim Związkiem Kickboxingu, szczegóły wzajemnych relacji zostały omówione na spotkaniu w którym uczestniczyli obaj prezesi - z ramienia PZKB Piotr Siegoczyński a z ramienia Strike King Bartosz Batra.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych wydarzeń pojawią się w najbliższym czasie na stronie internetowej i w mediach społecznościowych organizacji Strike King.

Prezesem Strike King jest Bartosz Batra – zawodowy mistrz Polski i Europy Muay Thai oraz Zawodowy Mistrz Świata w Kickboxingu. Zawodnik kickboxingu i muay thai oraz weteran walk w formule na „gołe pięści”. Pionier boksu tajskiego w Polsce, trener i przedsiębiorca pasjonujący się podróżami i dziką przyrodą.

Kontakt dla mediów:
Bartosz Batra: tel. +48 534 945 254
e-mail: strikeking.info@gmail.com
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL